Да помогнем на Емо с изкуство!

  • 9 405
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 877
Емо и моя Неда заедно са получили ДМС,дано са си на късмет!!!Изпращам и аз за момчето!

# 16
  • Мнения: 9
Успех и на вас  bouquet

# 17
  • Мнения: 838
  bouquetУспех на всички и от мен!

# 18
  • Мнения: 3 034
Емо преди :






Емо сега :

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Изпратих смс, довечера ще кажа и на мъжа ми.Дано успеем да помогнем и Емо да се оправи.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 437
Изпратих СМС. Ще пратя темата и на мои приятели и ще се постарая да преведа и малко парички. Успех и дано се оправи момчето Praynig

# 21
  • Мнения: 57
И аз изпратих, дано се опарви!!!!

# 22
# 23
  • София
  • Мнения: 900
Dama del castello,  Hug Hug Hug

пуснах тема без да видя, че е имало  Embarassed
Помолих модератор да я премести тук!

Днес колежка, от оптики Фокс, ни пусна на всички
призив за помощ - браво на момичето!

Стискам палци!!!

# 24
  • Мнения: 294
От благотворителната изложба, която се състоя събота и неделя в Художествената гимназия са участвали 400 дарителя и са събрали от нея - 41 000 лв.   Simple Smile
Цялото училище беше в рисунки на настоящи и бивши ученици на гимназията. Освен картините и пластиките, можеше да се закупят тениски, календари /направени специално за кампанията/, сервизи от стъкло.
Изложбата от днес се премества в галерията под самото училище - "Дебют" /намира се точно до Попа, на бул. "Васил Левски" /. Тъй като картините са много не могат да бъдат изложени и на място ще има каталог със снимки, на тези които са останали непродадени. Който живее в София би могъл да отиде и да разгледа - идва Коледа, а какво по-хубаво от един подарък, който е както богатство за душата, така и полезен за друго човешко същество. 
Вярвам, че скоро ще се съберат парите и Емил ще има шанс да подобри своето състояние. Щастлива съм, че имам възможност да участвам в една мащабна кампания като тази. Кампания, която много хора ще запомнят. Кампания, която удивлява и обнадеждава. Благодарение на нея Коледните чудеса стават реалност. Толкова много хора обединени в една кауза. Както каза преподавателят ни по скулптура - "Страшно нещо! За първи път през живота си виждам такава акция! Толкова много хора искат да помогнат, но и толкова много пари се искат!"
Не губете време, а се включвайте.  Hug
Весели празници!   Hug

Последна редакция: пн, 22 дек 2008, 14:42 от Dama del castello

# 25
  • Мнения: 3 034
сестра ми вече си купи картина от изложбата.
а мъжът ми ще дари една негова доста голяма картина за изложбата във Виена.
всички около мен пращат смс-и.
вярвам, че парите ще се съберат.

Марена му направи картичка и му я надписа

Последна редакция: пн, 22 дек 2008, 16:07 от iviche

# 26
  • Мнения: 294
сестра ми вече си купи картина от изложбата.
а мъжът ми ще дари една негова доста голяма картина за изложбата във Виена.
всички около мен пращат смс-и.
вярвам, че парите ще се съберат.

Марена му направи картичка и му я надписа

 Hug
Имаш страхотни дечица - разгледах всички снимки. Марена си е творец, май ще става художничка така като гледам.  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 3 034
благодаря ти много, Dama del castellobouquet

Марена засега е решила да става палеонтолог, от пролетта само това повтаря, но.....има доста време, кой я знае къде ще я завее вятъра. Grinning

вече разпространих доста листовки и много хора около мен пуснаха смс-и.
надявам се, че ще се съберат бързо парите за Емо. Peace

# 28
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Пратих, скорошно възстановяване му желая от все сърце  Praynig

# 29
  • Мнения: 294
Благодаря, iviche   Hug

Общи условия

Активация на акаунт