Мъж ми отказа......?!

  • 9 032
  • 133
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 562
Пясък, не скачам, щото съм бял...  Mr. Green
Дадох няколко възможни алтернативи, че да не 'земеш да развиеш некви комплекси.
Иначе ми е странно учудването ти, то сред мъжете си има лаф "да не съм си го намерил на улицата", та може и такъв да е случая...
И, да, подкрепям Лабрадор да постнеш снимка, та поне да отпадне съмнението, че фейс контрола е сработил...  Peace

 newsm10

МНОГО ГОТИН ПОСТ!!!  Peace

# 76
  • Мнения: 3 611
пясък123,
от 15 години си имам "тръпка". Искахме се много, но по една или друга причина не можахме да изживеем любовта си (тинейджърска любов). През годините се е случвало да се срещаме_ сядаме, пием по едно, разговорим се за отминалото време, потънем в спомени, посмеем се и... отново се разделим.
Преди години се засякохме случайно, изкарахме вечерта иzкл°чително приятно, на другия ден ходихме да плуваме и... вечерта пичът просто не излезе. Как ме усети какво му мисля, не знам, но се уплаши и ... Не сьм му се предлагала или сваляла, макар че нямаше и да му "простя"  Mr. Green
Сега си мисля, че стана по_ добре така. Иначе сигурно отдавна нямаше да ми е тръпка  Laughing

П.С. Аз да си кажа, ниЩо че взеха темата ти на подбив  Grinning

# 77
Пясък, не скачам, щото съм бял...  Mr. Green
Дадох няколко възможни алтернативи, че да не 'земеш да развиеш некви комплекси.
Иначе ми е странно учудването ти, то сред мъжете си има лаф "да не съм си го намерил на улицата", та може и такъв да е случая...
И, да, подкрепям Лабрадор да постнеш снимка, та поне да отпадне съмнението, че фейс контрола е сработил...  Peace
Пясък, не скачам, щото съм бял...  Mr. Green
Дадох няколко възможни алтернативи, че да не 'земеш да развиеш некви комплекси.
Иначе ми е странно учудването ти, то сред мъжете си има лаф "да не съм си го намерил на улицата", та може и такъв да е случая...
И, да, подкрепям Лабрадор да постнеш снимка, та поне да отпадне съмнението, че фейс контрола е сработил...  Peace
  pronobis, ти си от малкото, които се отнесе сериозно по въпроса, не мисли ,че не съм те прочела.Случаят не е такъв , уверявам те ,безмислено е да лъжа, няма никакво значение...Снимка ще ти пратя на лични, нали съм анонимна тук  Wink
       Аз например нямам достатъчно сила да преодолея същинското в мен , или по друг начин казано, да искам нещо и просто да преглътна, въпреки всичко....Не забравяйте ,става въпрос за усещания,които трудно се контролират.Или вие слагате и любовта под контрол?!
      Точно в моя случай, аз виждам желанието в очите му, усещам го ....и се чудя- какви са тея спирачки, как го постига?!
       
 

# 78
  • Мнения: 2 388
...Снимка ще ти пратя на лични, нали съм анонимна тук  Wink
  

Ей сега пощата на pronobis се напълни с ЛС-та от любопитни съфорумки. Mr. Green

# 79
пясък123,
от 15 години си имам "тръпка". Искахме се много, но по една или друга причина не можахме да изживеем любовта си (тинейджърска любов). През годините се е случвало да се срещаме_ сядаме, пием по едно, разговорим се за отминалото време, потънем в спомени, посмеем се и... отново се разделим.
Преди години се засякохме случайно, изкарахме вечерта иzкл°чително приятно, на другия ден ходихме да плуваме и... вечерта пичът просто не излезе. Как ме усети какво му мисля, не знам, но се уплаши и ... Не сьм му се предлагала или сваляла, макар че нямаше и да му "простя"  Mr. Green
Сега си мисля, че стана по_ добре така. Иначе сигурно отдавна нямаше да ми е тръпка  Laughing

П.С. Аз да си кажа, ниЩо че взеха темата ти на подбив  Grinning
      За това говоря , да!Аз не мога обаче да се примиря само с тръпката  Confused

# 80
  • Мнения: 851
Добре, де аз не разбрах вие имали ли сте все пак нещо? Целувки, натискане... и той в един момент да е дал отбой? Защото ако е така това е ужасно тъпо. Нали знаете по добре "прелъстена и изоставена" отколкото "започната и недовършена" Peace

# 81
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Ми що да не ти откаже? Къде пише, че всички мъже задължително трябва да награбват всяка, която им се предлага?
Евала на такъв МЪЖ!!!

