КГБ = Клуб на Готините Баби - 53

  • 17 820
  • 441
  •   1
Отговори
# 315
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Привет и от мен.

Честит рожден ден, Мери ! Много щастие ти пожелавам.
Софиянки,не съм се и съмнявала,че ще изкарате добре.
Яжка, и аз съм за национална среща,даже с две ръце.Толкова са приятни срещите с вас.

Деси,благодаря ти за споделеното с нас. Hug

На всички много  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Лек ден.

Последна редакция: нд, 21 дек 2008, 12:34 от FURIQ_65

# 316
  • София
  • Мнения: 1 456
Добро утро бабенца!

Бих искала и тук да ви благодаря за поканата да дойда на срещичката ви и за топлото приемане. Много сте  готини, сладки и чудни "бабки". Благодаря!


                          Ама новия Фен го залових в кадър  Joy Joy Joy Нищо ,че първия път се скри. Mr. Green     
Ей, голяма си работа да знаИш! Mr. Green

Rimar
, честит рожден ден с малко закъснение.
Да си жива и здрава и много щастлива и обичана!

Мери, честит рожден ден и на теб!
Весел  празник и много щастливи мигове с любимите хора!

Спокоен и весел ден на всички! 
bouquet

# 317
  • Мнения: 549
Здравейте и от мен.
Софиянки, радвам се за вас, че хубаво сте си изкарали/ама не се и съмнявам/ Joy


Момичета от Варна последно за утре какво се разбираме?
За 10ч. пред шадравана ли?      А ако вали newsm78 пред козерката казвам аз.
Някой да вземе фото/аз не разполагам/
Мел какво стана с теб?Ще идваш ли?
Лично на мен ще ми бъде много приятно да се запозная с вас момичета.Очаквам с нетърпение срещата ни.
Среща гореща Joy

# 318
  • Мнения: 4

Честит рожден ден Мери,бъди най обичаната съпруга,майка и баба.

# 319
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Дидка , пускай фотосите.  Peace
Муци даде благословията и тук и в кипърската тема.  Hug

# 320
  • Мнения: 77
Пълнените ми пиперки са готови още преди час, но нали късно закусвахме и още не ни се сяда на масата. Близнаците не обичат сърми и си поръчаха пълнени пиперки. Може би ще ги изчакаме да се приберат от тържеството, и тогава ще обядваме.
Но докато ги чакаме, аз ще си полегна!
За срещата във Варна- уредила съм си свободен ден, така че няма проблем, в 10.00ч., ще чакам
до шадравана, до театъра  и стария съвет, ако вали под козирката на Чикена. Янче, Фурийче, Доби, Мел, Светле, потвърдете моля! Малко останааааа, утре местна срещичка!

# 321
  • Мнения: 7 480
                             Ето ме и мен!Здравейте,всички!!! Laughing Закъснях малко защото ходих при майка и татко,че нещо не са добре.Ама то излезе ,че като стоят сами са ги хванали нервите.Само дето аз вече изкрейзвам защото нямам и една минутка сама. Sad
                             Ето снимките!Не са много,ама ви предупредих,че от приказки  Laughing време не остана! Embarassed
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=321078

# 322
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Дидка , не ти е лесно и на теб.  Hug
Кво няма да са ги Фанали нервите , само се гледат по цял ден и то приказка вече нямат и почват да се дразнят- бетер маки деца. Мани , то и ние ще изперкаме нЕкой божи ден.  Thinking

Ужасна съм.  Embarassed
Без грим и цЪрвилка съм като бледоликия вожд.  Joy Joy
Всички обаче сте сладурки.  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 323
  • Мнения: 1 558
Здравейте, и аз да се обадя. Не мога да се вредя до компа, че сме много хора в къщи.
Пък и го раздавам дежурна по кухня.
Момичета /от софийската среща/ чудесни сте! Вярвам че сте изкарали незабравимо!
Подкрепям идеята за пролетна национална!
За утре, варненки, аз съм съгласна. Значи 10.00. до шадраваните или под козирката.
За сега пожелавам приятен ден на всички, и когато мога пак ще се включа.

Честит рожден ден на Мери!
Приеми моите пожелания за здраве и щастие!

# 324
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Софиянки,гледах ви с усмивка.Муци,радвам се ,че като визия вече те познавам.Малката е един бонбон.
Яжка,правилно си объркала цвета.Супер си така.
Привет и на Фенчовците.Страшни сме,след като и Фенчовците са неотлъчно на нашите срещи.

Варненки,на срещата съм.10 часа на уреченото място.Даже и ще имам време за губене след това,вероятно ще се прибера вечерта,но това е без значение.Чакам да съмне вече.

# 325
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Фурийка , Васко повлече крак и сега Фенчовците са по петите ни.  Hug
Хубава среща варненки. Добре да си изкарате и вие.   bouquet
Айде и скоро да се съберем всички заедно.  Peace

# 326
  • Мнения: 7 480
                  Ясно е ,че ще има национална среща напролет,ама давайте идеи КЪДЕ да се проведе.Преди определихме географския център на БГ , а сега давайте да мислим за най-удобния транспорт,че да дойдат повече хора.Бяхме на планина,сега дали да не сме някъде на вода  Laughing

# 327
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327

От 4-5 часа съм във Варна,но не мога да сколасам да стигна до комп.Докато се нарадвам на малката и на нея й се доспа,а ние с Мел ходихме малко на пазарлък.Ама то тук всичко далеко та ни отне към два часа.
Софиянкиии,много сте чаровни всички (както винаги)!А Муци и малката чаровница са си точно от нашата кръвна група.

Варненки,аз потвърждавам за утре в 10ч и ако всичко стане както сме го замислили ще ви доведа изненада.За Мел - ще видим как ще се случи.Но аз съм там!
Честит рожден ден на Мери!Бъди все така чаровна,с умели ръце и много щастлива!

                                 
Диде,чакай да мине и нашата среща утре,че сега не мога да мисля за следваща.

# 328
  • Мнения: 7 480
                    Янче,да не се е престрашил твоя деди и вече да го броим във фенчовците.Я,гледай как ни даде задачка да мислим каква ще е изненадата. newsm78 newsm78 newsm78
                    А за националната не съм ви дала срок за мислене,а само задачка да мислите. Peace

# 329
  • Мнения: 263
Хееей, софиянките, чудесни сте! Hug Гледам, гледам все наши хора, всички сте ми познати, а сега вече и Муци! Пожелавам и на варненките да си изкарат страхотно, жалко, че не мога да дойда заради работата.
И аз съм за национална среща, мисля си за април, тъкмо е пролетна ваканция, а после на лято. На лято си мисля за Варна или Каварна, на пролет незнам - където кажете.

Общи условия

Активация на акаунт