защо не иска да яде ?

  • 1 658
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 442
Защо си пуснала 2 едни и същи теми? Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 4 555
Защо си пуснала 2 едни и същи теми? Rolling Eyes
За да види дали няма да получи различни отговори  Rolling Eyes

Очевидно е техническа грешка!

# 17
  • Мнения: 822
Може би е просто период... Мойта дъщеря май тъкмо го мина това... Или при нея беше настинка, незнам, но 10 дни не искаше да яде нормално. Побърках се! Педиатърката каза, че нищо й няма...
От днес е по-добре.
Дано отмине бързо!  Hug

# 18
  • Временно
  • Мнения: 788
И ние сме в такъв период от няколко дена.Всичко отказва,особено от шише. Whistling
Иначе си е активна.

# 19
  • Мнения: 6 274
А защо пък Калпол ???  Shocked
Ина ли тенпература детето ?
Ако няна, според нен този Калпол е излишен...
А нищо ли не е яло налкото ?
Съвсен нищо ???  Thinking
(Солидарни сне с теб, виж как взехне да пишен, за да не се притесняваш)...  Wink
Поне е снешно... 
Joy Joy Joy

# 20
  • Мнения: 4 434
Дано да е период това...и незнам защо пък калпол ти е казала да даваш Thinking
Скорошно оправяне Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 5 758
С колко дупки е биберона? Да не би да й пуска малко и да се дразни?  Rolling Eyes Синът ми също отказваше по едно време задари това, като минахме на повече дупки нямахме проблем вече. Възможно е и от зъбките да е, и сина се мъчи дълго преди да пробие първото зъбче  Tired Ушенцата добре ли са й? Питам, защото нашата педиатърка никога не му ги е гледала, а се оказа че има проблем с тях, като ходихме при друг д-р.

# 22
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 229
защото не всички деца са прасенца. и моята е имала такива периоди...

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Сигурно е период през който преминава бебчето

# 24
  • Мнения: 172
Дъщеря ми мина през подобен период като беше на 4 месеца.Пищеше като и давах да суче.Оставях я да спи в ръцете ми и като се събудеше веднага и давах да яде докато беше още сънена.Така ставаше номера,иначе-не.Огъва се назад,пищи,направо страшно.Отмина. Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 1 524
Прояде ли малката?
Стана ми жал за теб, сигурно много си се притеснила, но пък липсващото "М" ще те разсмее след като почне да яде пак дяволчето.

# 26
  • Мнения: 666
Може да е период и дано излезе по-бързо от него. Нали има момент, в който много се разсейват бебетата и не искат да ядат, пробвай да я храниш на тихо и тъмно.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 541
"не питай старило , а патило" Grinning
моята дъщеря не яде от както се е родила както трябва, но като бебе ми скъсваше нервите на 5м. 110 грама Thinkingи то със зор (намерих и цаката )преспивах я и бутах биберона -подобри се положението 5м. и половина 130 гр. Laughing(СЕГА МИ Е СМЕШНО но тогава не беше - всеки ден нерви и рев) една приятелка каза че и нейното момиченце било така , а сега е компания на всеки на масата - тогава не повярвах, а сега се убедих - всичко е период , всяко бебе е различно само            М О Л Я   Т Е ... НЕ СИ ХАБИ НЕРВИТЕ Crazy - като мен.
П.С нещата при нас се подобриха като смених биберона от силиконов с каучуков (по мек е и по лесно бебо дърпа - ако си със силиконов бързо пробвай с каучуков ) Успех!!! Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 1 524
reniris  та то моето повече от 120 не е изяждала и то до към 7-8 месец. Сега яде по 180-210, ох тези деца, като не ядат, що не ядат, като омитат всичко което видят - що ядат толкова - ех няма угодия, но пък всички се притесняваме, ей трудно било да си мама......

# 29
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не я насилвай, предлагай по-често когато пропусне яденето в даден час, когато огладнее ще яде.
Сина ми никога не съм го карала да яде. Яде когато иска и колкото иска и се движи доста добре с кг-те Peace

Общи условия

Активация на акаунт