# 82
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И са кво... ше се пробваш ли пак? Thinking

# 83
  • Мнения: 3 611

      За това говоря , да!Аз не мога обаче да се примиря само с тръпката  Confused

Ако го виждах по_ често от ведньж на няколко години, сигурно и аz нямаШе да мога да се примиря  Mr. Green

# 84
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 701
Аз малко офф, ама - гост гост, ти онзи гост гост ли си  Mr. Green

# 85
Пясък, не скачам, щото съм бял...  Mr. Green
Дадох няколко възможни алтернативи, че да не 'земеш да развиеш некви комплекси.
Иначе ми е странно учудването ти, то сред мъжете си има лаф "да не съм си го намерил на улицата", та може и такъв да е случая...
И, да, подкрепям Лабрадор да постнеш снимка, та поне да отпадне съмнението, че фейс контрола е сработил...  Peace
Пясък, не скачам, щото съм бял...  Mr. Green
Дадох няколко възможни алтернативи, че да не 'земеш да развиеш некви комплекси.
Иначе ми е странно учудването ти, то сред мъжете си има лаф "да не съм си го намерил на улицата", та може и такъв да е случая...
И, да, подкрепям Лабрадор да постнеш снимка, та поне да отпадне съмнението, че фейс контрола е сработил...  Peace
  pronobis, ти си от малкото, които се отнесе сериозно по въпроса, не мисли ,че не съм те прочела.Случаят не е такъв , уверявам те ,безмислено е да лъжа, няма никакво значение...Снимка ще ти пратя на лични, нали съм анонимна тук  Wink
       Аз например нямам достатъчно сила да преодолея същинското в мен , или по друг начин казано, да искам нещо и просто да преглътна, въпреки всичко....Не забравяйте ,става въпрос за усещания,които трудно се контролират.Или вие слагате и любовта под контрол?!
      Точно в моя случай, аз виждам желанието в очите му, усещам го ....и се чудя- какви са тея спирачки, как го постига?!
       
 

Тези спирачки, миличка, аз си ги обяснявам с по-широк поглед върху живота от страна на твоята изгора. Ще ти дам пример - с моя мъж сме от 7 години, женени от 3. През това време са се появили на два пъти мъже, с които, ако моят мъж не беше с мен, дебело подчертавам, аз бих започнала връзка. Спирачката ми е съпругът ми, обичам го и мисля, че постоянната, добре дозирана химия помежду ни е далеч по-ценна от някаква спонтанна химическа реакция с непознат. Но си зависи от ценностната система.

# 86
  • Мнения: 2 388
Аз малко офф, ама - гост гост, ти онзи гост гост ли си  Mr. Green

 Joy Joy Joy Дето Зефс я харесваше повече с коса нали?

# 87
  • Мнения: 2 502
Може ли да се е уплашил  от нещо твоя човек?
Хм, мъжете по принцип са си действени. Надали е това.
Може ли просто да иска да те запали още повече?
Вариантите са много, но очевидно е следното - по някаква причина за момента не те е искал.

# 88
  • Мнения: 2 448
Не мога да разбера защо четеш избирателно. Колко пъти да го напиша - не те е искал достатъчно. Достатъчно, че да му откажат спирачките.  Peace
Научи се да губиш. Сигурно си изтървала много повече за тези три години , преследвайки го, като през това време можеше да срещнеш друга тръпка взаимна, с която да си запълниш видно някаква празнина, която има в семейния ти живот, след като подклаждаш това толкова време.
Само не излизай с номера за любовта, защото е видно, че го искаш, защото не можеш да го имаш. Няма зряла жена, която може да изпита любов преди да е опознала обекта сексуално, тръпка и желание, да, любов е силно казано.  Wink

# 89
  • Мнения: X
Според мен господинът просто се пробва дали още важи. Блясъкът в очетата е явно, защото вече му се глади косъмът от кеф поради положителния отговор, сигурно го кефи да те гледа как се гърчиш. Особено пък ако си хубава, падайки си по него така клана-недоклана, чудесно ще подхраниш разцъфналия в него нарцис.
Три години да му посветиш хич не е малко време, но е време да изгубиш интерес, иначе предполагам, той ще продължи да си флиртува, и ще си е все така верен на нищо неподозиращата си съпруга. Може би вижда, че си чувствителна, че визмаш нещата при сърце и добре осъзнава риска от една възможна забежка с теб. Така, че защо да размирисва нещата и да си разваля рахата, заради някакъв си мерак, така си му е добре, с изчеткано до блясък самочувствие.
Не знам дали съм на верен път..просто предполагам, изключвайки варианта да си една неприятна лицом и духом персона.

Общи условия

Активация на акаунт