Новата Година вече приближава, в РАЗГРАД лакомства, подаръци и бебета раздава !!

  • 13 136
  • 320
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 219
Аз съм си,не сме те броили, че не си писала дали ще идваш newsm78
Сега да кажа-тази сутрин говорих със собственичката на Мирената-за съжаление на това сепаре,което е на входа на детския кът повече от 10 човека никога не са сядали, и то нагъчкани. Което означава,че там няма да има място за всички ни Confused
Мислете за друг вариант Thinking

# 16
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен,честита нова тема.
Честит рожден ден на двете госпожици Дарина на мама Фантичка и на Деси на max_mama.Много щастие и успехи.  bouquet

# 17
  • Мнения: 3 219
ЧЕСТИТ СЕДМИ РОЖДЕН ДЕН, ДАРИ !!!! ЗДРАВЕ И МНОГО УСПЕХИ В УЧИЛИЩЕ !!!

# 18
  • Мнения: 3 219
Честит 16 Рожден Ден, Деси !!! Успехи във всичко, щастие, здраве, късмет !!!

# 19
  • Разград
  • Мнения: 518
Честит рожден ден на Дари и Деси!
От сърце ви желая да растете здрави и засмяни, на мама - отмяна,
на тати - гордост голяма!

Весел празник и много подаръци.

# 20
  • Разград
  • Мнения: 2 102
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДАРИ И ДЕСИ! БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ, ЩАСТЛИВИ, МНОГО УСМИВКИ И ПОДАРЪЦИ ЗА ВАШИЯ ПРАЗНИК!


ЗА ВАШИТЕ МАМИ -


# 21
  • Разград
  • Мнения: 377
Честит Рожден Ден на Дари и Деси!
Бадете весели, засмени и от щастливи игри замаени!

# 22
  • Разград
  • Мнения: 377
Темата е много хубава! Благодарско за нея и за заглавието!   bouquet
Иве, ако наистина излезе мома, смятам да ти дам това онова за нея!  Hug
Нали си наш човек! Само като се видим ще ми кажеш какво още не сте набавили и ще видим аз какво ще измисля!  Peace

# 23
  • Мнения: 91
Аз съм си,прати много здраве на Мария Керчева от Горна Оряховица от Диманка,много я обичам тази жена Heart Eyes

# 24
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Здравейте Hug Hug Hug
Благодаря за пожеланията,да ви почерпя по случая

тортата е лично производство,но ще я разрежем утре,тогава ще празнуваме,че рожденничката като е започнала от снощи,продължава днес и утре,вече мисля,и ние да се включим в празника.

# 25
  • Разград
  • Мнения: 3 110


ЧЕСТИТ ДА БЪДЕ И РОЖДЕННИЯТ ДЕН НА ДАРИ.Много здраве й пожелавам,много успехи в училище и много щастие и късмет в живота.

# 26
  • Мнения: 2 774
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ДАРИ !Успехи в училище и много игри и веселие и желая.
                                             

# 27
  • Мнения: 2 774
                                                                                        Честит              Рожден Ден на Деси
Пожелавам ти много щастие , много усмивки и хора които те карат да се усмихваш , много весело настроение , много хубава музика , позитивни емоции и най-важното пожелавам ти каквото ти си пожелаеш.
Честита ти Рожденничка Лидка,да е много щастлива в живота и да постига мечтите си с лекота !Все така добра сестра и дъщеря .

За теб  Hug

# 28
  • Мнения: 2 774
Поооолиииии сетих се вече от къде се познаваме. Ти работеше в залата дето е до Джаза нали?
Ееее Иве,вярно бе  smile3555,да му метнеш поздрави  Hug
А моя брат, Пешо и той там работеше.
Но за това не съм съгласна  Naughty,той направо си живееше там,и май все още е така  Joy.Жалко че не ме виждаш как съм се ухилила.
Аз четох ,четох и не разбрах....последно къде ще се видим  newsm78....и кога ,и защо Вълчо пак си прави оглушки ,а не вземе да дойде .
в събота съм на фризьор от 13 часа - така, че и да мина ще е след 15 часа и за малко...........
Naughty  Crossing Arms
Редактирам ,че малко през ред съм чела  Embarassed,то в Мирената е абсурд да се съберем,както е казала и МерСедес,освен да седнем на 2 маси....ама така кофти,не става.
Предполагам че в Рицарите ще се съберем,но пък там доста стълби а  и цял целеничък рицар има  newsm78,и за дечицата кофти....

Последна редакция: чт, 18 дек 2008, 13:41 от polly

# 29
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Добър ден!
Иве, видях те заедно с Ани когато излизахте от магазина преди по-малко от час.............. .

 

Общи условия

Активация на акаунт