Снежинките леко се сипят, ДЕКЕМВРИйски бебоци се нижат

  • 16 807
  • 284
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 608
Здравейте!

Май рискувам да ви забравя...... Embarassed  Rolling Eyes Обаче у нас е див купон - наистина нямам време за нищо. Майка ми сега ми помага и затова имам 5 минутки за нета.....

Наистина с две деца и меко казано ужас.....Баткото не иска да ходи на градина и днес е с нас в къщи. Просто не искам да ви описвам какво е......

Иначе бебка Албена е много много спокойна и усмихната девойка. Сега качвам снимка в албумчето ни. А всички снимки са тук:

http://family.webshots.com/album/569227086pKIfUS

Стискам палци на всички бъдещи мам - малко остана, дръжте се!!!!!!!!!!!

# 76
  • Мнения: 22
Kika, да ти е жива и здрава принцеса Анастасия! Много да папка, да слушка и дано няма колики!   newsm51 newsm03

# 77
  • Мнения: 386
Честита принцеска на Кика! Да се възстановяват бързо и да се пибират на топло в къщи! newsm51

# 78
  • Мнения: 0
ДА И Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА АНАСТАСИЯ НА МАМА КИКА И МНОООГО ДА ГИ РАДВА! НА КИКА БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ!  bouquet

# 79
  • Мнения: 19
Извинявам се ,че нахлувам  в темата ви,аз съм от януарките,но току що най-нахално разгледах снимките на бебенцата ви и нямаше как да не ви поздравя за прекрасните и сладки бебчета.Толкова са мънички ,а се смеят даже, а аз не знаех ,че новородените се смеят толкова сладко.Да са здрави и да слушкат много.
А на мамите,които с нетърпение чакат своите вързопчета желая наи-безпроблемното раждане на света и здрави бебешорчета  Hug/color]

# 80
  • Мнения: 2 961
Аз доста пропуснах, но с бебчо още свикваме един с друг а и имам някои проблеми с кърменето и не мога да стоя много пред компа.
Ще се запиша в темичката с няколко снимки на моето бебенце:
http://amberka.multiply.com/photos/album/32/32

# 81
  • Мнения: 1 152
Честита бебка на Кика! Да е жива и здрава принцеса Анастасия!   smile3522

Аз сега бях на запис на тонове - много шаваше моята госпожичка, но нямам контракции. Утре ще ме преглеждат за разкритие и пак ще правим запис, дано да има напредък.

# 82
  • Мнения: 551
Честита мома на мама Кика!!! Да е жива и здрава и много да ви радва   bouquet  bouquet  bouquet

# 83
  • Мнения: 252
С голяма радост влизам да ви съобщя ,че на 12.12. в 3:57 сутринта се роди нашата дъщеря Паола 50 см. 3.450 нормално раждане.Мама и бебка много трудно оцеляха ,но сега са  в отлично състояние и се възтановяват !!!!Честити бебета на всички,да са живи и здрави и много да ви радват.
от щастливият татко на две красиви принцеси!!!!

# 84
  • Мнения: 15
Честити бебчета на Кика и LLBB!
Да са ви живи и здрави! Много цунки на бебоците!
Чакаме разказите ви майчета.

# 85
  • Мнения: 67
Честито на всички нави мамчета, с пожелание за безброй щастливи мигове с прекрасните им дечица newsm51 newsm51 newsm51
Абе Кика , изненада ни, ние чакахме датичка , а то направо новини за принцесата, да ти  е жива и здрава, и да я слушате! 
Приятна вечер на всички и още бебета днес Hug  bouquet 

# 86
  • Мнения: 1 152
LLBB или просто Eлена и на щастливия татко честита госпожица Паола! Да расте жива и здрава, много да слуша и да ви радва!

Но какво е това трудно оцеляване?

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Честити бебчета на КИКА и ЛЛББ !
Да са живи и здрави и много да радват мама и тати!

# 88
  • Мнения: 2 592
Ееех тази Кика, как само ни изненада  Laughing

Да са живи и здрави принцесите на мама Кика и на мама LLBB. Да са живи и здрави и много да ги радват

Аз съм в болницата, вече ми направиха всички изследвания, остана да си чакам до утре сутринта в 8. Добре, че си взех компютъра, че иначе времето взе все по-бавно да минава.

Днес изписаха джуджана, видях нейната принцеса - ама каква красавица е самооо ... и е една такава малка и нежна... даже я подържах  Laughing

# 89
  • София
  • Мнения: 4
Честито на Кика и на Елена, както и на щастливите татковци! На Анастасия и Паола да са здрави и щастливи, а на мамите - бързо възстановяване!
Очакваме ви скоро в отбора и дано занапред всичко върви гладко!

Eses, има ли вече резултат?

Общи условия

Активация на акаунт