Какво бихте си подарили за Коледа, ако...

  • 5 731
  • 142
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 370
Блонди, аз не говоря за ВИЛА. Говоря за КЪЩА за живеене. Дом. Иначе другото желание  е в сферата на мечтите. Пък ако вземе, че все пак се осъществи, ще съм на осмото небе. И обещавам да почерпя даже. Mr. Green
А важните неща са само 2-здраве и живот за тези около мен.

# 61
# 62
  • Мнения: 97
Първо: Апартамента на 2-етаж(120 кв.м.), че ни е малко тясно на 6 етаж(60 кв.м.)
Второ: jeep grand cherokee
Трето:  stork-boy   stork-girl

Може да ги получа и след празниците Whistling, нямам претенции Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 48
Собствен дом!!! Писна ми от наеми!!  Малка къщичка, на тиха уличка с голяма прясно окосена ливада и аз да си пия кафето на верандата, а около мен да щъка слънчицето ми.

# 64
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
аз искам единствено апартамент в Пловдив,за да се приберем най-накрая в България. Peace

# 65
  • Мнения: 487
Почивка в Куба с една приятелка. Слънце, природа, тишина и студена биричка, ама засега мога само да си мечтая.

# 66
  • Мнения: 1 447
Искам да си подаря ново по-голямо жилище и нова кола,че нашата кошница Mr. Green взе да издава багажа.

# 67
  • Мнения: 4 187
Бих си подарила къща в Англия,мини купър и бутик в центъра на Лондон Peace и за десерт околосветско посещение за поне 2 месеца Hug
И бих осъществила материалните желания на семейството и приятелите ми Peace

Къщата да е във Франция, бутика също, може и галерия   Grinning. Мини купъра остава, материалните желания на семейство и приятели също  Hug. Околосветското може да се превърне в посещение на Бразилия и Куба - тук може да взема по още една къща   pletka.

# 68
  • Мнения: 4 473
Живот и здраве на семейството, близките и приятелите ми.
Собствен апартамент - в София или Варна. Тристаен, обзаведен като в мечтите ми.
Бизнесът на половинката да процъфтява с всеки изминал ден. Останалото са подробности.

# 69
  • Мнения: 2 161
За коледа искам от тези маски,които се слагат на очите,когато спиш.Някой има ли идея къде се продават?

# 70
  • Мнения: 2 099
Аз пък пътуване из Аляска с шейна.Много искам такова нещо.Ще си имам дълъг кожух с голяма качулка и маншон и ще се возя!
Много го искам...

# 71
  • Мнения: 516
Гостуване на Лиска за празниците.

# 72
  • Мнения: 81
Запретвам ръкави и почвам, дано не се олея:

Бих си купил малък остров в топлите ширини...
Бих си купил апартамент във Виена в ринга...
Бих се абонирал с постоянен абонамент за концертите на Берлинската и Виенската филхармонии...
Бих завел жена си 1 месец по всички огромни плажове - от ЮАР през Испания до Южна Америка...
Бих наел за 3 дни един голям хотел в София да ви поканя всичките, та да видим колко алкохол може да изпие Клюкарника (и колко простотии можем да сътворим наяве)...
Бих инвестирал средства във форума, за да ви модерирам... (хахахаха)
Бих построил в центъра на София огромна концертна зала...
Бих гледал от кораб сините китове... и бих изкарал 5 дена в една подводна станция, мисля Аквариус се казваше...

Списъкът е безкраен...  Crazy

# 73
  • Мнения: 320
Може би това: http://zar.bg/uploads/news_images/200805/photo_verybig_750.jpg , въпреки че в момента е собственост на Брад Пит. Него определено не го искам,  newsm78 newsm78 newsm78 не може на малкия пръст на моят мъж да стъпи. Тази ще стой перфектно паркирана отпред: http://gdegde.kz/files/8220/a.jpg.
И на околосветско няма да откажа. Мечтииииииии.

# 74
  • София
  • Мнения: 1 783
Къща високо в планината, с вито стълбище. Ферма за коне....
Разреден въздух, мляко от една крава, китки с билки висят от тавана.
Завита съм с голямо пачуърк одеяло, пия кафе в дебела керамична чаша.

Общи условия

Активация на акаунт