Вероник-минисериала

  • 5 065
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 769
N_A_N™, благодаря ти! Интересно! Жалко, че не свърша, а още по-жалко, че явно е по-дълъг сериал....не мога да ги следя толкова, едва следвах Бетито и Клъц/кръц Crazy
Да пишете,когато разберете за нови серии, за да съм подготвена Hug

# 16
  • Мнения: 2 425
И на мен ви е във вас надеждата, че ще пишете, ако разберете нещо.  Hug

# 17
  • Мнения: 111
Здравейте, и на мен много ми хареса сериала, но за съжаление снощи не успях да го гледам. Открих немското заглавие на филма, което е  "Das Unbezaehmbare Herz", но не намирам за сваляне нищо за сега.....Ако някой открие нещо, Моля Ви пишете. Благодаря!

# 18
  • Мнения: 2 425
Тук го има http://www.fulldls.com/torrents/Das-Unbezaehmbare-Herz, но субтитри няма. Не съм го теглила, само погледнах.
Ако на някой му се занимава и знае къде има субтитри на друг език, може да си поискаме превод.  newsm78

# 19
  • Мнения: 2 755
Мъжът на Вероник не беше ли изнасилвача на сестра и? Защо се омъжи за него, ако някой може да разкаже, че изпуснах този момент.

# 20
  • Мнения: 2 425
Аз първи и втори епизод ги гледах по-малко и не съм разбрала кой е изнасилвача.

# 21
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Мъжът на Вероник не беше ли изнасилвача на сестра и? Защо се омъжи за него, ако някой може да разкаже, че изпуснах този момент.
Мне Naughty
Омъжи се за мъжа си, защото се влюбиха един в друг Flutter  Изнасилвача не съм го видяла повече /но това не значи 100%, че не са го давали де Whistling/

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Мъжът на Вероник не беше ли изнасилвача на сестра и?

понеже и аз гледах серията с изнасилването междудругото, го сбърках с него  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 776
Този сериал ми беше безумно плосък Tired, но се загледах, защото вече нямаше "Забранена любов" и си търсех "заместител" Mr. Green Не бях много сериозна и пропуснах разни моменти, но определено нямаше никаква дълбочина в развитието на героите, връзката "кой-къде-какво-защо" изобщо не съществуваше. Сериалът ми стоеше "на кръпки", а чувствата на героите бяха представени толкова повърхностно, че по едно време се замислих дали проблемът не идва от факта, че немци пресъздават "френска история". После обаче "разсъдих" Laughing, че има прекрасни немски филми и това е било инцидентно умопомрачение Mr. Green

# 24
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
kiora, права си Peace Не е филмът проблема, времената са били такива. Повърхностни. Чувствата винаги са били на заден план, отпред са суетата, снобизмът и ... синята кръв. Какво да се очаква от времена, в които думата на един човек /която често е предизвикана от това  как е спал, пръднал ли е тази сутрин или дали има пълнолуние/ определя съдбите на милиони /??/ ?
Отдавна се интересувам от подобни исторически филми и книги и мога да кажа, че освен "Елиза" /който прилича повече на приказка, отколкото на реални факти/, друго, различно от "Вероник" не съм виждала. Навсякъде тази липса на задълбоченост - Франция, Англия - всичко е лесно, просто, почти по детски. Въпросът "защо" не е съществувал, всичко е ставало "защото кралят/графът/херцогът/началникът така е казал". Край, точка, другото няма значение.
Странни хора са били Thinking

# 25
  • Мнения: 903
На мен много ми хареса филмчето, леко и разтоварващо. Наистина обаче си е недовършен края. Чакам с нетърпение други серии.

Общи условия

Активация на акаунт