почти на четири месеца сме,да захранвам ли и с какво...

  • 2 527
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 55

Педиатъра те съветва много правилно - не бързай да захранваш, можеш спокойно да изчакаш до 5-6 месец.  Peace  bouquet Peace

# 16
  • Мнения: 32
Изчакай да стане на 5 месеца.Няма смисъл да се избързва .

# 17
  • България
  • Мнения: 457
Рядко се срещат такива педиатри-браво  bouquet,довери му се и изчакай със захранването поне до 5-6 месеца Peace
Аз захраних на 5 месеца и половина със зеленчуково пюре

# 18
  • Мнения: 2 960
Изчакай да стане на 5 месеца.Няма смисъл да се избързва .
а иначе можеш да захраниш с оризова каша или с еднокомпонентно зеленчуково пюре,-картоф или морков,но още ви е рано.

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Браво бе. Къде го намери този свестен педиатър. Повечето все казват да се захранва още на три месеца. Тук има доста теми за захранването и можеш да научиш много неща. Мисля, че най-разпространеното мнение, че се захранва на 6 месеца. А по-рано може, ако детето почне да не наддава добре или започне да иска да яде по-често. Но и аз мисля, че щом педиатъра ти казва би трябвало да го послушаш.

# 20
  • Временно
  • Мнения: 788
Бебето спокойно може да си живее на кърма или АМ до навършване на 6 месеца. Слушай педиатърката си.  Peace

Абсолютно. Peace

# 21
  • у нас
  • Мнения: 5 720
Рядко се срещат такива педиатри-браво  bouquet,довери му се и изчакай със захранването поне до 5-6 месеца Peace


 Peace

# 22
  • Мнения: 479
И аз одобрявам съвета на педиатъра ти  Peace

Рано му е още. Аз Катето я гощавам още само с АМ.

И още нещо ще си позволя да те посъветвам - запознай с малко по-задълбочени мнения за захранването, какво представлява, кой (коя световна организация) откога препоръчва да се започне и защо, какви са признаците за готовност за захранване и дали твоето дете ги проявява...
Щото ние тук можем всичко да те посъветваме, ама ти знаеш най-добре на какъв етап е детето ти  Peace

# 23
  • Мнения: 1 512
Слушай педиатъра ти.Има време да захраниш бебчо.Цял живот след това ще яде различни храни.

# 24
  • Мнения: 4 024
Ха, това "педи" заслужава публична похвала пред строя (форума, де).

Браво  Laughing

# 25
  • Сливен
  • Мнения: 894
и според мен е раничко да захранваш Peace

# 26
  • Мнения: 43
Nashata pediaturka ni kaza che sokche moje da se dava ot tretia mesec,no tui kato poluchihme alergia ot beltuka ni otlojiha za 1 godinka,a za puretata da ne govorim...hvanala sum se za glavata...Veche neznam kakvo da pravia i na koi da viarvam....

# 27
  • Мнения: 27 524
Педито ви съветва правилно!

Да  Peace

# 28
# 29
  • Мнения: 3 034
брей, че то такъв съвет е повод за празнуване, а ти се чудиш да го слушаш ли!  Grinning има признаци, че бебето е готово за захранване, но при всички случаи е добре да поизчакаш още  Peace

Общи условия

Активация на акаунт