КОЛЕДА наближава и с чудеса дарява! (15.12–21.12)

  • 7 834
  • 198
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 768
Побут ! Де сте бре ? На мен като ми е тъпо поне някоя да се беше сетила да сложи по нещо на масата та да се разтушим Naughty

Ха наздраве  Wink

# 76
  • Мнения: 4 700
marinex,  Hug

За съжаление е така. Тук много потребители си чеШат пръстите, но действие никакво. Уважавам теzи, които искат да останат анонимни по една или друга причина, но ме е яд zа теzи, на които не им се иzлиzа zаЩото е студено, мърzи ги..... Нали zнаете оправдания много. Искрено се надявам да се мобилиzират повече хора. Само може да се постигне неЩо.

Кали и на мен ми е мъчно, че чуждата страна ме гледа и ми плаЩа процедурите, грижи се zа жителите си (умиШлено не каzвам граждани). Мъчно ми е, че тук съм по Щастлива отколкото у дома. Е да, плаЩам си и данъците и осигуровките тук, но това го правят и българите. Тъжно е наистина.

# 77
  • Мнения: 2 343
Маринексче, наздраве!  Hug Tired

# 78
  • София
  • Мнения: 2 908
Момичета гледайте Слави,говорят за днешното разкритие.

# 79
Момичета гледайте Слави,говорят за днешното разкритие.
изпуснах началото, но ще го видя после, като го качат.

# 80
  • Мнения: 2 343
Зюмбюлче, как си мила,  Hug С тези страсти направо забравих, че имаш нужда от стиснати палци  Embarassed, извинявай!

# 81
  • Мнения: 1 768
Яяяяя , топнахте чененцата в малко огнена вода и ви се развързаха езиците  Joy Joy Joy Joy  Hug Гушкам ви бонбони Hug

# 82
  • Мнения: 2 343
 #Silly  hahaha
Яяяяя , топнахте чененцата в малко огнена вода и ви се развързаха езиците  Joy Joy Joy Joy  Hug Гушкам ви бонбони Hug

# 83
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Маринекс,така е като ни даваш три бутилки,друг път по едно и ни стига,че бързо връзваме кънките hahaha  Joy   Drunk

# 84
  • Мнения: 1 768
Маринекс,така е като ни даваш три бутилки,друг път по едно и ни стига,че бързо връзваме кънките hahaha  Joy   Drunk
Накарахте ме да се усмихна  Laughing благодаря ви  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 1 329
Момичета, моля подпишете петицията
http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html

# 86
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 676
Мдааа, това е положението. Аз съм медицински емигрант, Миле. Ама съм доволна, че съм го направила. Трудно ми е, далеч ми е, ама това е положението. и понякога ме е яд и срам...
Дари, подписахме я, че даже и я разпратих на контактите си от скайпа Crazy
Зюмбюлче, как си? Какво става с теб?
Маринексче-кексче, не си проси банове по чуждите страници Wink

# 87
  • Мнения: 2 422
Мира мани го тоя пед....с че ша му избия зъбите толкова съм бясна чее.....
Дари подписах пиле и на приятели пратих  Hug

Наздраве кукли Blush

# 88
  • Мнения: 965
Ооооо не съм само аз нощтна птица  Laughing
Аз има гости тази вечер,колегите от магазина бяха в нас ,по-точно от моя отдел.На новогодишния ни банкет който беше на 5ти ,останаха няколко бутилчици алкохолец и ние си ги прибрахме  Embarassed Embarassed Embarassed(ми кво те си бяха нашиEmbarassed Embarassed EmbarassedТа сега го доизмуцахме,ей преди малко ги изпратих зверчетата  Simple Smile
Дари и аз подписах мила петицията,сега ще я прерпатя на всички мои познати в скайпа  Peace
Маринексче ама и ти една алкохолна суфра си подготвила  Laughing Laughing Laughing,дай да те гушна  Hug
Гушкам ви всички  Hug Hug Hug

# 89
  • София
  • Мнения: 1 197
дубрутруууу
забавлявали сте се цяла нощ! Peace
видях и подписах петицията и благодаря на човека, който я е пуснал!!!  Hug пропуснах Слави ще изчакам да го пуснат в Интернет или ще гледам повторението по обяд.
да ви почерпя днес с мъжчето имаме двойна годишнина 2 години брак и 9 години от първата целувка  Blush

Общи условия

Активация на акаунт