Колко пъти седмично каша?

  • 8 412
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 713
Аз също съм чувала, че кашите помпат Mr. Green, но честно казано нещо не съм съгласна с това мнение.
Давам каша почти всеки ден, зависи как направим менюто за деня. Peace

# 16
  • Мнения: 83
Всеки ден давам следобяд.Мисля,че педитата препоръчват да не се дават каши на деца които са по дебелички.

# 17
  • Мнения: 2 132
Давам всеки ден. Това с напомпването е мит според мен. Освен това попарата не мисля, че е по-малко калорична от кашата.

# 18
  • Мнения: 2 334
Давах три месеца всеки ден за след обедно хранене каша и не мися че напомва.Сега давам два или три пъти в седмицата  Peace

# 19
  • Мнения: 27 524
Давах всеки ден, понякога и по два пъти на ден. Мит е, че бебетата дебелеят от нея  Wink

# 20
  • Сливен
  • Мнения: 894
и аз си мисля,че това с напомпването са градски легенди Wink
.... Освен това попарата не мисля, че е по-малко калорична от кашата.
Peace

# 21
  • Мнения: 2 131
Давах всеки ден каша. Никога не е бил "напомпан"  Mr. Green.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Давах три месеца всеки ден за след обедно хранене каша и не мися че напомва.Сега давам два или три пъти в седмицата  Peace
Същото важи и за нас.  Simple SmileНе мисля, че кашите напомпват. Обикновено правя половин порция каша и прибавям пресен плод или плодово пюре.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 734
И аз ще кажа,че дебелеенето от кашата е мит.Можеш да даваш всеки ден,ако искаш.

# 24
  • Мнения: 2 111
От 1 месец започнах освен следобед да давам каша и сутрин за закуска,защото друго не иска.
Определено няма никакъв ефект върху теглото макар че нямаше да е зле да качи някой и друг грам.

# 25
  • Мнения: 3 034
по два пъти на ден ядеше каша допреди един месец с надеждата да надебелее, но нищо подобно не се случи  Crazy сега яде само следобяд, защото е достатъчно голям да яде готови пюрета с мюсли и подобни, които не са по-малко калорични и никакво отражение няма върху теглото му - пак  Laughing

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз давах всеки ден.
И аз не мисля,че кашата напомпва ooooh!

# 27
  • Мнения: 552
Давам всеси ден каша,харесва си ги детето WinkНе е напомпан,дори е фин!

# 28
  • Мнения: 1 512
Давам всеки ден каша и не се е напомпила.Това с напомпването от кашите е също толкова вярно колкото и напомпването от пиенето на мляко за кърмачета.Всичко се свежда до организма на детето.

# 29
  • Мнения: X
Давам много често, понякога и всеки ден. Няма връзка между кашата и наддаването.

Общи условия

Активация на акаунт