Болки в кръста

  • 14 581
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 101
Имах болки в кръста от втория месец някъде, обуването на чорапи и обувки беше живо приключение. Болката отмина напълно след като родих.

# 31
  • Мнения: 501
Може би зависи от килограмите. Аз забременях 46 кг и сега съм в 5 месец и съм 50, кръста ме боли ужасно едвам ставам от леглото. Аз си го обяснявам с килограмите,защото това са 4 килограма на коремчето които натоварват кръста.

# 32
  • Мнения: 87
Мисля че е комплексно - аз съм слабичка 46 кг за ръст от 165-170 см., а и основната болка е в самата кост - така че смятам, че това е напълно нормално състояние. Още веднъж ви благодаря много  Simple Smile

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не съм имала такива болки

# 34
  • Мнения: 3 092
Болеше ме кръста и то още преди закъснението и после доста честичко . Лично при мен не беше симптом за нещо нередно , а си беше симптом за бременност , така че не съм много убедена че трябва да се тревожиш.
Почивай си повече .
Лека бременност ти желая !

# 35
  • Мнения: 1 629
Бе нормално е, ама мен ме болеше повече, когато станах в 8-9 месец. Иначе и в началото ме болеше, все едно ще ми дойде, нали се сещаш как боли кръста преди това Peace

# 36
За болки в кръста докторът ми предписа Алгасан.Това е гел за мазане, много лек, абсорбира се от кожата бързо и не оставя мазни следи....и е с много приятен аромат! Аз имах много силни болки в кръстта някъде към 5мес. и дори не можех да ходя...,но с това гелче нещата се подобриха.Сега съм в деветия месец и да чукна на дърво, нямам такива болки каквито  преди...

# 37
  • Мнения: 117
Аз откакто забременях,докато родих все си ме болеше кръста.

# 38
  • София
  • Мнения: 2 381
Момичето е ходило на лекар и е написала, че има инфекция на пикочните пътища.

# 39
  • Мнения: 78
Аз пък се чудя възможно ли е моята болка в кръста да е заради постоянното вдигане на сина ми, който е близо 12 кг.? По време на бременността не съм имала такава. След като родих имах, предимно сутрин, беше като схващане. После отзвуча. Сега наскоро пак започна, тъпа е и е по-скоро постоянно некомфортно усещане в областта на кръста. Освен това 1-2 пъти седмично ходя на аеробика, та си мисля, дали не трябва да спра временно, както и да не вдигам тежко newsm78

# 40
  • Мнения: 4 187
moche, възможно е , все пак е натоварване. Не вярвам аеробиката да пречи , но по - добре се консултирай с лекар !

Общи условия

Активация на акаунт