90 Италиански рецепти за манджи,красота и ...весело изкарване на празниците !

  • 26 404
  • 287
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 710
И аз да ви пожелая весело изкарване на празниците!!
Ще се 'видим' преди Нова Година Simple Smile)

Ние летим утре, оказа се, че ще пътуваме с влака, тъй като навръщане прогнозата е доста снежна и ще е по-лесно.
Тази нощ ще се става рано:-)))

Ще изчакам днес преводи  ако има още  и довечера ще ги изтегля.

Прегръдки и целувки на всички и до скоро!


# 76
  • Мнения: 5 710
. 2 пъти публикувах един и същ постинг...


# 77
  • Мнения: 5 710
всъщност 3 пъти  Laughing


# 78
  • Мнения: 3 425
Благодаря на Пико и Лени за поженията  Hug

Весело Изкарване по Българските Земи  Heart Eyes


Весели Коледни и Новогодишни Празници  Heart Eyes Здраве и Много Топлинка в Семейните Огнища  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Аз съм си Наоколо де  Crazy

# 79
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Е кво ся, излизаме вси4ки в отпуска отсега ли  newsm78
Ще пиШа неизвинени отсъствия, да знаете  Naughty Wink
Майтап, на из4езваЩите : Весело изкраване на празниците,където и да сте  Hug  bouquet
На оставаЩите: Ще се видим пак. Wink


# 80
  • Мнения: 438
Zdraveite momi4eta !!!

v NEAPOL sam ot vchera. Niamam kirilica tuk. Pisha vi barzo, za da vi pojelaia mnogo zdrave i kasmet, i super izkarvane na kolednite praznici i novata godina.

Celuvam vi, vikat me

ciaooooooooooo
 Hug

# 81
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Анджи, добре сис е завърнала на италийска земя. Само в НАполи ли сте веки или имате и в Киоджа още дом?
Лени, весели дни в София, всичко най-хубаво на твопето семейство и на вас със съпруга ти ви желая!
Ние имаме бг-телевизия и сега е едно весело у нас!
Айде, бе , мацки какво от сега поздравления, нали сме тук, няма лид а щракнете по някой ред тия дни?
Я кажете, и на вас ли като на емн ви липсват на софрите по някоя наша типична гозба на Коледа? Тук все я риба, я пица, на другия ден лазаня и меса. Така и едни сърми досега ен спретнах. Ама в навечерието на Коледа ще " извъртя" две баници- едната с праз. Не е баш постно ястие, но е по- постно от емсата греховни вв святата нощ!

# 82
  • Мнения: 3 425
Ааа,Миликс,аз поздравих най=вече заради пътуващите ....иначе съм си тук  Crazy наоколо де  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 402
Здравейте момичета/ тези ,които са останали/,
Аз,от вчерашните ми ски, съм без глас и а пецци...Та днес лежа полуболна.
             smile3523Нищо,исках само да ви пожелая приятно изкарване на Бъдни вечер и Коледа  Gift bishop cheers

До Нова Година предполагам,че пак ще се включите Hug

# 84
  • Мнения: 52
здравеите на бързо да попитам коя от вас усети заметресението днес?то4но в 16.25 приготвях се за работа и като се разлюля елхата,после гледам лампата,даже и саксиите се разтресоха,а първо се 4у едно боботене под земята,ужас ,казаха по новините 4е епицентара е бил реджо нел емилия..ама тук яко се усети,
аз на коледа ще ви поздравя за Коледа, Grinning Grinning

# 85
  • Мнения: 52
божееееее  второооо...ама яко ..току 6то моми4етаааа в 23.02 ужассс з сам с лаптпоа наванннннннн...и зазннемм..уцассссс...

# 86
  • Мнения: 402
Ние тук в Милано,не сме усетили нищо,нито първото,нито второто-за което благодаря на Бога! Praynig/говоря за моето семейство/.
Не мога да направя нищо за теб,освен да ти съчувствам.Аз в такива случаи не излизам навън,няма смисъл да мръзнеш!
Естественно ,че ще има трусове на системиране,така че се успокой/лесно е да се каже/.Дано всичко се оправи  Praynig Praynig,че точно сега,в това студено време.. Praynig

# 87
  • Мнения: 1 100
Весели Празници и от мен Hug

Желая ви много здраве и успехи, прекрасни емоции и много оптимизъм, мили приятелки  bouquet Heart Eyes Бъдете все така свежи и добри Hug

На пътуваЩите лек път и приятно изкарване.

До скоро, целувки на вси4ки ви,

  bouquet

може и аз да съм наоколо, но време за писане нямааа Wink

# 88
  • Мнения: 764
Весело изкарване на Коледа и от мен,много подаръци и целувки Heart Eyes

# 89
  • Мнения: 247
Момичета, нека Коледната надежда да ви съпътства през цялата година! Наздраве и  нека очите ви греят като коледните свещички! От здраве и усмивки да не се отървете!

Общи условия

Активация на акаунт