Fort Boyard 2 - Три нации

  • 25 137
  • 425
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 243
И аз тук да се наредя между феновете  Simple Smile

# 31
  • Мнения: X
Здравейте. Трейси, радвам се да те видя и тук Simple Smile

Ужасно много се радвам, че “Форт Бояр” започва толкова скоро. Супер жизнерадостно предаване. От миналия сезон никога няма да забравя Краси Ванков Mr. GreenИ изобщо техният отбор ми беше любим.
Дано и този път отборите са на ниво Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 367
Ох,Краси с кофите-култово!Смях се със сълзи!
Аз доколкото знам за ФБ кастинг няма.Участниците се подбират на друг принцип,но не ми е твърде ясно какъв.Някой си ги избира и те получават покани да участват.Поне така ми е останало в главата от първия сезон.12-ти не е много далеч,ще чакаме  Laughing

# 33
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Да се наредя и аз сред феновете на Форта и търпеливо да почакам старта Popcorn

# 34
  • Мнения: 312
Тук ще се запиша.
Много се забавлявахме предния сезон,
дано и сега да е така Simple Smile


Аз си спомням бягането на пътечката на оня Краси(дето води рекордите на Гинес). Laughing Е направо се разбих от смях, а и музиката яко подхождаше...... Joy Joy Joy

# 35
  • Мнения: 312
Здравейте. Трейси, радвам се да те видя и тук Simple Smile

Ужасно много се радвам, че “Форт Бояр” започва толкова скоро. Супер жизнерадостно предаване. От миналия сезон никога няма да забравя Краси Ванков Mr. GreenИ изобщо техният отбор ми беше любим.
Дано и този път отборите са на ниво Simple Smile



А, вие вече сте го кометирали Краси.  Laughing

# 36
  • Мнения: 2 132
Днес Мартин Захариев каза при Бареков, че тази година нашите отбори са по-силни от миналогодишните. Бареков реши, че тази година сме победители. Освен това май имало готини мацки (това инфо за батигол  Wink ).

# 37
  • София
  • Мнения: 1 891
Ето повече инфо

http://www.bliasak.bg/news/p3_986_0.html

Само в понеделник и четвъртък ще го дават- ужас!

# 38
  • Мнения: 4 785
Здравейте. Трейси, радвам се да те видя и тук Simple Smile

Ужасно много се радвам, че “Форт Бояр” започва толкова скоро. Супер жизнерадостно предаване. От миналия сезон никога няма да забравя Краси Ванков Mr. GreenИ изобщо техният отбор ми беше любим.
Дано и този път отборите са на ниво Simple Smile



А, вие вече сте го кометирали Краси.  Laughing
А неее знаете ли тогава как съм се смяла - почти се удавих в сълзи, от смях разбира се  hahaha
 А хубави мъже ше има ли? Ев тоя отбор имаше едно момче от НСА... аз само по такива от НСА ли си падам...пффф ся се усетих. Еми ся в новия сезон ше викам за някой от НСА - вече се препотих за един в една друга тема ся е време за друг  hahaha

# 39
  • Мнения: 528
Аз проспах Мартин Захариев тази сутрин  Blush , ама явно нищо не се е споменало за предстоящата игра  Thinking

# 40
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
На мен не ми допадна това, че предишния сезон играчите бяха известни лица. Достатъчно е че ги гледаме всекиденвно по телевизията.

# 41
  • София
  • Мнения: 8 114
Миналогодишните участници не ги дават всекидневно по телевизията, бяха известно но не до степен втръсване

# 42
  • София
  • Мнения: 1 891
Да,така е. Надявам се , че няма да участват Део, Миленчо , Иван и Андрей.  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 1 367
А дано!Щото напоследък и ютията да включиш,и от там ще изскочат.Чешмата да пуснеш,оттам ще изтекат! Sick

# 44
  • Мнения: 799
Да,така е. Надявам се , че няма да участват Део, Миленчо , Иван и Андрей.  Mr. Green
А Румен Луканов и Ники Кънчев?  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт