Пюрета Сънвал-мнение

  • 12 379
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
И аз съм накупила от тези пюрета,надявам се и крайния консуматор да е доволен от тях  Crazy.
Само добри отзиви съм чувала  Peace

# 16
  • Мнения: 15 379
Ами мога да ги препоръчам с две ръце! Peace Имат много преимущества - биопроизход на суровините, много подходящи за деца склонни или с алергии, имат Деметер стандарт за качество, евтини са, не съдържат захар и сол. Имат чудесни комбинации от зърнена култура (най-често пълнозърнеста) с плод, които все още предлагам за закуска понякога. Не отричам, че месните и зеленчуковите пюрета са доста безвкусни, но моето дете ги ядеше и не им се цупеше, макар, че е капризен. 

# 17
  • Мнения: 741
Синът ми много хи харесваше и често му купувах от тях Peace

# 18
  • Мнения: 2 132
И аз взимам от тях, защото са Био. Ива ги яде и за сега съм доволна. Имат и доста по 190гр. Освен тях купуваме Хип и едни френски, които са Био. И от трите съм доволна, но на Сънвайл крушата им е био докато на хип не е.

# 19
  • Мнения: 55
От всички марки пюрета-тази детето яде с най-голям апетит(дори това пюре с просото Crazy)! Peace

# 20
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
и при нас трудно се намират, но детето ги харесваше сега взимам за разнообразие Simple Smile

# 21
  • Мнения: 543
Наша Лора ги плющи като стой та гледай Simple Smile

Основно Сънвал давам и 2-3 на Хип. Никоя друга марка не одобрява. За качество не мога да се изкажа, то на етикет всичко звучи добре. Но като вкус моето бебе най ги харесва.

Виждам, че си от София, аз купувам от тук:
http://www.bebemarket.eu/bm/?p=kontakti
Всъщност само този в "Изток" съм посещавала, но сигурно и в другия има същия асортимент.
Има ги също в едно магазинче на ул. "Крум Попов" в квартал "Лозенец", тъм, където улицата излиза на хотел "Хемус", малко преди това.

На много добра цена са.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Дъщеря ми много ги харесваше

# 23
  • Мнения: 3 500
Да, хубави са и са много качествени, но не съм сигурна дали ще се хареса на детето, защото са доста безвкусни.

# 24
  • Мнения: 1 062
Безвкусни са за нас....бебетата нямат изграден вкус като нашия....и е твърде вероятно да им харесат  Grinning  bouquet

# 25
  • Мнения: 493
Синът ми много ги хареса,а и съм чувала много добри отзиви за тях. Peace

# 26
  • Мнения: 1 546
ХУбави са, Симона си ги хапва  Peace

# 27
  • Мнения: 9 973
моето дете въобще не ги одобри,в канала заминаха.Дано твоето ги прояде

# 28
  • Мнения: 560
Моето дяволче е много капризно и след много опити най-накрая и задоволих вкуса със Семпер Peace-скоро ги открих.Давала съм само плодови и запърви път я видях да си отваря устата така хубаво без да маже и плюе.

# 29
  • Мнения: 18
  bouquet моят син си хапва с удоволствие от пюретата на сънвал аз лично ги харесвам на по ниска цена от хип но с много добро качество  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт