Амрита - 2

  • 64 028
  • 219
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 416
Купих си маската с Активен въглен и маската с Морски соли против акне. Въпросът ми е след напарване и ръчно почистване на лицето (чрез екстракция на комедони) коя маска е по-добре да нанеса - Активния въглен или маската с морски соли? 

# 136
  • Мнения: 0
Здравейте Amra,

Маската с активен въглен има свойството да адсорбира излишния себум, да избистря тена и да свива разширените след почистването пори. Препоръчваме я за дълбоко почистване на всеки тип кожа. Ако обаче кожата Ви е склонна към възпаления и образуване на пъпчици, по-добре използвайте маската с морски соли, която има по-силно успокояващо, адстрингентно и антисептично действие.

# 137
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
тази година и аз заложих на българското
използвах Биле-мнооооого съм доволна /лосиона серума и нощния крем / ,
но знам че трябва и да сменя - сега съм на амрита МАСКАТА с мечо гроозде е СУПЕР - бях малко резервирана тъй като кожата ми беше леко раздразнена от един крем с тритеноин /гръцки -aerol/ , но вече 3 та вечер ползвам маската и нямам никакво зачервяване , а кожата ми е супер .Ползвам преди това и ампулите с депигментин на пигментираните участъци и мога да кажа че като за начало съм доволна

да похваля и загряващия антицелутен крем
взела съм и маската за коса укрепваща косъма , но още не съм я ползвала

а за около очите ползвам ампулите с хлорофил, че от крема с тритеноин ми се беше поисушила кожата и те са супер

# 138
  • Мнения: 31
Здравейте имам изключително суха кожа и сериозни сенки под очите.Години наред не успях да намеря подходящият за мене крем.На 32 год и моля за съвет

# 139
  • Мнения: 1
Здравейте! Искам да ви попитам дали някой е ползвал този вид кола маска http://amritalab.eu/arcocere/kola_maski/hot_wax/hot_wax_disk и какво представлява? Моето предположение е, че е от тези кола маски, които се отлепят с пръсти... Дали е по-безболезнено за интимните части? И ако това не е от тези, които се отлепят с пръсти, някои може ли да ми препоръча от къде бих могла да намеря?
Извинявам се за многото въпроси Simple Smile

# 140
  • Мнения: 50
Здравейте,

Посетих сайта Ви и съм впечатлена от разнообразието на продукти, което предлагате. Бих искала да направя поръчка, но преди това се нуждая от съвет кои продукти биха били най-подходящи за моята кожа. Имам суха и дехидратирана кожа по бузите и мазна кожа с разширени пори по носа и брадичката. Ако използвам продукти за мазна кожа тя се пресушава, а понякога продуктите за суха и нормална запушват порите ми и се образуват пъпки...

Моля за съвет кум какво да се насоча. Благодаря!

# 141
  • Мнения: 0
Здравейте zinaida_y,

Благодаря за въпроса, но не разбрах дали Ви интересуват почистващи продукти (лосиони, маски и т.н.) или търсите хидратиращи и подхранващи продкти (кремове, серуми, алгинатни маски...). Вариантите са много, но като цяло правилото е да поддържате кожата си чиста и хидратирана, т.е. всяка вечер да почиствате кожата си с тоник - "Роза" е едно универсално решение или "Фито Комплекс", който е подходящ за нормална и суха кожа и след това да нанасяте хидратиращ продукт - крем "Авокадо", който е с лека текстура или серум "Суперхидаратация", който попива изключително лесно в кожата, без да я натоварва излишно. Препоръчително е поне веднъж седмично да нанасяте маска за дълбоко почистване - универсалната "Активен въглен" или новата почистваща алгинатна маска .

С подобен режим няма опасност да пресушите кожата си и няма да предизвикате прекомерно омазняване.  Peace

# 142
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Бихте ли ме посъветвали за избелващи продукти!
Имам пигментация над горната устна,естествено,като мине силното слънце ще започна третиране.

# 143
  • Мнения: 2 357
Здравейте красиви мами   bouquet
Измъчва ме една дилема!!!! Понеже имам опасения, че в козметичния салон, след епилация на крака и триъгълник прихващам именно от там разни бактерии ( в случая трихомони  Sad ), се реших да си поръчам нагревател за кола, лентични и патрони, и да си се епилирам самостоятелно в къщи, колкото мога - толкова  Crossing Arms
Проучих, че най-добрия сайт за такива козметики е www.amritalab.eu  и се заех да разглеждам артикулите. Спрях се на два нагревателя, http://amritalab.eu/arcocere/uredi/power_pro_wax_heater - този или доста по-евтиния http://amritalab.eu/arcocere/uredi/arcocere_rollon_kit. Знам, че първият вариант има много повече екстри и по-високи характеристики, но все пак аз ще го използвам само за себе си, в домашни условия. Има ли според вас смисъл да си поръчвам първия вариант? Ако някой ползва някои от тези нагреватели, моля да даде препоръка и съвет, ще съм безкрайно благодарна  newsm20

# 144
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=356749.60
в тази тема се обсъждат продуктите, на мен днес ми доставиха Arcocere, но не се справих Sad. С готовите ленти, нямам такива проблеми.

# 145
  • Мнения: 2 357
оооо, благодаря ти много таня, аз уж търсих, ама нищо не успях да намеря  newsm78
а за справянето, не се притеснявай - ще свикнеш!!! Само не се отказвай  Stop
аз по принцип съм голямо гевезе  Joy и когато си бях взела контактни лещи в 10 клас, установих, че не мога да си ги слагам и махам и така си ги и изхвърлих!!!  #Cussing out Няколко години по-късно обаче си казах, че няма да мръдна от огледалото, докато не ги сложа, повярвай ми 1 час съм ги слагала  Blush Сега обаче го правя за секунди. Така, че с желание, воля и инат, всичко може  Peace

# 146
  • Burgas
  • Мнения: 214
Къде мога да намеря продуктите ви в Бургас?

# 147
  • в.преслав
  • Мнения: 242
Аз имам обикновенният от няколко месеца насам и съм доволна.Ръцете и краката си ги правя идеално,само бикини зоната и интима не можах да се науча как се прави.Мисля,че  този уред ти е достатъчен за домашно ползване.

# 148
  • Мнения: 2 357
Да, и аз така реших, нямам чак такива изисквания за дизайн и т.н. Аз също много се чудя дали ще мога да се справя с триъгълника, ама колкото мога, че козметичката, на която имам доверие е чак на другия край на София Sad Пък и имам подозрение, че не преваряват шпатулата след всеки клиент и така е възможно пренасянето на полови бактерии ( а аз изпитвам ужас от тях ) Sad

# 149
  • Пловдив
  • Мнения: 440
 Peace Някой може ли да ми каже къде в Пловдив мога да намеря заредена аптека с продукти на Амрита?

Общи условия

Активация на акаунт