Възможно ли е гърдите да останат големи?

  • 6 137
  • 128
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 528
Моите са си малки, така че няма голяма разликав размера, освен че са доста по-меки  Rolling Eyes

# 76
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Ами като спомена и за няколкото излишни килограма, мога да кажа, че са по големички, но за жалост и по смачкани...

# 77
  • Мнения: 518
Миии, моите пък станаха по-малки, по-отпуснати и по-меки, за жалост...  Confused А успях да кърмя по-малко от месец. Crossing Arms

# 78
  • Мнения: 130
Моите по форма са си както преди да забременея, но за големината не мога да кажа същото. Кърмих само една седмица(за съжаление), но си останаха все така големи. ooooh! Дано малко да поспаднат ама ще видим Praynig

# 79
  • София
  • Мнения: 1 524
болна тема ...........

Ще пиша пак като отслабна, че сега не е миродавно.

# 80
  • Мнения: 3 695
Хи-хи, как си се размечтала само. Simple Smile
Кърмих година и 10 месеца, отбих много плавно.  При мен си върнаха първоначалната форма, т.е. смалиха се, но да чукна на дърво от формата не мога да се оплача.  Peace

# 81
  • Мнения: 2 448
Не съм чула на някоя да останат по големи, ако си върне кг.
Моите са без промяна, но аз нямах мляко и не кърмих, а и не качих много кг от бременността.

# 82
  • Мнения: 8 999
Възможно е. Всичко е възможно, по принцип.
Моите станаха по-малки.

# 83
  • Временно
  • Мнения: 788
Може и да е възможно.
При мен лично промяна в това отношение няма.

# 84
  • Мнения: 27 524
Да, разбира се, възможно е  Peace
Гърдите и млечните жлези придобиват окончателното си развитие именно след раждане и кърмене (евентуално).  Simple Smile

# 85
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
Относително е и зависи от много неща, еластичност на кожата на първо място. Аз по принцип съм си с големи гърди и честно казано не забелязах кой знае каква разлика откъм промяна в размера и формата. Кърмила съм различно - първото 8 месеца, второто 6,5 месеца. След второто раждане съм свалила и над 20 кила. Имам още много за сваляне, но аз и преди да напълнея си бях с едър бюст. Според мен това си е строго индивидуално.

# 86
  • Мнения: 195
При мен беше така: малки допреди да родя,  после 8 месеца  bombs докато кърмих, и после станаха пак каквито си ми бяха. Че не останаха големи - не останаха, ама поне формата им се запази.  Laughing

# 87
  • Мнения: 13 956
Моите винаги са били малки. И с двете деца достигнаха екстра размери - сутиен за кърмачки 110. След като спрях да кърмя ( второто до година и 7 месеца) за около месец-два се върнаха до нормалните си мини размери- все едно не съм кърмила никога ...

# 88
  • София
  • Мнения: 521
Моите върнаха първоначалния си размер и форма   Peace

# 89
  • Мнения: 1 336
Моите са по-големи(1 месец откакто кърмя).Какви ще станат нямам представа,но едната със сигурност е по-голяма от другата.А не беше така преди. На някой да му се е случвало нещо такова Shocked? Това дали се оправя, след като спреш кърменето? Поне през дрехи не си личи Rolling Eyes.
Същия проблем - дясната ми гърда стана по-голяма ... Най-вероятно защото по-често го слагам да суче на нея, по-удобно ми е ...  Embarassed
Иначе не съм спряла да кърмя, но ми се струва, че ще си останат като сега - по-големи, но по-меки, което засега не ми харесва много. Пък дай боже да си станат като преди - малки и стегнати  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт