Май 2005 - тема 120

  • 20 731
  • 293
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 920
Августа явно си е жива ангина. Вече сме на 6 ден АБ, няма пъпки, той е добре и така.

Тиа-дистроера познавате ли.....  Embarassed от сутринта ми тръгна - потрошх си един от приборите за готвене (тия дето висят на кукички), после с размах отнесох вратичката на шкафчето в банята (първата Калоян е потроши преди време). Сега се кипря с ново шкафче и новички приборчета.... а мъжо се поти с монтажа  Laughing .

Аз продължавам да държа на мнението че ми е рано за второ. Ако стане няма да го връщаме де  Grinning, но планово още няма да е.

# 241
  • Мнения: 1 102
Честита Нова година!!! Бъдете много, много здрави, щастливи и обичани! Hug Hug Hug

На 31-ви към 19:00 командировахме Дени при баба си и дядо си, там са посрещнали новата година, а ние сами с мъжа ми до 24:00, после насам-натам. За късмета с бебето казах - на дребен се падна Wink, ама и на нас планово ни е рано още. Всъщност, планово ни е време, дори закъсняваме вече доста, но обстоятелствата налагат да поотложим тази задачка. Tired

# 242
  • Мнения: 449
Май, май много бебеносна година се задава..... ама нали се сещате, че само от късметчета бебета не стават-важното е да спите без гащички....
Oсвен това ще трябва и приятелки да поуслужат с мъжове, че да сме сигурни в резултата, нали ще се борим за женско   Mr. Green
Аз не знам дали въобще ще имаме второ дете, нито кога, ама принципно искам. Мъжът ми пък е категорично против, затова ви намеквам и ви натвърдвам тука, ама вие се спотайвате  Wink
Тиа, съжалявам, дано бързо да минава и тая ангина сега  Confused

# 243
  • Мнения: 2 498
Цитат
Oсвен това ще трябва и приятелки да поуслужат с мъжове, че да сме сигурни в резултата, нали ще се борим за женско   
Aз моя мъж все го предлагам, ама никоя не го ще.....100% женски прави, че и хубави, синеоки.....казвай кога да го пращам за Пловдив? И на сватята в Търново ще го пратя.....

# 244
  • Мнения: 2 407
Здравейте,наий накрая имам нет!
Първо на  всички Щастлива нова Година!Желая ви много здраве,щастие и мног касмет!

# 245
  • Мнения: 2 407
Ние изкарахме много добре,Ники беше с мене ,събрахме се в една приятелка,тя много се весели,това ни беше първа нова година заедно!После аз я оставих в майка ми и ходих в Най! беше готино.Бяхме много приятели.

Коледа също изкархме добре,Ники после беше и при баща си.Получи много подаръци.

# 246
  • Мнения: 2 407
Много ми липсвахте,надявам се  да не оставам повече без комп,сега съм с  един лап топ на една приятелка -да ми е жива и здрава.
Ники получи много подаръци,като се почне още от имения и ден- пералния,касов апарат,един тон пъзели-много ги обича и ги реди за една секунда,барбита, микрофон,дрешки-фръцливи,книжки за оцветяване и приказки ,едни пеещи костенурки и Йори.много са готини,ще кача снимки.Много е порастнала и много е станала нахакана.Има нови дискове,сега сме на Каспар и Малката русалка.
Аз съм ок.Нищо интерсно!

# 247
  • Мнения: 480
За много години!
Желая на всички поне по едно желание да сбъднете през Новата година!  Hug

# 248
  • Мнения: 449
Ками, много се радвам, че всичко при вас е наред и сте изкарали хубави празници  Heart Eyes Още повече се радвам, че отново си при нас  Hug
Тиааа, хитрушооо, ама ти си му хванала цаката  как се подменя покъщнина  Laughing Не моем да почерпим челен опит, щото в тая нова къща още няма кво да трошим   Wink
Вале, абе аз нали пуста скромност-не че го не щем мъжа ти...Обаче моя ако още малко се офлянква, ще се наложи вече да поема твърд курС  Mr. Green
Иии, като се заговорихме за мъжове ...пак, да ви пусна малко смях...пак  Laughing
Subject: Проблемни програми

Уважаема Софтуерна компания,

Преди около година замених продукта ГАДЖЕ 7.0 с Продукта СЪПРУГА 1.0,
която автоматично и много бързо инсталира продукта ДЕТЕ 1.0, който заема
ужасно много място на диска и изисква прекалено много време за
привеждането му от активно състояние в състояние на SLEEP или поне
STANDBY.

