На какво се дължи......???

  • 2 235
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Така като гледам, май си сбъркала, като си се опитала да решиш проблема вербално.
Интересно какво би се случило ако просто се бяхте прегърнали и целунали  Thinking

# 16
  • Мнения: 6 701
чужди сте си, това е.......
Не вечеряте заедно, не говорите, няма нежност.
Един съвет - мъжете не разбират от намеци. Трябва да си кажеш какво и защо те мъчи.
Слагаш вечерята на масата и всички сядате, не чакаш някой да се сети дали си яла или не.
Може и да съм груба, но това вашето изобщо не ми прилича на семейство според моите разбирания.

# 17
  • Мнения: 940
Така е, чакай ти от намеци....ще си останеш с чакането.
Спри да готвиш...яжте с детето преди той да си дойде. Не че е решение, ама...така или иначе трябва да го изманипулираш по някакъв начин ако не искаш да си кажеш в прав текст какво те мъчи.
За мен по-лесно е да си кажа всичко.

# 18
Съжалявам, не искам да те обезкуражавам, но ще ти го кажа, за да вземеш мерки овреме. Mr. Green Подобни на вашите проблеми ги имахме миналата година. Тази година си имаме любовница. #Puppy dog

# 19
  • Мнения: 27
Ами отчуждили сте се, той се е усетил, но тъй като е мъж (на мъжете им е малко по-трудно да създават близост)  е решил да те подсети за това (вместо, както на теб ти се иска той да поеме инициативата).  Почувствал се е гадно, че не си го разбрала и затова е избухнал.
Не му позволявай обаче да ти се сърди дълго, защото (това зависи от характера му) кой знае какви мисли му се въртят из главата - или самонавива се.
Създай му уютна обстановка, поглези го и бъди по-настоятелна, според мен ще ти отговори със същото.
Аз така мисля  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 27
Да допълня -
Създай му уютна обстановка, поглези го и бъди по-настоятелна, според мен ще ти отговори със същото. Ако не ти отговори започни малко по малко да изискваш и от него да те глези.
Това е. Нарича се манипулация.

Общи условия

Активация на акаунт