Заповядайте при нас, спечелете подарък за вас! Prizee - фенове 16!

  • 29 717
  • 617
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 259
В Бета-прайзи наваляло сняг Grinning За 3-тата мисия, трябва да минеш 3-то ниво на "заека готвач" успешно и дава 8 перли Wink

Последна редакция: чт, 18 дек 2008, 22:40 от [X] Poli

# 46
  • Враца
  • Мнения: 871
Помагайте...дайте ми линк към хака....търсих..търсих..искам да го преинсталирам..изчистих папката на кеша..но пак не действа

# 47
  • Мнения: 2 425
Марги, ето тук в блога на Чочка http://4o4ka.bgfree.com/

# 48
  • Мнения: 1 059
и аз се разписвам в новата тема Simple Smile

# 49
  • Мнения: 728
И на вас ли ви изчезна куеста с заека? На негово място имам някаква кабум и ми е отворило най доброто от призе, което изчезна след като си изиграх 2-те игрички на Кабум - от която нищо не разбрах. Голяма тъпотия. Заека си ми харесваше.

# 50
  • Мнения: 182
Спечелих на лотарията машинката за балони  Grinning
И направих в намухон клан, който иска нека да заповяда клана се казва ViG

# 51
  • Мнения: 182
Извинете нещо стана

# 52
  • Враца
  • Мнения: 871
Марги, ето тук в блога на Чочка http://4o4ka.bgfree.com/
Отваря ми дата бг..аз това го намерих и старите теми прегледах..чудо е..а трябва да играя за клана..

# 53
  • Мнения: 197
Здравейте момичета  Hug
Нещо хич не ми е ясно как стоят нещата с новото Призе. Може и да сте го коментирали, но малко изтървах темичката. Досега си играех, по точно само потвърждавах опашките, в старото призе. Но прочетох, че до края на годината може да го закрият и днеска реших да влезна в новото. Искаше ми нова регистрация. Регистрирах се със същия ник и данни. Доколкото разбрах опашките и точките би трябвало да ни се прехвърлят в новото призее догодина. Но не ми е ясно как точно ще стане. Например ако досега някой друг се беше регистрирал с моето потребителско име, (защото в новото призе то е било свободно до днес) значи ли това, че точките и опашките ми щяха да му се прехвърлят на него догодина  newsm78

# 54
  • Мнения: 161
Аничкаа, едва ли е така както пишеш. Не мисля, че автоматично ще прехвърлят бъбсове и всичко изобщо.  newsm78 Но и на мен ми е странно  и чудно как точно ще стане това. Може би в новото Прайзи ще пуснат нещо за попълване - например Ник-а и паролата - така няма начин някой да си присвои твоите бъбсове.  newsm78

# 55
  • Мнения: 89
Margi, В ТЕМА 10!!! Вчера ти пратих линк на скайпа, ама явно не си видяла.

@Red_Sonya, и на мен ми се случи същото.

# 56
  • Враца
  • Мнения: 871
Margi, В ТЕМА 10!!! Вчера ти пратих линк на скайпа, ама явно не си видяла.
 
Точно това ви казвам и този линк и от блога на чочка отваря дата бг...пробвайте ..поне при мен е тка..където имаше линк кък кейша все това отваря сега тегля един хак..хендикейш ... от друга търсачка..пише за призето..ще видим дали ще стане..

# 57
  • Мнения: 1 254
margi наистина не работи линка  Rolling Eyes

# 58
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Оф, забравила съм вчера да си потвърдя опашката Sad.

А трябва ли да отговарям на въпросите дали ми е харесал подаръка, който съм спечелила?

# 59
  • София
  • Мнения: 44 106
Оф, забравила съм вчера да си потвърдя опашката Sad.

А трябва ли да отговарям на въпросите дали ми е харесал подаръка, който съм спечелила?
и да не отговориш и да отговориш все тая...аз не отговарям, защото не си получавам подаръците Wink

а за опашките - съжалявам ина мен онзи ден ми се случи, ужасно неприятно е наистина....

Общи условия

Активация на акаунт