КОЛЕДНИ ЗВЪНЧЕТА БИЯТ, ЧУДЕСА ЩЕ НИ ОТКРИЯТ! 15.12-21.12.08г.

  • 13 873
  • 245
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 143
Чудя се как да започна този пост.

Имам една приятелка, която много ми помогна след моят спонтанен. И друг път съм писала за част от нашия разговор как душичките на децата са някъде горе и избират родителите, при които да отидат и че всяка от нас вече има свое детенце там, което чака подходящият момент, за да дойде при нас. Тогава тя ми каза - мисли за това детенце, благодари му, че е избрало теб и го викай да се върне пак. Може да се е объркало нещо физически този път, но Прити, това може би не значи, че си изгубила детенцето си завинаги. То може да чака следващият подходящ момент, за да дойде при своята майка. Моля те, бъди силна доколкото можеш и вярвай, че след всичко това, което ти се случва сега, ще ти се стовари толкова много щастие на главата и ще се чудиш как да го поемеш всичкото. Вярвай.   bouquet

Аманитке,  Hug

Момичета, аз днес съм на лекар. От 9 дена имам зацапване, което и с увеличаване на дуфастона и с но-шпа не желае да ме остави. Пратете малко позитивна енергия и стиснете малко палци, че съм се притеснила много и имам мъничко нужда...  Hug

Иначе в Августовската тема чакаме с нетърпение новите +! Много хубава предколедна темичка е и дано много късметлийска!  newsm51

# 16
  • Мнения: 229
Добро утро иот мен
Жаки кафенцето е супер , ще си налея Hug
Аз бях посетена от гадната вещица в неделя.Сега я чакам да си ходи, че трябва да пускам хормони и хламидий,а мъжо спермограма.Поне ще разберем дали има проблем.Но  съм разочарована че Коледното чудо и мен ме пропусна. CryСнощи се теглих оказва се че продължавам да качвам килограми - за 1.5 год - 15 кг.Направо незнам как ще  ги свалям Sad
Не се чувствам добре, за да вдъхвам кураж на някого, но се надявам всяка от нас да види двете си чертички - скоро Hugви
Приятен ден

# 17
  • Видин
  • Мнения: 961
Bagneto, пращам ти много позитивна енергия и дано всичко да е наред! Praynig Praynig
Прити, и на теб желая много сила! Hug Heart Eyes

Щиц, и аз този месец се бях настроила прекалено, но уви сутринта надеждите ми се изпариха. Tired
Все пак при теб има още надежда, защото нали знаеш,че симптомите и при бременност са същите.Дано!Продължавам да стискам палци! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Аманитка, Angel1,Мама Нани, Галиа,Struni и всички останали  Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 1 803
Щиц - не унивай - моля те - продължи да вярваш, че ще се случи твоето чудо. Знам, че звучи много изтъркано, но аз вярвам в силата на положителното мислене! Hug

Благодаря за подкрепата на Мама Нани и Галиа - дано новата година донесе на всички ни двете чертички - ако не през декември, то най-късно през януари! Simple Smile))))) Hug

Багне и от мен имаш много позитивна енергия! Пази се! Hug

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Багне, имаш стиснатите ми палци за днешния преглед  Praynig
Щица, не унивай предварително, миличка  Hug А дори и да е  неуспешен този опит, това не значи, че следващият пьт няма да се получи  Hug
Прити, мила, незнам какво да ти кажа, освен, че сьм в почти сьщата дупка изпаднала и аз  Tired Преди седмица заубих и аз моята мила баба от сьщата коварна болест, миналата година спонтанния аборт ... Така сьм се сринала и аз, че не мога да се позная отстрани  ooooh! Сега сьм решила да предприема нещо, което мисля ще ми се отрази добре и ако има успех при мен ще ти пиша непременно. Засега мога само да те прегьрна много силно  Hug
Лек и усмихнат ден на всички   bouquet

# 20
  • Мнения: 379
Момичета здравейте!Прочетох из форума за протест довечера в София и Варна просто исках да ви помоля,и вие да прочетете ,и която има възможност да отиде...мисля,че сега е момента да сме заедно,да ни чуят...да се подкрепим...
Прекрасна и ползотворна седмица на всички!!!

# 21
  • Мнения: 121
Здравейте момичета, вчерашната сутрин и по предната си правих един бабин тест със сода в урината защото попаднах докато се ровех из форума на нея и решх от любобитство да го пробвам е урината наистина шупна, което би трябвало да означава че има евентуално нещо, но тази сутрин си направих истинския тест и той показа само една черта, а втората чертичка имах чувството че я виждам и че се крие под тонове бял материал, но може и да ми е развито въображението ако в сряда или четвъртък не ме навести лелката пак ще пробвам, стискайте палци.

# 22
  • Мнения: 1 775
Здравейте и от мен, момичета. И моето коледно чудо няма да се случи - вчера ми зацапа, а днес БТ падна под 37. Чакам я всеки момент презряната роднина.
Bagneto, стискам палци притесненията ти да са напразни.
Щица, дано не е ПМС, а бременност. Praynig
Всички момичета  Hug.

# 23
  • Мнения: 2 617
Багне, стиссссскам до посиняване! Моля се всичко да е наред!  Praynig Чакаме да пишеш след прегледа!

Струни, дано поне наистина разберете дали има нещо притеснително. Това с килограмите може и да е на хормонална основа, консултирала ли си се с лекар?

Атадар, за съжаление няма да мога да дойда, тъй като не съм в София....  Sad

# 24
  • Мнения: 285
Атадар, аз също много искам да дойда, но няма да стане. Аз съм от София, но съм с такова гадене и повръщане Sick, че се чудя само как да се домъкна до докторката.Стискам ви палци на всички.

# 25
  • Мнения: 229
Не съм се консултирала с лекар.Сега тепърва започвам  с консултациите.Аз наистина си хапвам сериозно, не спортувам - въобще и просто си мисля че прекалявам.Но пък преди качвах и свалях много лесно за кратко време( е качвах по 4-5 кг,не повече),а сега само качвам.Незнам какво става,знам само че трябва да направя нещо по въпроса newsm78

# 26
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Прити, гуш  Hug
Багне, всичко ще е наред!Стискам палци!Пиши после  Hug Hug Hug

# 27
  • Мнения: 257
Здравейте и от мен!Много хубава темичка си имаме  Flutter
Bagneto,не се отчайвай,вярвай че всичко ще е наред!След прегледа можеш да споделиш с нас какво са ти казали Simple SmileАз от скоро пиша в този форум,но вече ви чувствам толкова близки всичките Hug Hug
Дано тази седмица е изпълнена само с положителни емоции и положителни тестчета!!!Приятен ден,момичета!

# 28
# 29
  • Мнения: 619
Здравейте мили мои  Hug Hug Аз си копирам поста от предната тема, че го пуснах към нейния край
Мили мои извинете ме, че вчера нямах възможност да вляза и да ви почерпя, но днес се реванширам -почерпката е по случай моя рожден ден,  който беше на 13.12.   Наздраве и да ви е сладко  
П.С. Като подарък за рождения ден при мен дойде лелята, затова приемам още такива подаръци от всички вас, за да ви остави намира задълго    
 


Аз пуснах e-mail с картинката тъй като не съм от София  Hug
На всички останали имате моите стиснати палци  Praynig Praynig Hug
 

Общи условия

Активация на акаунт