Перник - 12

  • 28 102
  • 282
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 379
Кате, аз не съм ползвала бавачка, но познавам едно момиче, което страшно много обича деца и е много добро. Мишка бих и я поверила без грам притеснение. Но сега нямам нужда от бавачка, а и финансите също са проблем Ако искаш ще ти дам скайпа на момичето на лични да се свържеш с нея
Благодаря ти. Засега ще изчакам да го родя пък после наистина ще ми дадеш скайпа на момичето, защото ще имам нужда.  Peace

# 226
  • от Луната
  • Мнения: 1 753
Няма проблеми Wink

# 227
  • Мнения: 22
Ето малко снимки на Калин из между кукерите...


# 228
  • от Луната
  • Мнения: 1 753
Ир, Кальо е голям сладур Hug

# 229
  • Мнения: 109
И ние в неделя ги уважихме кукерите. Заведох и едни приятели от София - страшно им хареса.
Там се видяхме и с Надето и нейния пухкавел Кики Simple Smile

# 230
  • Перник
  • Мнения: 4 871
Здравейте Simple Smile
Ир, страхотни снимки  Heart Eyes
И ние ходихме на кукерите в събота следобед - малко на страх, защото Калоян напоследък се плаши от някои играчки - една плюшена маймуна, с която преди си играеше, "лудата жаба". Но му ги пуснах първо по тв, хареса ги и после на място беше очарован. Верно, че е мръсно, голяма блъсканица и всички са пияни, но мен фестивалът си ме кефи. Както мъжо каза "Калояне, майка ти се радва повече от тебе"  Mr. Green
Иначе тия дни сме малко болни. Калоян почна да кашля още в сряда, до неделя давах Стодал без ефект и вчера педи постави диагноза бронхит. Изписа ни суметролим,АЦЦ и ...Зиртек. Аз реших да пропусна първото, а пък пос;едното се оказа противоалергично. Давам го, но се чудя защо  newsm78 Аз вчера не можех да стана от леглото цял ден. Добре, че Божидар си остана вкъщи, иначе не знам как щях да се справя с дивака. Днес съм по-добре, но нямам глас  Confused

# 231
  • Мнения: 22
SvetlaK дано бързо се оправите всички  Hug
Леле колко съм радостна,нещо съм много на кеф...  bouquet
Споделям,че много се вълнувам и дано ви заразя с положително настроение.  bouquet

# 232
  • Мнения: 3 818
Светле, противоалергично се дава винаги на малките деца, когато се разболяват от подобни неща, защото ларинкса и въобще лигавицата по гърлото се удебелява и има опасност от задушаване, което се предотвратява именно от лекарствата срещу алергия. И изобщо, лекарите си знаят работата Wink

# 233
  • Перник
  • Мнения: 4 871
Светле, противоалергично се дава винаги на малките деца, когато се разболяват от подобни неща, защото ларинкса и въобще лигавицата по гърлото се удебелява и има опасност от задушаване, което се предотвратява именно от лекарствата срещу алергия. И изобщо, лекарите си знаят работата Wink

Fairy, благодаря ти! Наистина не знаех това, а и нашата педи не си прави труда да обяснява, за разлика от "алтернативната", при която обикновено ходим. Този път не отидохме и съжалявам. За съжаление на всички лекари си знаят работата  Thinking
Поне кашлицата на Калоян намаля, както и моя глас - почтии никакъв го няма.Едвам съм му разказала приказката за лека нощ.

# 234
  • от Луната
  • Мнения: 1 753
Ей, гадно време newsm61, вчера толко се изкефихме с Мишка на хубавото време, бяхме на разходка, тя се сдоби с нова цицина и леко ожулване на веждата и клепача Mr. Green и се надявах и днес да се разходим, че след вчерашния маратон спа 2 часа и половина smile3508 и аз си починах,а то как да излезем сега Confused
Светле, дано бързо се оправи малката душичка Hug

# 235
  • Мнения: 115
Здравейте, момичета. Скоро открих вашия форум и реших да се включа. Много сте готини  newsm10. От Перник съм, но живея в едно близко селце. Очакваме бебчето през Фефруари. Реших да раждам в Перник и доста ми помагате с вашия опит. Благодая.

# 236
  • от Луната
  • Мнения: 1 753
Деси, добре дошла  Hug

# 237
  • Мнения: 379
Здравейте, момичета. Скоро открих вашия форум и реших да се включа. Много сте готини  newsm10. От Перник съм, но живея в едно близко селце. Очакваме бебчето през Фефруари. Реших да раждам в Перник и доста ми помагате с вашия опит. Благодая.
здравей dessie83 и добре дошла първо от мен. аз също съм с термин принципно за февруари. вчера обаче бях на лекар и се оказа, че по размери на бебчо термина ми излезе 27.01.2009г - което беше именно вчера  Laughing . е досега не съм родила. твоят термин кога е и избрала ли си лекар при който ще раждаш?

# 238
  • Мнения: 3 372
Сега ще задам един въпрос ни в клин ни в ръкав, ама ей така от любопитство Mr. Green За да си избереш за израждащ лекар д-р Лазов трябва ли преди това да си ходил на прегледи при него или може и без да си newsm78 Може да е тъп въпроса ама ми е интересно как стоят нещата Embarassed

# 239
  • Мнения: 115
Здравей, Катя. Ти май доста ще ме изпревариш. Термина ми е 12 Февруари, но бебчето ми е много мъничко - по неговите размери началото на Март. Ходя при д-р Лазов и мисля да раждам при него. Заради мъничкото бебе ме накара да си направя изследвания в София и мислеше, че ще ме оставят в болница до раждането, но за щастие Доплера показа, че на бебето всичко му е наред. В петък съм при Лазов и мисля вече да се уговаряме за раждането.

Общи условия

Активация на акаунт