Обаче това, което най-много ме притеснява е, че продуктът СЪПРУГА 1.0 се
самоактивира и намесва,когато отварям някои други продукти и ги блокира.
Така, вече продукти като, БИРА_С_ПРИЯТЕЛИ.ГЪЛ, ФУТБОЛ_НЕДЕЛЯ.ГОЛ или
КАРТИ_СЪБОТА_ВЕЧЕР.КОЗ повече не функционират.

Още по-лошо е, че често се появява вирус ТЪЩА 1.0, който тотално обърква
конфигурацията ми. Дали изтриване от паметта и изключването от захранване
би помогнало срещу този досадeн вирус?

На фона на тези проблеми няма да ви изненада, че не успявам вече да отворя
продукти като SEKS_SYBOTA_SUTRIN.EXE и ДОСПИВАНЕ_ДО_ОБЕД.KEF.

Бих искал да деинсталирам СЪПРУГА 1.0 и да инсталирам отново ГАДЖЕ 7.0, а
най-добре някоя по-нова версия на продукт от серията ГАДЖЕ. Същевременно
не бих искал да подлагам на риск съществуващия продукт ДЕТЕ 1.0, контактът
с който (в удобно за мен време), ми харесва и доставя истинско
удоволствие.



ОТГОВОР ОТ СОФТУЕРНАТА КОМПАНИЯ

Уважаеми Г-н Клиент,

Вашият проблем е често срещан сред потребителите. В ръководството за
употреба Ви предупредихме (на последната страница), че минаването от ГАДЖЕ
X.0 към СЪПРУГА 1.0 носи неочаквани рискове. Имайте предвид, че СЪПРУГА
1.0 вече не е продукт за развлечение, както е ГАДЖЕ X.0, а е Съвършенна
Оперативна Система (СОС или както е по-популярна ? SOS), създадена за
контрол на всички останали продукти, намиращи се в обхвата й. Вече не е
възможно връщане към предишната версия ГАДЖЕ X.0.

Същото важи и за вируса ТЪЩА 1.0, който (това е твърдо установено) създава
проблеми със съвместимостта на всички системи. Така че деинсталирането му
води и до дейнсталация на СЪПРУГА 1.0 (която е дъщерен продукт на ТЪЩА
1.0). Ние препоръчваме да се изчака вируса ТЪЩА 1.0 да се деактивира
необратимо от самосебе си.

Различни потребители опитаха да инсталират ЛЮБОВНИЦА 1.0, но рисковете са
значителни: ако случайно в този момент в адреса на същото устройство се
автовключи СЪПРУГА 1.0 системата няма да може да го понесе безпроблемно и
ще се задейства необратимо, активирайки в последствие вирусите RAZVOD.EXE
и IZDRUJKA_DETE.EXE.

Ако все пак стигнете до този момент и в последствие инсталирате ЛЮБОВНИЦА
2.0 никога не се опитвайте да го промените на СЪПРУГА 2.0, защото
проблемите ще бъдат същите, ако не и по-големи. В този случай Ви
препоръчваме ЕРГЕН 2.0 + всички налични версии на ГАДЖЕ XХХ.0.

При положение, че все още не сте стигнали до такава крайна сигуация,
продължавайте да експлоатирате пакета вного внимателно и във всеки един
момент бъдете готови да отворите файла IZVINENIYА.MP3. Ако няма ефект не
Ви остава нищо друго освен да минете на значително по-скъпия
GORESHTI_IZVINENIYA.AVI в комбинация с CVETIA.JPG. Съветваме Ви
допълнително да употребите и БИЖУТА.USD във всички негови най-скъпи
версии, а сащо НОВИ_ДРЕХИ.BGN (но само последните версии) и
ЛУКСОЗНИ_ВАКАНЦИИ_В_ЧУЖБИНА.EUR.

