Козметика на LR някой да е ползвал?

  • 24 970
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
здравей, цените са високи за нашия стандарт, но продуктите са качествени и си заслужават.../качеството измества цената, защото ние в нашата страна сме свикнали само някой да ни мами с ментета...тук менте няма...засега!!!!/, аз съм сътрудник вече, и смея да твърдя, че от повечето продукти съм много доволна. Вчера си направих експеримент, значи баба ми и направиха операция и след оперативно/се мажела с нещо за да и се затвори раната по-бързо/ но никакъв ефект. Аз вчера се сетих, че ми казаха, че един продукт на LR се справя доста добре с почти всякакви нарушения на целостта на кожата...та сега чакам тя да каже дали й действа добре и дали раната й се затваря! newsm78 Hug

# 16
  • Мнения: 372
здравей, цените са високи за нашия стандарт, но продуктите са качествени и си заслужават.../качеството измества цената, защото ние в нашата страна сме свикнали само някой да ни мами с ментета...тук менте няма...засега!!!!/, аз съм сътрудник вече, и смея да твърдя, че от повечето продукти съм много доволна. Вчера си направих експеримент, значи баба ми и направиха операция и след оперативно/се мажела с нещо за да и се затвори раната по-бързо/ но никакъв ефект. Аз вчера се сетих, че ми казаха, че един продукт на LR се справя доста добре с почти всякакви нарушения на целостта на кожата...та сега чакам тя да каже дали й действа добре и дали раната й се затваря! newsm78 Hug

Много добре звучи.И аз гледах материала за представители-обмислям го още,но съм заинтересована.    Flutter
Иначе си права,че все се примиряваме с ментетата.   #Cussing out

# 17
  • Мнения: 0
здравей , мога вече да се похваля с отличен резултат на баба ми раната се затвори и тя ме попита какво е това чудо, което за по-малко от 2 дни и е помогнало, реакцията й беше някак си детска "порасна ми кожа" ... Simple Smile Laughingта така отново отличен резултат...а що се отнася до това, че все още размишляваш...ще решиш да станеш...защото реално нищо не губиш...нищо не влагаш...а само можеш да спечелиш...продуктите са уникални. Аз обаче честно да ти кажа, леко се обидих от намесата отново на нашите сънародници за една седмица им направих 4 заявки и не за 3 дни...а чаках 10 при положение, че нямаме проблеми вече с гръцката ни съседка...българска работа бих казала...иначе продуктите са си много хубави...ако имаш въпроси питай!? насреща съм Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 61
Здравейте, от един месец ползвам Aloe Vera Box-a и съм много доволна. Усетих разликата върху кожата ми още след първото намазване, дори не го ползвам всеки ден , а веднъж в седмицата и кожата ми е мека, еластична и хидратирана , а най-хубавото от всичко е , че на допир не е мазна /както ми става след повечето кремове/. По принцип алое верата е уникално растение , използвано още от древността за различни цели /козметични, лечебни/  и когато в даден продукт има голям процент концентрат от растението - няма начин той да не е добър.

# 19
  • Мнения: 19 300
В тази тема май един пише и си отговаря.

# 20
  • Мнения: 4 187
Май има нещо такова  Laughing!
Не вярвам на каталожна търговия!

# 21
  • Мнения: 372
В тази тема май един пише и си отговаря.
Ами мнението си е ваше!Не,че съм длъжна да обяснявам от къде намерих инфо за марката.Аз още не съм ги пробвала и затова не мога да споделя опит,но нека помоля хора,които също не са компетентни да се изразяват по-учтиво.Пък и на който не му харесва спокойно може да се съсредоточи върху по-интересна тема!

# 22
  • Мнения: 1 317
Имам приятелки, която отскоро е дистрибутор.
Лично аз не съм ползвала продуктите, но тя казва, че специално сериите с Алое Вера са доста добри и е доволна.
При нея дори има видима промяна в излъчването, в лицето, в кожата - изглежда доста по-свежа, кожата й ми се струва гладка, с равен тен.  Peace
На мен обаче ми се вижда скъпичко за такъв вид козметика и не съм ги изпробвала все още.

