Карантия в пюрета?

  • 6 644
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 526
И аз се оцъклих на въпроса. С карантия....  Shocked
Няма в Израел такива пюрета.

# 16
  • Мнения: 580
А на мен ми се струва, че в Италия има/ше Thinking? Пюрета с диво прасе и зайци определено имаше.

# 17
  • Мнения: 4 399
А на мен ми се струва, че в Италия има/ше Thinking? Пюрета с диво прасе и зайци определено имаше.

Според това което чета иz форумите, в БГ често като първо месо дават zаешко. Дивото прасе според мен е по добрия вариант от свинско, тъй че тия неща не ми се струват толкова странни. Но карантия чак...

# 18
  • Мнения: 69
Тук в Швеция има. На Семпер е , т.е. тукашно производство, но се внася и в БГ
http://papa-bebe.com/piuretasemper3.html
Ето за справка - последното е от изброените.

# 19
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
не съм виждала тук Peace

# 20
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
сякаш не съм засичала в испанско

# 21
  • Мнения: 3 034
и аз не съм виждала в Канада и в Щатите, но аз и заешко, и агнешко не съм виждала  newsm78

# 22
  • Мнения: 2 379
А на мен ми се струва, че в Италия има/ше Thinking? Пюрета с диво прасе и зайци определено имаше.

Според това което чета иz форумите, в БГ често като първо месо дават zаешко. Дивото прасе според мен е по добрия вариант от свинско, тъй че тия неща не ми се струват толкова странни. Но карантия чак...

За заек и глиган гарантирам, 4е има. Тук това минават за хубави, ка4ествени меса. Конското месо съЩо.
Стига на 4овек да не му е жал от сантименталност, не виждам какъв е проблемът.
В Италия не съм виждала пЮрета с карантия, но не мога да бъда 100% обективна, понеже, когато захранвах, правех сама пЮрета и не съм купувала. Peace

# 23
  • Мнения: 2 567
За Германия са казали, че няма.
Но в българските на Ганчев има, да. Останах леко изненадана, като видях "Свинско с черен дроб и домати" на въпросната фирма Sick

# 24
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
сякаш не съм засичала в испанско


има на "Hero",но не във всички магазини.

# 25
  • Мнения: 324
В Италия не съм виждала пЮрета с карантия, но не мога да бъда 100% обективна, понеже, когато захранвах, правех сама пЮрета и не съм купувала. Peace
Аз купувам понякога пюрета, но не съм виждала с карантия. Сигурна съм, че няма такива пюрета на Плазмон, Мелин, Нестле и Хип.

# 26
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
И при нас в Англия не съм виждала
И аз не съм виждала, обаче в книжката за бебешко захранване имаше рецепти с черен дроб, но за по-големички бебета, не 4 месеца  Crazy

# 27
  • Мнения: 1 049
Специално погледнах какво пише в сайта на Плазмон. Пюретата за 4-6  месеца, в съдържанието  пише  месо, никъде не се споменава за карантия.  Peace

# 28
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
дробчета, сърца, бели бъбреци... И то за над 4-ти месец вече  Rolling Eyes Да или не е ок и мерси  Hug

       SickЗа първи път чувам Ганчев да предлагат такива гадости.Аз ти казвах, че продукцията ми е отвратителна, но ти ги хвалеше.Аз тук дробчета трудно намирам за мен, няма опасност да попадна на такова бебешко пюре.

# 29
  • Мнения: 580
Според това което чета иz форумите, в БГ често като първо месо дават zаешко. Дивото прасе според мен е по добрия вариант от свинско, тъй че тия неща не ми се струват толкова странни. Но карантия чак...

А, няма лошо, дъщеря ми що неща е яла като бебе, та един глиган нищо не е  - баща й много държеше да я направи гурме  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт