Това е срамота или как се грижат за бебетата ни

  • 2 494
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 28
Ох, поредната немарливост на тези наши доктори , ако мога да ги нарека такива.Жалко за бебенцето.
МНОГО СЪЖАЛЯВАМ . ДАНО ДА ИМА НАКАЗАНИ НАЙ-ПОСЛЕ.

# 31
  • София
  • Мнения: 23 096
Горката невинна душичка... Cry
Дано виновните си получат заслуженото!
Има ли такъв случай в Бг, когато лекар си е получил заслуженото??? Думата на лекарите срещу тази на пациента - коя "тежи" повече? Кога ли най-накрая ще има наказания за тези търгаши  Sad

# 32
  • Мнения: 804
Да почива в мир малкото ангелче  Praynig Вместо количка, ще му купят ковчег .....

Виновни сме всички ние, защото даваме пари за съдебни дела. Може би трябва да търсим справедливост по друг начин...

# 33
  • Мнения: 23
Искрени съболезнования на родителите! Наистина има големи некадърници, но нека не слагаме всички лекари под общ знаменател. За мен има два вида лекари - тези, които са родени за тази професия и без проблем я упражняват, и такива, които  не са добри специалисти, но са отлични бизнесмени. Когато аз раждах, моят лекар идваше да ни вижда и извън работно време.  Просто бях очарована , но такива като него се броят на пръсти.

# 34
  • Мнения: 298
Съд им трябва.Съболезнования на родителите.

Почивай в мир Коленце.

# 35
  • Мнения: 660
Тези в държавните болници са изроди просто,нямам думи,милото бебче,аз бих ги удушила.... #Cussing out

# 36
  • Мнения: 840
Егати грижите са положили #Cussing out Просто няма думи за такова безотговорно поведение ooooh!

# 37
  • Мнения: 1 484
Нека  почива  в  мир  малкото  ангелче.Съболезнования  на  родителите.Нека  господ  да ги  накаже  тези  немарливци.

# 38

Общи условия

Активация на акаунт