КОЛЕДА наближава и с чудеса дарява! (15.12–21.12)

  • 7 834
  • 198
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 343
Оказа се че има влак през Карлово за Варна. Седнах в едно купе с 2 жени, имаше доста пътуващи. Мина нормално. Не било толкова страшно  Laughing

# 46
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Интересно защо същите тия депутати преди да бъдат избрани правят толкова мили очи и прекрасни обещания, а когато вече са избрани и следва да работят за хората, стават толкова различни.
Мира, не е страшно във влаковете стига да има пътуващи по линията.Радвам се, че си си намерила спътници.

# 47
  • Мнения: 965
Здравейте момичета,снощи и аз гледах предаването на Слави и останах потресена  Cry
Разплаках се дори като дадоха думата на една от жените ,много кофти ми стана изобщо нямам думи............няма оправия в нашата държава  Sad
Да видим сега в сряда какво ще стане.............. fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Прегръщам ви силно .........всички  Hug Hug Hug

# 48
  • Мнения: 965
Момичета,ама аз чак сега разбрах от Слави ,че днес е имало заседание???????????????????Че не са приели закона  Cry
Нали снощи споменаха нещо за сряда?
Май аз нещо не съм разбрала  Embarassed

# 49
  • Мнения: 1 062
Правилно си разбрала, само че тихичко го гласуваха днес....въздържайки се дръжно  Crazy
Защо днес ли......защо ли  Flutter

# 50
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Момичета,място не мога да си намеря от яд и безпомощност... Close
Снова от тема на тема,подкрепям петиции и пращах имейли,но ми се струва капка в морето,едно нищо..
Думи нямам...
Ние сме опитните мишки на управляващите... Sad

# 51
  • Мнения: 1 768
Доренце , и мен сън не ме лови , беснея си и това е  ooooh!

# 52
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 676
Ами не сте само вие, ама какво можем да направим...
Маринексче, да не ти обяснявам колко ме е яд, че съм далеч и не мога да дойда Confused

# 53
  • Мнения: 1 768
Ами не сте само вие, ама какво можем да направим...
Маринексче, да не ти обяснявам колко ме е яд, че съм далеч и не мога да дойда Confused
Алоооооооо картофитеееееее , ти си седи на гъзо и кротувай , нем да беснееш да не снесеш късметчето ми по рано  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 54
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 676
Е как да не беснееш бе Shocked То просто няма начин да не се разбеснее човек. Днес съм ревала като магаре докато гледах Слави, а няма да ти казвам как ми идеше да начупя нечии кратуни след гласуването... #Cussing out Не да снеса, ами не знам какво Confused

# 55
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Браво на Слави пак  Peace
Гледайте БТВ сега

# 56
  • Мнения: 491
  Добро утро момичета, реших преди да тръгна за поредната инжекция да се запиша за късмет, та дано вече съм образувала малко повече фоликулчета днес!Снощи гледах пак предаването на Слави и съм потресена от бездушието на депутатите Sad

# 57
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176

... да не ти обяснявам колко ме е яд, че съм далеч и не мога да дойда Confused
Точно,в тоя случай се чувствам ненужна и далеч от колектива... Sad

Зюмбюлче,имаш стиснатите ми палци дори и на краката! Praynig
Изчезвам да си направя цитонамазка дано не ми зацапа нещо. Praynig
Лек ден,слънчица мои! Hug

# 58
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Влизам да ви пожелая весели празници и много сбъднати мечти през новата година!И не забравяйте,че по Коледа наистина се случват чудеса  Hug Сила ви желая и дано заедно успееме да накараме тези тъпи политици да измислят нещо по въпроса с фонда  Praynig
Цункам ви  Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 3 294
Добро утро момичета , макар и да не е особено добро след вчерашните факти
И аз съм бясна и аз плаках , и аз се чувствам като прашинка в пустинята , но ще успеем , ако не сега другата година ще успеем  Hug А на тези " народни представители " искам да им кажа че рано или късно всичко се връща  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт