Какви подаръци купихте за 12 годишните госпожици?

  • 34 055
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 320
Много банално- нов GSM- старият е вече на 4 год.
Иначе  лелите и бабите ще купуват- слънчеви очила, чанта за курсовете, на които ходи, ново калъфче за GSM, гланц за устни...
Тя самата иска цветни лещи, но ще си остане с искането...

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 097

Тя самата иска цветни лещи, но ще си остане с искането...

Подкрепям напълно! Peace Какво има става на тези деца - цветни лещи, преса за коса... Shocked... на 12 години. Аз ли нещо не съм добре, че ми се вижда твърде рано за това или те искат да порастнат бързо. newsm78 Което и да е вярното не е хубаво.  ooooh! Сори за спама, но не се сдържах.  Embarassed

# 17
Голямата ми дъщеря е на 12год. и иска преса за коса.И понеже и двете сме с къдрави коси,искаме да си ги изправяме от време навреме,та ще й купя преса.Да я ползвам и аз Laughing

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
И на мен това с пресата за коса и цветните лещи ми звучи... стъписващо. Да речем, че мога да си представя, че тя може да поиска преса за коса. Да речем... Но просто няма и милиметър вероятност да съществува вариант "начално обмисляне за евентуално осъществяване" дори, за закупуване да не говорим.

Моята дъщеря е на 10. Може изобщо да не съм в час, знам ли?... И все пак ми звучи не добре, ако мога така деликатно да се изразя.

# 19
  • Мнения: 320
Има голяма разлика между 10 и 12, почти 13 годишни момичета- повярвай ми- ти сама ще се убедиш в това
Моята дъщеря се променя с всеки изминал ден...Но аз не го превръщам в драма, а го намрам за очарователно- да наблюдавам как дъщеря ми се превръща от дете в госпожица...

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Моята колежка има дъщеря на 13. Сега се обърнах да попитам какво ще купи на дъщеря си за Коелда и тя сподели, че преса за коса са купили миналата година. Вече. Simple Smile Явно съм доста назад с материала.

Ако моята поиска преса или лещи, може и да не го превърна в тежка драма, но все си мисля, че ще съм далеч от очарованието. И ако трябва да съм честна, понякога ми става тъжно като я гледам как расте и се отдалечава от онова малко русо момиченце, което беше само допреди година-две. Ако кажа, че с нетърпение чакам да видя в каква госпожица ще се превърне, силно ще преувелича. Петнадесетгодишната госпожица на брат ми ми стига, за да ме хвърли в дълбок потрес. И с преса, и без преса. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 320
И аз реагирах като теб за цветните лещи преди 3 години, когато моята дъщеря беше на 9 , а  моя курсистка сподели, че  13 год. и дъщеря иска сини лещи за Коледа..."Никога не казвай никога" Simple Smile...А иначе и аз  много често изпитвам носталгия по времето,когато Леда беше по- малка...

# 22
  • София
  • Мнения: 383
Моята госпожица си поиска нова уредба за стаята. Миналат година, когато беше на 11 получи нов телефон/тривиално/, преди това МР4. Така като гледам тенденцията е все техника да се подарява. А Нешънъл джиографик и подари чичо й миналата година, но стандартния, а не Кидс и тя го чете с удоволствие.

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Нова идея и мисля, че за нас ще е окончателна:
- ски;
Аз май се "спасих". Дерзайте и вие   bouquet

# 24
  • На село
  • Мнения: 873
Маринова, можеш ли да пуснеш малко инфо за готварската книга, стана ми интересно...   bouquet

Ето я книгата - http://www.mksofia.com/emag.aspx?docid=184465&nodeid=2393. Аз я купих от "Панаира на книгата" и имах възможност там да я поразгледам. Рецептите са леснички като за начинаещи и са описани step by step; съдържа основни правила за приготвяне на ориз, макаронени изделия, яйца, картофи и други зеленчуци, месо и т.н. От художественото оформление вътре просто огладняваш  Wink.

# 25
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Благодаря ти!  Hug Непременно ще я погледна.

# 26
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
За пресите за коса да ви споделя, че дъщеря ми много искаше такава, когато беше на 12 години и купих. Е, ползва я 3-4 пъти и оттогава не е вадена от кутията Laughing  Така, че не е страшно да се направи и такъв подарък, не вярвам да се ползва много често на тази възраст.  Laughing

# 27
  • Мнения: 3 810
ох, поне сини лещи няма да се налага да купувам, че моята е синеока  Laughing

# 28
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ох, поне сини лещи няма да се налага да купувам, че моята е синеока  Laughing

твоята ще иска кафеви или зелени Wink
Няма отърване.

# 29
  • Мнения: 3 810
Да...проблема ни е и че имаме хубава гъста коса...защо била такава?!? Искала нормална рядка коса!
Кой каквото няма, такова иска Rolling Eyes на тази възраст...

Общи условия

Активация на акаунт