Съпруги,чиито мъже пътуват по суша - 6

  • 64 527
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Joy А моя мъж за близо 30 год. тираджийство има един лаф
 "Дойдохме ебачи , а ще си тръгнем готвачи".  Joy
Той от години не готви и не носи готварските такъми ,
но лафа си е лаф все още.  Mr. Green

# 736
  • Мнения: 0
Може да поръчаш чаша за кафе със снимка на  теб и детенцето ви на нея. Simple Smile Ще му е кеф да си пие сутрин кафето или чая? Simple SmileПросто идея . Весела годишнина Simple Smile

# 737
  • Мнения: 410
Момичета-почерпете се за здравето на моето момиче!Жалко,че татето не успя да се прибере,но ще празнуваме пак като се върне Simple Smile

# 738
  • Мнения: 133
ася20 честита ви рожденичка! Да е здрава,винаги усмихната и да расте щастлива и обичана!Весел празник!


# 739
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
AСя , честит празник!
Да ви е жива и здрава рожденничката!
Весело и безгрижно детство!

# 740
  • софия
  • Мнения: 60
Честит празник и от мен,да ви е жива и здрава ,весело и щастливо детство.

# 741
  • Мнения: 73
Ася, честита ти рожденичка - да е здрава и щастлива, да бъде на мама радостта и на татко гордостта newsm51
Относно моя въпрос с подаръка - благодаря ви много за идеите  smile3525 Телевизорче имаше преди, но му мина мерака, пък и той сега кара камион до 3 тона и няма паузи, през които да го гледа (пък и почти всяка вечер се прибира и си гледа ТВ вкъщи). Не пуши, така че електронната цигара също отпада. Лаптоп няма - не му остава време, а и не го влече. Чашата със снимка е добра идея, но за един 14-ти февруари съм му правила нещо подобно, но с надпис, а не със снимка. Ето затова ми е толкова трудно да измисля нещо  Thinking Вчера просто влязох в един сувенирен магазин с мисълта, че от тук трябва да си тръгна с подарък. Купих му едно шишенце - метално със забавна картинка на някаква гола мацка (от тези джобните по 200 мл за алкохол). А идеята за това - всяка вечер му правя кафе и като става в 2-3 часа си го претопля и има кафе за из път, но не иска термос, сипвам му го в шишенце от сокче, така че ще влезе в употреба  Simple Smile Другото нещо е гравирано върху дърво рецептата за семейно щастие  - нея ще ви я напиша друг път, че тази вечер малко се улях  Laughing

# 742
  • Мнения: 421
Ася, да ви е жива и здрава рожденничката!!!
[/size][/color]

# 743
  • Мнения: 24
Danishka, до 3 тона? Блазе ти  Sunglasses
Аз още пазя ярък спомен от една командировка миналото лято, когато отидох с моя мъж и спахме в джамията на камиона първо във Варна, после в Шумен и накрая в Хасково заради часовете  Laughing
Никога не съм се радвала на душа и леглото си така, както когато се прибрахме от тази кмандировка  Laughing
Спокойна нощ на всички!

# 744
  • Мнения: 53
Ася,да ви е здрава и много усмихната рожденичката!Аз малко със закъснение,ама сега прегледах темичката:)
Danishka и това е весел и оригинален подарък!Аз на моя мъж миналата година за годишнината му подарих един ден в SPA.Всякакви видове масажи и детоксикации,много се зарадва...Естествено,че и аз си подарих един такъв ден заедно с него LaughingЗа тази година още не съм го измислила...ама все ще ми хрумне нещо като наближи GrinningКога е вашата годишнина?
Genuine ,голям смях се смях с твоя мъж и тигана LaughingАма сега като се замисля на моя мъж покъщнината в камиона му е по-нова от моята и като влезим в магазин за домашни потреби в редките случаи когато си дойде,все се оглежда за купички или някакви такива неща LaughingА преди все ми викаше "какво толкова разглеждаш"... Laughing
Жабке,а мъжът ти сега кара ли?
Смешна ,много се смях и с твоята история Laughing

Последна редакция: чт, 05 апр 2012, 08:37 от milen4eto78

# 745
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Добро утро , девойки!   bouquet
Миленче , кара още , няма начин , има време до пенсия.  Laughing
На 52 год. е.  Peace Кара , че до преди няколко години да
изучим децата , а сега пък за внуци.  Laughing
НЕма лесно в тоя живот , но да сме живи и здрави.  Hug
Тук почват великденските фиести и тъй като живея в държавата им смятам
да уважа празника и да боядиша нЕкое яйце. Комшийските деца им се радват много ,
че мин. година и пъдпъдъчени боядисвах и беше радост голяма.
Та сега две съботи ще вапцвам яйца.  Mr. Green
Хубав ден! Hug

# 746
  • Мнения: 421
Жабке, а от къде взе боя? Да не би при вас да има БГ магазин? Аз поръчах на мъжо да купи готови - сварени и боядисани от Германия  Mr. Green Довечера ще си дойде (след едномесечно отсъствие). Децата са много ентусиазирани и само да се клопне нещо и тичат на вратата с викове "Тати доди, тати доди".
 Моят баща и той така тръгна да пътува уж за някоя и друга година и така вече 20-ина години.

# 747
  • Мнения: 410
Благодаря Ви за пожеланията  bouquetотносно боята за яйца,ние като живяхме в Южна арика боядисвах яйцата с боя за сладки Laughingпосле гърците вкараха и боя за яйца Joy

# 748
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Яни , в Йорет има БГ магазин. Има всякакви видове бой.
Кристалите са били свършили , но боя има.  Peace
Дидо , сигурно го знае магазина. Ако не , пиши ми ще ти дам тел. и ще те заведа.  Hug



Новата тема

Последна редакция: сб, 07 апр 2012, 11:28 от Дивиана

Общи условия

Активация на акаунт