Спазвайте горните инструкции, забравете старите версии и модификации и
вероятно ще успеете да си адаптирате личния пакет към актуалния ъпгрейд
под SOS

# 249
  • Мнения: 3 818
Абе мотки такива, аз вече взех да изчислявам кога ще е най-добре третото дете да направим, вие за второ се ослушвате Laughing

Честита ви Нова година на всички! Heart Eyes Здраве ви пожелавам, другите неща ще си ги постигнете, вие сте оправни Wink.

Ние късмети слагаме само в питката за Бъдни вечер и то само традиционните - паричка и клечка. Косето отнесе паричката, Мишето - клечката, останалите само ядохме от питката Laughing

# 250
  • Мнения: 2 498
Ей Ками, значи вече ще пишеш по-честичко.....

Цитат
ще се наложи вече да поема твърд курС   

и няма да сгрешиш Wink

Avgusta, много се посмях тези проблемни програми Laughing Laughing Laughing....утре непременно ще го прочета на мъжо, че сега спи /утре от 5 сутринта е на лов за патки....малко сняг да види и хуква/

# 251
  • София
  • Мнения: 2 437
Ей, скици, ама много се смях с вас, докато ви четях  Grinning Супер настроение имаме всички, за което много се радвам!

Тиа а на теб  Hug

Камий, много се радвам, че пак си сред нас, определено се усещаше липсата ти!


Като ви чета, още слагате късметчето с бебето, така че си мисля, че ви е навремило, пък вие се самозаблуждавайте Wink

Ние вчера бяхме сурвакари, бабите много се кефят да ги бият с пръчката  Laughing Не знам, сигурно и аз някой ден ще се обаждам да викам внуците да ме налагат и ще ми е кеф  Crazy Любака много се дърпа, хич не искаше да сурвака, но Павката налагаше всичко  всички, включително и мен, докато се появи следващият мераклия  Laughing Но пък освен веселбата, имаме и финансов резултат, гладни няма да останем  Laughing

Павката вече си проходи доста стабилно и мисля тези дни да правим прощапулник. И преди обикаляше къщата, но вече си е стабилен. Уууужаас  ooooh! Кога се роди, кога проходи...мани, мани. 

Та, такива работи при нас. Сигурно мога още да пиша, защото има много събития, много емоции, обаче трябва да приключвам сега. Прегръдкии Simple SmileSimple Smile

# 252
  • Мнения: 1 037
Ето ме и мен! Hug
Вале,зетя не е от най-послушните,но....Вчера му обяснявам,че трябва да спи,да не си разваля режима,а той ми отговаря-"..Режими,межими,въобще не ме интересуват" ShockedА колкото да свата,ще го "взема ",не се дърпам въобще! FlutterСамо да се решим за трето.

Абе мотки такива, аз вече взех да изчислявам кога ще е най-добре третото дете да направим, вие за второ се ослушвате Laughing
Hug

# 253
  • Мнения: 920
Тиааа, хитрушооо, ама ти си му хванала цаката  как се подменя покъщнина  Laughing Не моем да почерпим челен опит, щото в тая нова къща още няма кво да трошим   Wink

Принципно съм прецакана обаче  Laughing - исках трансмитер за колата, ама нейсе, ще почакам още малко.

Уф със суровакането се изложиш - съвсем забравих за тая работа и на 31 нямаше от къде наоколо да купя дрян, че да го кичим. То и бабата ни е болна доста (подобрява се вече де) та нямаше и кого да суровакаме.

# 254
  • София
  • Мнения: 2 896
Честита нова година и от мен, момичета! Пожалавам на всички здраве, радост и късмет!

Ние изкарахме страхотно на Якоруда. Децата, 8 на брой, 6 от тях 2005-ти набор, също се забавляваха добре. Пързаляхме се със шейни на Юндола, после на басейна с гореща минерална вода в хотела - така ги редувахме с ядене и пиене  Laughing Самият хотел не беше нищо особено, скромно реновирана соц стил хижа, но компанията беше прекрасна.

Общи условия

Активация на акаунт