Кой ще Ви гледа, като остареете?

  • 5 293
  • 142
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 274
Ще бъда в луксозен старчески дом. За това работя от сега, за да мога да си го  позволя. Надявам се да ме уредиш в някой от тези, дето жена ти ги изгражда!  Flutter


Да. И това съм предвидил като вариант. Т.е. аз съм тройно подсигурен. Само да не стана тройно импотентен се надявам - т.е. освен другото, да си счупя ръката и да си прехапя езика, че тогава лошо.

# 16
  • Мнения: 4 965
Не ми се иска да доживея времената,когато някой ще ме гледа.

Това ми е и на мен мечтата, ама знае ли човек - желанието за живот май се засилва с времето...

# 17
  • Мнения: X
Аз, понеже не съм тройно подсигурена,   най-вероятно ше гледам да се сродя с теб, Марадона, като задомя едно от децата си за едно от твоите. Flutter

# 18
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
С няколко приятелки смятаме колективно да се запишем в старчески дом. Хем улеснение за децата, хем забавление за нас.
Но, като гледам наплива, молбите ще трябва да ги пуснем сега.

# 19
  • Мнения: 274
Кампари, нямам нищо против, но дъщеря ми трябва да се омъжи за богат мъж. Така я възпитавам от малка. Т.е. трябва да Ви прегледам Профит анд Лосс акаунта и Белънс Шийта.

Виж, малкия може да мине и само с красива жена - манекенка. Може и да не е богата. Той ще играе в Барса или Ливърпул, така че няма проблем.


За луксозен старчески дом мога да ви уредя срещу шише ракия.

# 20
  • Мнения: 2 891
Ха! Школата на ЦСКА! Не ме карай да се смея  Laughing Аз съм хвърлила пъпа на детето на Хайбъри. Ясно ти е, нали? Повече ми не требе!

# 21
  • Мнения: X
Ох, слава Богу, уредих се!
Значи, имаш шише ракия, даже две. Домашна, двойно преварена, с всичките му там салтанати и табиети.
Преглеждай, проучвай, прави, струвай... Ако Димана не се вземе с Никола, поне Соня ще мога да пласирам на твоя син. Нищо, че той е по-малък от нея. По-голяма жена - богата къща!

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 15:43 от Анонимен

# 22
  • Мнения: 656
АЗ съм си вечно млада...

# 23
  • Мнения: 3 405
Носех аз пъпа на Любо на Националния ни стадион и не го хвърлих. Пазя го за "Уайт Харт Лейн" или за новия "Неймин Райтс"  Laughing
Ники е уреден, възнамерявам да е финансист, по семейна традиция. Или поне собственик на банка.

# 24
  • Мнения: 3 268
Добре си възпитаваш децата,Марадона.Евала!Надявам се искрено да не се срещнат никъде с моите деца.Дъщеря ми е красива и таку виж,синът ти си паднал по нея.Божкеее,какво ще правя тогава!За сина си съм спокойна,не си пада по манекнки,предпочита приятелката му да е прочела поне 10 книги.За старините си не мисля много много,моля се да ги доживея.Ама това го решава онзи горе,нали?

# 25
  • Мнения: 274
Свате, наздраве! Simple Smile

# 26
  • Мнения: 3 268
И не забравяй,че гласувах за теб за форумси плейбой!Наздраве!

# 27
  • Мнения: 274
Добре си възпитаваш децата,Марадона.Евала!Надявам се искрено да не се срещнат никъде с моите деца.Дъщеря ми е красива и таку виж,синът ти си паднал по нея.Божкеее,какво ще правя тогава!За сина си съм спокойна,не си пада по манекнки,предпочита приятелката му да е прочела поне 10 книги.За старините си не мисля много много,моля се да ги доживея.Ама това го решава онзи горе,нали?

Ама защо се молиш да не се срещне дъщеря ти със сина ми? Толкова ли е дащна и слабохарактерна? Те могата да си се срещнат, да пият по едно, че дори и да правят неангажиращ секс и после по живо по здраво...Нали?

# 28
  • Мнения: 5 647
Подсигурила съм си млад болногледач, само с препаска на кръста и по цял ден ще ми духа с голямо палмово листо.


Марадона, не бих се гордяла, ако дъщеря ми е във Визаж или която и да е подобна агенция.

# 29
  • Мнения: 871
Старините ми ще ги подсигури милото, нали е за това? Или не е? Да не са ме подвели Thinking

Общи условия

Активация на акаунт