# 23
  • Мнения: 0
 Hug хубав ден на всички!

Последна редакция: пт, 13 фев 2009, 10:32 от galina_tasheva

# 24
  • Мнения: 0
В тази тема май един пише и си отговаря.
Ами мнението си е ваше!Не,че съм длъжна да обяснявам от къде намерих инфо за марката.Аз още не съм ги пробвала и затова не мога да споделя опит,но нека помоля хора,които също не са компетентни да се изразяват по-учтиво.Пък и на който не му харесва спокойно може да се съсредоточи върху по-интересна тема!
Да...всеки има право да изкаже мнение, на кого му харесва и на кого не му харесва благодаря и за двата отзива!   bouquet

# 25
  • Мнения: 3 376
И аз не вярвам в каталожната козметика,но ползвам техни продукти и съм много доволна Peace

# 26
  • Мнения: 372
Колко варират цените на продуктите с алое вера,че се заинтересувах много?    bouquet

# 27
  • Мнения: 206
Аз вярвам на така наречената "каталожна търговия" Laughing
Защото ми го препоръчва приятел, а моите приятели не ме лъжат Naughty

Аз пък не вярвам на рекламите по телевизията, в аптеките, на стоките в магазините в центъра, който нам е над 4000 лв. месечно, които се начисляват на продуктите продавани в него.  Mr. Green

Не вярвам и на марката Naughty
Не обичам да плащам за марката. Че очилата са ми Келвин Клайн, но се произвеждат в Китай (за което не съм против, но това означава, че себестойността на тези очила е под 20 лв Laughing) , не се знае от какъв материал са. На първата седмица ми паднаха част от камъчетата и след 5 месеца ми се разхлабиха венчетата и около тях се напука стъклото. Sick
 Но нали са Келвин Клайн за 240 лв.  hahaha
 Аз дефакто, плащам за тези по веригата и за това, че ми пише оригинално К.К. Joy
Е, повече не съм повторила тази грешка Grinning
Предпочитам да си купя нещо, което знам, че е добро, защото приятел, а не познат ми е препоръчал и знам, че се произвежда тук наблизо Wink
А, от това, че си купувам от тези препоръчани продукти да остана доволна, моя приятел да спечели и следователно и аз Mr. Green

# 28
Моята козметичка ги дистрибутира и много ме навиа да си взема. пробвах тестерче на едно кремче с алое и наистин беше много хубвао. НО аз съм против и не вярвам на каталожната търговия и за това се отказах. а и цената им е висока. аз предпочитам да заложа на медицинската козметика от аптека, но ще следя с интерес отзивите.
козметичката ми твърди,че са много добри. тя ползва доста от нещата +пие от тяхното алое(което според мен е безумно)

Поздравявам те! Аз самата съм козметичка и немога да си обясня, как колеги предлагат такава каталожна търговия?! Тези кремове уж били със сертификат ЕКО. Да .... ама не. Този сертификат се взема много трудно и досега са го печелили фирми гиганти като  Сотис и Ериксон лаборатори и то само за някой от терапиите си. Ходя по семинари и обучения и съм пробвала лично продукти с такъв сертификат..... да ме извиняват тези LR

# 29
здравей , мога вече да се похваля с отличен резултат на баба ми раната се затвори и тя ме попита какво е това чудо, което за по-малко от 2 дни и е помогнало, реакцията й беше някак си детска "порасна ми кожа" ... Simple Smile Laughingта така отново отличен резултат...а що се отнася до това, че все още размишляваш...ще решиш да станеш...защото реално нищо не губиш...нищо не влагаш...а само можеш да спечелиш...продуктите са уникални. Аз обаче честно да ти кажа, леко се обидих от намесата отново на нашите сънародници за една седмица им направих 4 заявки и не за 3 дни...а чаках 10 при положение, че нямаме проблеми вече с гръцката ни съседка...българска работа бих казала...иначе продуктите са си много хубави...ако имаш въпроси питай!? насреща съм Hug
това си е жива реклама от дистрибутор... свекърва ми така и не се излекува от въпросния сироп някакъв. даве уж нищо не загуваш, ама има няма даваш 150лв!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! това е като Орифлейм... и така ще залезе като него. Извини ме но.... това ми е мнението

Общи условия

Активация на акаунт