СПОНТАНЕН АБОРТ/ИЗВЪНМАТОЧНА БРЕМЕННОСТ

  • 87 592
  • 851
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 73
За извънматочната - това е така отначало може и да няма болки, зависи къде точно се е закрепил ембриона, и при всеки е различно, при мен също нямаше болки и чак в 8-ма седмица изведнъж започнаха с кървене, имим приятелка и при нея още в 5-тата седмица започнаха силнити болки. 
Относно зацапването , на мен лично ми изглежда да е зацапване свързано с овулацията , което е честа срещано.

# 781
  • Мнения: 11
Scarlet_ много се радвам за лентичката ти!  Пожелавам ти едно прекрасно тупкащо сърчице и лека бременност! Момичета като теб дават много кураж и вяра на момичета като мен - все още неуспели, но вярващи, че ще стане!

pep85 защо твоята лекарка е против ЦС, че и чак след 1,5г? Не разбирам. На мен ми казаха още месеца след операцията да направя снимка и по принцип като чета такава е практиката - след извънматочна се препоръчва с цел проверка проходимостта и състоянието на тръбата/тръбите.
[/quote   Да  и аз така реагирах.АЗ я попитах имали нужда да направя някакви изследвания тя ми каза ,че няма да правим защото са вредни за мен.Тово ми обясни.Незнам можеби тръбата ми е изглеждала добре по време на оперецията,а и моята  бременност беше ТОБАРНА.Можеби има значение.

# 782
  • Мнения: 11
 Да  и аз така реагирах.АЗ я попитах имали нужда да направя някакви изследвания тя ми каза ,че няма да правим защото са вредни за мен.Тово ми обясни.Незнам можеби тръбата ми е изглеждала добре по време на оперецията,а и моята  бременност беше ТОБАРНА.Можеби има значение.

# 783
  • Мнения: 11
Момичета и мам и въпрос към вас.След колко време след операцията ви разрешиха бебеправене?

# 784
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Еееее,Скарлет, много си потайна. Laughing Такава новина трябва да се изкрещи. Flutter

# 785
  • Варна
  • Мнения: 3 913
Да  и аз така реагирах.АЗ я попитах имали нужда да направя някакви изследвания тя ми каза ,че няма да правим защото са вредни за мен.Тово ми обясни.Незнам можеби тръбата ми е изглеждала добре по време на оперецията,а и моята  бременност беше ТОБАРНА.Можеби има значение.
Май на всички ни тук бременността е била тУбарна, т.е. в тръба. Не виждам как ЦС ще е вредна за теб. А тръбата може отвън да изглежда чудесно, но как е вътре дали са проверили по време на операцията? Скоро май коментирахме тук, че ако е имало кръв в корема никой не се занимава с тестване на тръби.

По въпроса ти за бебеправенето - на мен ми казаха 3 м., но не бях готова психически и изчаках 6.

Пуки, и аз и виках на Скарлет да се радва, да крещи както казваш ти, ама нъц. Знам от опит, и ти сигурно, че в първите 1-2 седмици хич не е до радост. Живот и здраве в сряда ще чуем обаче радостта й  Flutter

# 786
  • Мнения: 115
Ей мацки какво стана с идеята за среща на форума? Аз да побутна малко и тази тема. Grinning
Ех така искам да се запозная с вас  Hug

# 787
  • Мнения: 989
Пуки, Светли,  Hug
bergeria, аз съм за, и без това скоро спирам да ходя на работа и ще съм по цял ден на линия  Laughing

# 788
  • Мнения: 11
Добро утро момичета!АЗ доста прочетох из сайтовете и вече съм по спокойна.Има и други като мен на които смятат,че не са нужни други изследвания.Може и без цс ако е правена лапароскопия и е добро състоянието на другата тръба.А при мен проблема е бил,че дясната ми тръба е била много нагъната,но явно проходима.А лявата е била много подобра.А лекарката която ме оперира е и мой личен гинеколог и можеби е права да изчакам с изследванията.АЗ също направих допитване с друг лекар и като получа отговор ще ви пиша.Дано само не ви досаждам,но ако е така моляви кажете и няма да ви преча повече. newsm51 newsm51 newsm51 smile3525 smile3525 smile3525

# 789
  • Мнения: 469
Elsinor    Радвам се че съм се объркала, и  си добре, колко нови момичета има, миличките, излиза че моите молитви изобщо не се чуват от Господ, всяка вечер се моля детенцето ми да е живо и здраво, но вечно някой вирус ни хваща, моля се хората да станат по добри и да не страдат да няма бедствия, нищо, моля се дечицата по света да не страдат и боледуват тежко, да не ги тормозят и бият, а по тъпите новини все лоши неща, кога човечеството ще е малко по добре, все неприятности вси страдания! сестричката ми е добре, не сме правили ЧХГ от последния път когато съм писала защото ги натисна ужасна финансова криза, и аз помагах за прегледите и всичко през цялото време но и нашето кранче свърши Cry, особенно и както не работя, слава Боге започвам работа съсвсем скоро, все беди, е ще оправят нещата някой ден, важното е да не се повтаря, и то милото все такива беди го спохождат! Извинявам се за простотиите които на писах но така отвътре ми дойде! На всички ви пожелавам да се разминавате леко с всичко и следващите пъти да станете мами! или каквото искате така да стане! Hug Hug Hug  bouquet  bouquet

# 790
  • Варна
  • Мнения: 3 913
Ей мацки какво стана с идеята за среща на форума? Аз да побутна малко и тази тема. Grinning
Ех така искам да се запозная с вас  Hug
Аз предлагам да е скоро, че Денди наближи да ражда докато се натуткаме. За идната събота дообед на кафе на теферич има ли кандидати? За да не товарим темата, предлагам да продължим на лични  Peace
Първа оферта - събота 18 юли, 10.00 часа на барчето на Летния театър (това, което е откъм детския кът).

Последна редакция: пн, 13 юли 2009, 10:55 от svetli

# 791
  • Мнения: 989
Такааа .... да се похваля първо  - имаме си сърчице     newsm44 newsm44 newsm44

Обачеееее ..... пак кървя   Rolling Eyes  Случва се за трети път, всеки път е съвсем малко, кафяво и спира за 2-3 дни. Та по този повод днес отидох извънредно на лекар и то при друг, а не при моя. Лекарката ме прегледа и мануално и с ехографа и каза, че всъщност кървенето съвсем не е толкова малко, колкото си мислех    Видяхме пулс, каза, че си отговаря на седмиците, не вижда отлепване и не можа да каже точната причина за кървенето. Изписа ми Утрогестан 3*2 и Но-Шпа 3*2 и понеже й казах, че имам Прегнил ми каза днес да бия 5000 единици и следващата седмица пак. И, разбира се, ме прати в леглото - позволи ми да ставам само до тоалетна и за хранене.  Така чеее ... стискайте ми палци по-скоро да спре това зацапване и всичко да е наред.  Praynig

# 792
  • Мнения: 1 699
Еххх Стели откога чакам този момент и тези танцуващи човечета   love001
Не се притеснявай мила<дано скоро спре това кървене.Всичко ще е наред  HugЩе ти пиша по-късно на лични  Hug Hug Hug

# 793
  • Мнения: 1 862
Scarlet_  Praynig Praynig Praynig Стискам палци, миличка по-скоро да преминат тревогите ти, и да имаш най-спокойната и лека бременност с най-пухкавият бебок на финала  Hug

# 794
  • Мнения: 115
Скъпа Scarlet_ толкова много се радвам за теб и съм сигурна, че всичко ще е наред.  newsm18

Прегръщам те силно, но внимателно  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт