Количество АМ за голямо дете

  • 1 731
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 784
Колкото иска детето, толкова бих му направила.

# 16
  • Мнения: 1 477
Води се по детето, не по инструкциите на кутията.Аз правя по 200мл.Но това му е достатъчно.

# 17
  • Мнения: 3 376
Наистина няма повод да се притесняваш,аз правя на сина ми толкова колкото иска.

През деня пие по около 250-280 мл преди да заспи,вечер около 300 мл и напоследък нощем ни тормози по няколко пъти да му правим Crazy

Щом искат значи им се пие Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 2 734
И моето дете заспива с мляко само. 4 лъжици на 240мл вода и една бисквита. На Фризо 3 е.
Каква е тази дозировка? newsm78

# 19
  • Мнения: 4 434
Направи му повече-няма проблем.Колкото иска -толкова Peace
Да.

# 20
  • Мнения: 19 302
Моята щерка пие Хумана 3 с вкус на банан. Даже не ми е идвало на ум, че има някакво ограничение в млякото. На кутията са дадени ориентировъчни стойности.

И да използвам темата да попитам Нестле Джуниър и Лактана Био на какво имат вкус?
Защото Хумана 3 се намира много трудно, а Хумана 2 и Нестле Беба не харесва.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 522
И да използвам темата да попитам Нестле Джуниър и Лактана Био на какво имат вкус?
Защото Хумана 3 се намира много трудно, а Хумана 2 и Нестле Беба не харесва.
За Нестле мога да се включа само- има вкус на прясно мляко, или поне така мирише. Няма общо с банан.

Иначе по темата- правя около 300 гр мляко, не смятам, че има някакъв проблем. Пие сутрин и вечер по толкова.

# 22
  • Мнения: 542
ние имахме период в който вечер изпиваше по 2 шишета по 220 !няма проблем,то е моментно!

# 23
  • Мнения: 3 314
няма проблем   Peace  моята кукла пие Нестле Джуниър 1+ , аз правя 210+7 лъжички преди лягане и нощем пие още два пъти по толкова  Simple Smile 

# 24
  • Мнения: 78
Михаил е на 1г. и 3 м. Два пъти на ден задължително пие АМ (розовия Хип), сутрин щом отвори очи го търси, вечер се приспива с него. Само че аз слагам и от разтворимите бисквитки на Плазмон, за да се засити повече. Казват, че е хубаво да си пие АМ, докато го иска. Пък и колкото иска - давай му. Друг е въпроса по кое време може да се премине към кисело или прясно краве мляко, вместо АМ  newsm78

# 25
  • Мнения: 46 520
ние имахме период в който вечер изпиваше по 2 шишета по 220 !няма проблем,то е моментно!

 Peace
До 450 грама наведнъж е стигала дъщеря ми  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт