случвало ли ви се е нещо подобно

  • 2 231
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 324
За увитата пъпна връв не мога да кажа нищо. Но ако се притесниш, че отдавна не си усещала бебчо (движенията трябвало да са поне 12-15 за деня), хапни нещо сладко и легни на лявата си страна.
Моята бременност беше рискова и това ми го казваха няколко пъти. А когато при запис на тоновете бебката спеше, ми даваха да ям мармелад, за да се раадвижи  Laughing
Лека бременност и здраво бебе!

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Няма страшно, имаш още много време, може да се отвие пъпната връв.
Сина ми се роди с увита пъпна връв - два пъти около врата и един път под мишницата.Наложи се да го изтласкат, защото не можеше да излезе.Имахме малко проблеми в началото, но всичко мина.Но при мен никой не видя, че се е увила, за това им обръщай внимание на това всеки път и не се притеснявай да питаш за всичко.
Лека бременност.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не ми се е случвало...
Дано всичко е наред Praynig

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 149
 В такава ранна бременност докторите казват, че не е поблем, защото бебетата все още имат доста място и се въртят много. Може да си се завърти и да се отплете. Вече в последните седмици пак трябва да се види дали не е увита пъпнта връв, за да се вземат евентуално мерки при самото раждане.

# 19
  • Мнения: 9 438
Пожелавам ти успех и стискам палци всичко да мине добре.

# 20
  • Мнения: 2 960
Само споко.До края имаш още много време и бебчо многократно ще променя положението си.
PeaceИ на финала всичко да е наред fingerscrossed

# 21
  • Мнения: 408
Следвай съветите и всичко ще е ок.Моето бебе се роди с увита пъпна връв-2 пъти.За щастие екипа реагира професионално и  нямаше проблем.Преди това ,не знаех ,че е с увита пъпна връв.
   лека бременност  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 280
След като родих ми казаха, че е пъпната връв е била завита 2 пъти около врата на сина ми, слава богу нямаше проблеми. Раждах нормално. Опитай се да не се притесняваш толкова и успех.  Hug

# 23
  • Мнения: 32
Благодаря на всички за подкрепата и съветите HugСега ми е по-спокойно.Бях се притеснила доста.  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 103
Спокойно  всичко ще бъде наред и ще имаш здраво  бебче  newsm07

# 25
  • Мнения: 4 335
Не се притеснявай,всичко ще се оправи Hug
Денис сьщо беше с двойно увита пьпна врьв.

# 26
  • Мнения: 201
И при мен не се знаеше предварително, че е с двойно увита пъпна връв. Чак като родих секцио ми казаха, че се е оплела два пъти около врата. Не се притеснявай, всичко ще бъде наред Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 2 296
Синът ми беше с двойно увита пъпна връв(около врата и раменете),затова и го преносих,но се разбра едва при раждането.
Роди се напълно нормално и безпроблемно.

# 28
  • Мнения: 476
Моят лекар ми беше казал, че няма бебе, което да не се увърти около пъпната връв, но в много малко случаи се обръща внимание на това, тъй като  или бебчо се развива сам докато дойде момента или като се роди, много бързо му я махат и така. Моя син също се роди с увита пъпна връв и по време на напъните започнаха да му се губят тоновете, но ме резнаха, натиснаха ме по корема и той изхвърча, за секунда му махнаха връвта и всичко беше наред.  Hug

# 29
  • Мнения: 12
 Tired Здравеите от няколко дни се опитваме да си имаме бебче но веднага след парвият ни опит ми се осили много бялото течение и преди сам имали и то не много слабп но сега ми тече като цикал ляко йалтеникажо е и гасто притеснява ме това 4е и на мажа ми се появи и започна да го сарби моляви ако някои знае нещо по въпроса да ми помогне имам и аборт преди 2 години 

Общи условия

Активация на акаунт