Играта "Не се сърди,човече"- откъде?

  • 9 809
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 006
Днес гледах огромно "Не се сърди, човече" в Пигис. Но и то се играе на земята, защото килимчето е метър на метър. Около 60 лв. беше и е на K's Kids.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Днес гледах огромно "Не се сърди, човече" в Пигис. Но и то се играе на земята, защото килимчето е метър на метър. Около 60 лв. беше и е на K's Kids.
Ох, изкушавам се, ама скъпо,беее, може и да взема все пак, че имаме място бол вкъщи , а и моят е рожденник скоро:crazy:
Благодаря за инфото  bouquet

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
А  в коя част на Графа е книжарница Буктрейдинг,че въобще не се сещам?

# 18
  • София
  • Мнения: 659
 Като тръгнеш от паметника на Патриарх Евтимий (Попа) към площад Славейков се пада отляво и е близичко.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Като тръгнеш от паметника на Патриарх Евтимий (Попа) към площад Славейков се пада отляво и е близичко.
10-x  Hug, ще я споходя днес или утре
Весели празници пожелавам!

# 20
  • Мнения: 1 114
http://picasaweb.google.com/Rosenblum08/bIjSt#

Линк към албума със снимки на нашия комплект включващ "Не се сърди, човече".
В Метро /Варна/ го има. Струва около 33 лв.
                             

# 21
  • Мнения: 308
аз си купих нашето от обикновена книжарница.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 97
В евроленд ги има .

# 23
  • София
  • Мнения: 659
 Dorothea, страхотен ви е комплекта  newsm10

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Dorothea, страхотен ви е комплекта  newsm10
Peace и аз на този се спирам,дано го има и в Софиския МЕТРО

# 25
  • Мнения: 1 114
Наистина е много хубав и е с добро качество.
Малко се ядосах заради глупавия превод на инструкциите, но това се преживява.  Laughing

# 26
  • у дома
  • Мнения: 7 145
Това тук ми се струва че е Не се сърди човече http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … SKU=de_DE-1702692

# 27
  • Мнения: 17 407
Не се сърди човече си е цяла стратегия, преди няколко години играех много настървено, със залагания/от по 1-2лв/. Не знам дали може да ангажира вниманието на 3-4, че и 5 годишно. Щерка ми не се вълнува особено. Обаче аз търся да купя за себе си- тези за земя са много яки, даже и за подарък за възрастен. Мечопуховските нещо не ми харесват, май ще се задоволя с картонените, от книжарницата до нас.

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Комплекта на мечо пух го имаме, подходящи са игрите за малки деца, мемори и домино играем от миналата година. Сега започнахме на тази игра с дървото да се стигне до меда, и понеже сме изгубили зарчето съм нарисувала на едни листчета цветовете и си теглим листче и пионките са ни фигурки от шоколадовите яйца.  Превода на тази игра наистина е гаден, другите не сме ги чели още. За не се сърди човече явно след  някоя година ще я пробвам.

# 29
  • София
  • Мнения: 44 122
Аз миналата седмица видях на фритьоф нансен, не се сърди човече, не пуховско нормално беше, в комплект семейни игри...та в една малка книжарничка, томчно се пада преди 94 да завие към попа(преди предната пряка всъщност,), ако се върви от предната спирка на НДК....
Всъщност предполагам че ще има в повечето книжарници.

Общи условия

Активация на акаунт