Survivor 3 - дни преди ФИНАЛА

  • 57 897
  • 1 288
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 078
И аз да взема да гласувам - за Ники, разбира се, е и моя глас Peace

# 76
  • Мнения: 364
Ако не бяха жените Спас нямаше да стигне до финал,той си го призна.
Явно е свикнал се на мама до полата да седи,и всичките му победи са срещу жени и Жоро.

# 77
  • София
  • Мнения: 2 958
Не разваляйте хубавия финал с караници. Аз също ще гласувам за Ники, но ако не беше стигнал той до финал Спас щеше да е моя фаворит. Всички харесваме различни неща, не е нужно да се натрапва лично мнение. Независимо как са стигнали до финал и двамата го заслужават.
Дано Силвия остане на финала. Другите две гъски трябваше да са си тръгнали вече. Peace

# 78
  • Банкя
  • Мнения: 823
Е все пак това е състезание за оцеляване, а не нравствено поучение. Както се казва "Ще оцелее само един!", а не "Ще победи този, който не лъже!" Peace

Според мен, не може да се докаже, кой лъгал повече или по-малко, или кой е предлагал парични премии за гласуване и кой не. А и това не са критерии за правото на победа в този формат. Peace

# 79
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
Ауууу, вие ще се избиете, бре....НЕма нужда. То се видя кой е истински сървайвър-НИКОЛАЙ. Той единствен и може би Жоро би оцелял сам на самотен остров. Всички други са лигльовци и лигли. Няма да забравя думите на Любо Нейков преди началото на сезона, че на единия от участниците само дето не са му поискали акт 16 за застрояването на острова  Mr. Green

А Герчак, колкото и да я гледам, не мога да повярвам, че е само на 31г.  Shocked До скоро мислех, че колкото майка ми  ooooh! От какво е така състарена, бе.....Разните му там стероиди ли, к'во ли....

# 80
  • София
  • Мнения: 747
Абе,не знам от какво,но аз се чуствам чудесно от това,че е по-млада от мен,а изглежда като леличка Mr. Green

# 81
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
Абе,не знам от какво,но аз се чуствам чудесно от това,че е по-млада от мен,а изглежда като леличка Mr. Green

А, че е така, така е  Mr. Green Само с 1г. е по-голяма от мен, но изглежда като връстничка на майка ми  Crazy

# 82
  • Мнения: 738
Ай стига бе, верно ли е на 31 Shocked Аз поне 40-така й давах Rolling Eyes

Я кяжете как ще е довечера? Първо ще изгонят едната, а останалите 2 ще играят играта, така ли? Ако е така - първа хвърчи Янита, а после Силвия издухва Галя на играта Mr. Green

# 83
  • Мнения: 23
Аз само да вметна по междудругото, че има грешка в заглавието-нали е Сървайвър 3 все още  Laughing
Не че има някакво значение де.....А иначе нямам търпение да почне 4  Mr. Green

# 84
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 541
Темата е четвърта, затова Peace Пропуснали са поредността на сървайвъра.

# 85
  • Варна
  • Мнения: 1 179
И аз съм за Ники  Peace
Спас ми беше много смешен доскоро как се криеше зад жените и правеше поведение пред Галя докато гонеха останалите мъже от племето.

# 86
  • София
  • Мнения: 357

newsm26 и аз от днес  стартирам с  hahahaмобилната подкрепа  phoneuu
Аз също!    Само Ники!!!

# 87
  • София
  • Мнения: 1 891
Няма да гласуват за Силвия, защото знаят че вотът им ще се загуби.
Биха гласували за нея като наказателен вот, ако не харесват нито Спас нито Ники.
Май такива много няма.


Напротив,някой е гласувал за Силвия,предполагам,че това е Янита.
Видно е,че има равенство и зрителите ще заковат победната точка!
Ако никой не е дал глас за Силвия,то нашата точка ще направи равенството. Така си мисля. Оставям ви за малко.

# 88
# 89
  • Мнения: 1 367
ще гласувам за всички, освен николай.
яд ме е,че още от преди няколко теми и преди началото на сървайвър бяха ясни финалистите.
Извинете,ама какво общо има едното с другото? newsm78
Това вместо запис.Иначе-НИКИ!НИКИ!

Общи условия

Активация на акаунт