Удачно ли е да се купува бельо за подарък

  • 3 939
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 200
Това според мен е много уместен подарък. Много е интимен и нежен. Когато мъжо ми подарява бельо ми става много мило.

# 16
  • Мнения: 562
Зависи какво, за кого и с каква цел. И да не е по-голям номер, та този, който го получи, да се обиди. Wink Мисля, че е добър подарък.

# 17
  • Мнения: 2 099
Оф хайде аз пак-всички наопаки,аз на терсене.Аз не обичам да получавам подаръци бельо.В смисъл много обичам да си избирам сама и често има нещо дребно,някаква подробност не на място дето ме дразни и така...луда работа съм и си знам.Мъжа ми е подарявал един единствен път бельо и наистина ми хареса донемайкъде!Ексцентрично,провокативно,секси на Виктория Сикретс-прашки и горница с пера,връзва се с една сатенена панделка в старо злато точно под бюста ,а чашките са бродерия!Ау обличам го по повод и след 2 деца още постига зашеметяващ ефект.Особенно с едни златисти високи токове.На кака играчката става моя мъж Mr. Green
И тук момента да се похваля как при един опит за стриптийз паднах и си насиних мутрата.Паднах от един стол та на лицето си.С все комплекти Mr. GreenЕй богу кога ли ще пласирам децата да види той моделите на ВС вкъщи Flutter

# 18
  • Мнения: 5 710
Не зная дали няма да ми се разсърди половинката, но намерих страхотно гръцко бельо и мисля то да е подаръка за празниците. Какво ще кажете?

Не бих. Гащите ( пък било и много специални гащи) са в графа "нужди", а не 'подаръци".

# 19
  • Мнения: 1 447


Не бих. Гащите ( пък било и много специални гащи) са в графа "нужди", а не 'подаръци".
И  при нас е така.Бих направила съвсем друг подарък.

# 20
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Рибозом, уби ме  Joy Joy Joy Joy Joy

# 21
  • Мнения: X
Смятам го за неудачен, когато ми го подаряват хора, които очевадно рядко купуват такова сами за себе си.

# 22
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Смятам го за неудачен, когато ми го подаряват хора, които очевадно рядко купуват такова сами за себе си.

Хайде сега да разясниш! Получавала си бельо от разбридан миризливец ли ? Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2 099
Бътински,изби рибата.В смисъл виждала си го с едни гащи седмица или как?Я разясни?Или от баба и дядо,те не купуват,но имат купища.Съдя аз по моята си баба.Има едно 20 тина броя най-малко.От онези дето топлят и кръста и коленцата Mr. Green

# 24
  • Мнения: X
Ее, веднага ме вкарахте във филма, бе.
Ами получавала съм от леля ми, дето ходи с кюлоти да речем, не веднъж съм писала за огромните гащи с хартиен етикет, лепнат върху им лепило Кале ли, как беше.
Една колежка -слоница, също беше решила да ме спретне с бельо, и понеже тя е огромна, а аз точно обратното, ми взела някакъв размер за подрастващи, толкоз ме подценила, че направо само дето не ми взела гащи за кукла.

# 25
  • Мнения: 7 186
Ами то за интимен партньор ако не е удачно, не знам за кой тогава ще е Simple Smile
По мое мнение е подходящ подарък за гадже или за много близка приятелка. И за колеги и приятели- зевзеци, но под формата на майтап.

# 26
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Аз го приемам нормално. Без значение от кой и за кого!

# 27
  • София
  • Мнения: 1 243
Бельото, което си си харесала, е за теб, а ти с него ще бъдеш подарък за половинката, така ли Laughing?
Удачно, подкрепям, и аз му правя такива подаръчета Peace

# 28
  • Мнения: 1 761
Идеята за подарък-белъо е хубава,проблем е да се уцели точния размер.
Дори когато мъжа ми ми подарява белъо иска да отидем и да го изберем заедно,да преценя дали ми е  удобно и цвета ми харесва.После ми го опаковат с панделки и той ми го поднася у дома.

И на мен са ми подарявали неподходящ размер,аз после ги подарявам на приятелки, на които мисля,че ще станат.
Не всеки има точно око за мярка, а личния размер не може да е критерий.

П.С.на мъжа ми гащи купувам все аз,той е много доволен от качеството и винаги улучвам размера.Но за подарък...предпочитам риза,пуловер,колан,портмоне,последно му подарих собственоръчно изплетен от мен шал,винено червен и той много си го харесва.

Общи условия

Активация на акаунт