Едно (не)обикновено семейство

  • 4 035
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 849
Ааа,след всяка палатка си правим основна оборка на района!

Що ли не ти вярвам!?
Бях на Карандила след един събор на подобни индивиди.... Нямам думи да опиша кочината която оставиха... Това беше преди около 7 години и точно тогава правихме със Студентския ни клуб почистване на парка. Идеше ми да хвана едни   #2gunfire , добре, че съм християнка, че им се размина...

# 16
  • Мнения: 58
Искам да ти кажа,че миналата година правихме мотосъбор на къмпинг"Черноморец"Не знам дали имаш представа какво остава след такива мероприятия,но буквално изблизахме къмпинга и смея да твърдя,че след нас не остана дори една угарка от цигара!Самите жители на Черноморец бяха очаровани,защото и преди събора ,къмпинга си беше меко казано тоалетна. Абе на кратко-примерни палаткаджии сме!   newsm75

# 17
  • Мнения: 13
Похвално за  newsm75 newsm75 Не знам как не ви е страх с тези мотори, но щом ви харесва, продължавайте в същия дух  newsm41 отивам да пусна едно гласче, успех!  Wink

# 18
Браво!Подкрепям Ви напълно.Гласувам.Как искам и аз да се гоня с вятъра и да  сме от тези семейства,ама мъжо не  е моторизиран,уф. Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 352
Готини сте, ама чак необикновени. По тази логика 1/2 от семействата са необикновени-че скачат с парашут, че влизат в морето на километри с малко дете, че сърфират, че летят с делтапланер.  Все обикновени неща.

# 20
  • Мнения: 2 724
Е, galinela , затова авторът на темата е сложил в скоби "не", всеки сам за себе си да реши дали е обикновено или необикновено . Peace
samotnika ,харесахте ми ,връщане към майката природа, страхотно!

# 21
  • Мнения: 940
Супер сте!

# 22
Мечтая някой ден да съм на вашто място.Ще гласувам за вас с удоволствие.Направете го всички ,нека им помогнем.

# 23
# 24
  • Мнения: 58
Помогнете още малко......

# 25
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Кефите!  Peace
 Безотговорни са родителите, които са сложили невръстните си наследници на предната седалка необезопасени.

# 26
# 27
  • Мнения: 740
Днес май въобще не съм в кондиция newsm78! Неразбрах как да гласувам за вас Embarassed.
Иначе и при нас тате не е по моторите! Sad

# 28
  • Мнения: 562
МНОГО СТЕ ГОТИНИ!!!

Но и аз не разбрах как да гласувам ... Sad Помогнете.

# 29
  • Мнения: 562
Ааа,след всяка палатка си правим основна оборка на района!

Що ли не ти вярвам!?
Бях на Карандила след един събор на подобни индивиди.... Нямам думи да опиша кочината която оставиха... Това беше преди около 7 години и точно тогава правихме със Студентския ни клуб почистване на парка. Идеше ми да хвана едни   #2gunfire , добре, че съм християнка, че им се размина...

Защото не си присъствала на подобни мероприятия като част от събора. А то не зависи от това дали си моторист или не. Зависи от съзнанието.  Домякинята, дето си изхвърля боклука през прозореца, случайно по-добре ли е? А има и съвестни домакини. Та така и с рокаджиите. Всичко си е до човека!!!

И аз искам да съм като вас! Ако разбера как да гласувам, ще го направя.

Общи условия

Активация на акаунт