Отговори
# 15
  • Мнения: 649
Запис и от мен,

нека само хубави неща се случват и да споделяме в тази темичка.

Фокси мила виж , че нещата лека полека се нареждат  Simple Smile и сега остава само да чакате появата на двамата младежи  Hug

Rylie честита ти заслужена почивка  Simple Smile

dessi06 ,MamaZ много хубави новинки от прегледите. Големи да растат бебоците.
Аз утре съм на преглед, но си знам, че моето съкровище си върви слабичко, но дългичко, така че ако е стигнал 1700 гр. ще е супер  Simple Smile
Деска, а ти не се притеснявай за килограмите - аз гоня вече 13-я. не знам само кога ще се откажа да се меря.  newsm78

Estirka добре дошла във февруарския отбор   bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 184
Да, според мен си права!

Днес докторката ми каза, че плацентата е пак ниска - думите й бяха "не е зле"!
Но и двете, с които съм разговаряла(едната от Тина Киркова, другата от Токуда) казват, че е рисковано за матката!
А и сега си спомням, че когато ходих на ФМ при д-р Марков, той ми каза същото!

А пък ние искаме и трето......  Praynig

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Estirka ,при толкова мнения за секцио-явно така трябва да е.
Браво за смелостта да имате три деца.

Днес бях да ми пишат поредния болничен.По принцип ги пускат за 30 дни.И ако го пуснат така ще се получи застъпване с 45 дневния,както се получи вече с някои момичета.Сметнала съм си аз дните и обяснявам на сестрата.Тя ме гледа злобно изпод очилата и ме пита-Ама ти к`во работиш,да не си счетоводител? Joy
Толкова се обиди,че й напомням за тези неща.А после като стане грешката,аз ще страдам и няма да ми превеждат пари.Има ужасно докачливи хора  Confused

# 18
  • Мнения: 409
Мацки, днес и аз бях на доктор. Бебо е с кратунката надоло. Всичко си изглежда наред.
Казах му , че често хълца. Той каза,че това било добре, подготвяло се да диша.
Лелеее, скоро ще се заобебваме една по една. Как бързо си минаха месеците.

# 19
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 688
запис

# 20
  • Мнения: 592
Хайде и аз да се запиша в темичката, малко поукаснях тази вечер, но утре ще се видим на кафето - тоест днес сутринта  Hug Да се пазите милички и приятни сънища.

# 21
  • Мнения: 0
Добро утро коремки!  Запис и от мен,

нека само хубави неща се случват и да споделяме в тази темичка. Hug Hug Hug

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Запис и от мен  Hug
Фоски ,както винаги си страхотна   bouquet
Гледам БТВ и ме е яд допръсване  #2gunfire

# 23
  • София
  • Мнения: 23
Добро утро и от мене!


Mecholana, честит рожден ден! Желая ти много здраве, радости, любов и сладко бебче за подарък февруари!


Гледах и Слави снощи, и тази сутрин предаването по БТВ, и просто нямам думи   #Cussing out #2gunfire

# 24
  • Мнения: 140
Добро утро мамчета!Какво стана със гласуването за инвитрото че сега ставам и съм изпуснала?
Mecholana newsm59

# 25
  • Мнения: 89
Mecholanke,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!Желая ти най-прекрасната и емоционална година !

Estirka welcome При коя докторка ще раждаш в Токуда?Между другото преди два месеца моя приятелка роди там по естествен път след секцио преди 2,5 години.На мен пък др.Кирякова ми каза,че жена,която няма настройка за нормално раждане не трябва да се притиска за такова...т.е. причина за второ секцио(първото ми е преди 3,5 год) би била само евентуалната ми липса на настройка за раждане по естествен път..

Незнам как да коментирам и има ли изобщо нужда...това,което гледах снощи в шоуто на Слави и тази сутрин при Бареков..така се увърта,така се измятат тези политици!

# 26
  • Мнения: 263

 Добро утро, колежки!

 Мечи ,   bigdance2  bigdance2 nbirthday Tada ПОжелавам ти най-пухкавото бебенце!

 Ето ти и един мноооого скромен подарък - една моя любима песен от един мои страшно любим филм (леле, ако д-р Хаус ме израждаше 100% щях да му счупя бастуна в тиквата  Joy) ..... Нъцки, умря ми международния трафик и не можахд я намеря. Е, нищо де песента беше на Massive Attack -Teardrop.  Rolling Eyes

 Aз вчера бях при доки и се видяхме с бебка, която вече е цели 2,300кг. МамаЗ, спокойно, доки каза, че това не значи, че непременно, че бейби ще се роди сумистче. Категорична бях, че минем ли 3,500 искам секцио, но според него няма да се стигне до там. Иначе вървим с 1 седмица напред - дълги крачета и голяма кратунка (дългокрака умница, както каза баща й). Опитахме се да й направим фотосесийка на 3д, ама мноооого упорито си криеше личицето - все си слагаше ръчичките пред нослето. Все пак имаме няколко фотосчета, да се й се радваме (лелеее, а бабите като ги видяха, направо се разтопиха).

 Хайде, сладурки, аз излизам по задачки. До после  Hug

# 27
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Хех, Мама3, Мартеничке, моят юнак ви изпреварва! В събота беше 2,5 кг, да ми е жив и здрав  Praynig

# 28
  • Мнения: 17
Mecholanke жива и здрава, много любов и най-прекрасното бебенце скоро  newsm59

# 29
  • Мнения: 25
Добро утро, момичета!

Благодаря за пожеланията, много сте наблюдателни от ранна утрин... Да ви почерпя с нещо сладко и калорично  Blush по случай моето остаряване

Кафе, за тези, които все още пият

и сокчееееее


Хубав ден от нас с бебко  Hug

Общи условия

Активация на акаунт