Карти ТАРО IV

  • 43 989
  • 650
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 162
Привети на всички!
ЕеЕеЕЕеХхХХхх, странно, защо престанах да получавам e-mail-и за постингите тук  Thinking Но пък е чудесно се пак се пише  и има хора!
 smile3525

# 586
  • Варна
  • Мнения: 336
Отдавна не съм надничала при вас  Embarassed
Дидонче помагаш със съвет ли  Mr. Green
Честит Тодоров ден  Hug ако има именници   bouquet

Някои има ли впечатления от онлайн гадаенето?

Последна редакция: нд, 08 мар 2009, 12:29 от rafaela

# 587
  • Мнения: 64
Не го препорачвам онлайн гадаенето.

# 588
Не давам съвети на никои и никога.Имах настроение тогава ... и написах това,което ми показаха моите карти.

# 589
  • Мнения: 2 180
Момичета, моя мъж ми подари за 08.03 комплект книга и карти таро на търсещия, изръсил се е 50 кинта за двете неща, защото имаше останали ценички, а аз не знам как да боравя с тях, дори ме е страх. Чувала съм, че картите отмъщавали и имали лошо влияние в ръцете на неопитни. Май отиват в трета глуха, че каквато съм суеверна и шашната, ще се побъркам ако ми излезе нещо кофти.
Дайте съвет, моля.  Hug

# 590
  • Мнения: 64
Няма такова нещо. Стига се влияйте от слухове. Картите Таро показват отношение какво ние прилагаме към тях. Ако ги уважаваме и те нас ще уважават, ако не обратното.

Честит празник на всички дами Simple Smile

# 591
  • Варна
  • Мнения: 336
Честит Осми март момичета     bouquet

Джини браво на мъжа ти  Flutter че се е сетил за такъв подарък, моя не вярва на такива неща  Crazy
Забелязвали ли сте когато си нареждате за себе си, доколко картите се повлияват от собствената мисъл?

# 592
Едно от най-важните неща в работата с Таро е именно преодоляването на нашите желания и това как искаме да бъдат нещата.Често Таро разбива всички илюзии ... но ако ти не си готова за истината ... а от нея винаги боли ,то не се захващаи с тях.В Таро няма нищо страшно .Отмъщение е силно казано.Просто ако ги питаш един и същи въпрос прекалено често ще ти отговорят така както на теб ти се иска и ще ти дават надежда ,а когато нищо от това не се сбъдне ще бъдеш разочарована... това се има в предвид под "отмъщение"!
Аз също имам Таро на Търсещия и искам да ти кажа ,че се работи изключително лесно с тях ,а книжката си е бижу безценно Simple Smile !

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! Hug

# 593
 HugЧестит Осми март момичета!
Да сте живи,здрави и много щастливи!!!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 594
  • София
  • Мнения: 162
Честит празник и от мен!
Бъдете здрави, много обичани и щастливи!

 
Flowers Bouquet  Flowers Bouquet  Flowers Bouquet  Flowers Bouquet Flowers Bouquet  Flowers Bouquet  Flowers Bouquet  Flowers Bouquet

# 595
  • Мнения: 1
 как е добре да постъпя:
 1) императорът
2 справедливостта
3)10 петакли

# 596
Вятър ... ти решение вече имаш(Императора) .. само дето се двоумиш дали да постъпиш така,както го мислиш!Бъде премерена в действията си и безпристрастна в постъпките си.Не губи баланса(Справедливост).Много я обичам тази 10 Пентакли.Тя за мен никога не е свързана с пари ,а винаги с цялостност,единство,връзката между поколенията,единение,добри отношения,спокойствие.Тоест ако ти изпълниш наставлението на Императора и поддържаш духа на Справедливостта ще постигнеш 10 Пентакли.

Уф как се изказах ... ако не ти е ясно ... питай и аз ще поясня!


Императора и Справедливостта са начин за действие ,а 10 Пентакли пък си мисля,че е целта ти!

# 597
  • Мнения: 1
  ще се радвам да поясниш
 bowuu
 в това подреждане аз съм императора и съм твърда, такд а се каже
 с тази спрведливост само се обърквам
 това моята справедливост ли е или ситуационната ( защото ако е тази  императорът ще е равен на умереността) не съм наясно дали аз трябва да я прилагам  моята справедливост или  трябва  върху себе си да приложа някаква полуобективна такава?
а 10 пентакли си ок- изходът
  бтв ( въпорсът  си остава в сила и днес вчера се съобразих с императора и не знам дали днес вече не е на  мода умереността)

 да подходът мие такъв  целя 10 пентакли, но  с императора..

# 598
Имам чувството ,че Справедловостта и Императора са едно ,сляти са или трябва да ги слееш в едно като поведение.Ти вече си твърда и решителна ,сега остава да премахнеш всичко ненужното и това ,което пречи на развитието.Ако имаш някакви условия ,които искаш да бъдат изпълнени ги заяви .Трябва да си безкомпромисна.За мен тези карти са равни една с друга . Ти трябва да приложиш твоята Справедливост ...

# 599
  • Мнения: 1
Дидоче :  обратна връзка - императорясах
опитах да бъда предлно ясна и конкретна  и включих някои детайли, които бяха довели до "справедливостта"  т.е. тя тук беше равна на обидата  в доста сериозен процент  и се отнасяше до моята перцепция, но и към  другата страна в отноенията ( също обидена)  бих казалаче тук справдивостта  беше "обърната", но излезе права заради силния импулс
ще се опитам да не променям позицията си до  абсолщтизирането на субективните ми 10 пентакли

Общи условия

Активация на акаунт