Перник - 12

  • 28 056
  • 282
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 818
Момичета, нали знаете, че терминът, който излиза според размерите на бебето въобще не е показателен кога ще се роди, той е само ориентир за големината на плода Simple Smile.
Моят термин по видеозон вървеше две седмици напред и, въпреки че лекарката ми ми обясняваше всеки път, че това не означава, че ще се роди по-рано, аз се бях настроила точно за това. Голяма изненада ме чакаше после, бебето всъщност се роди точно на предварително определения термин Laughing Laughing

 Ice Queen, предполагам, че поне трябва да се запознаете и той да е наясно, че ще бъде на твое разположение, пък и да си даде съгласието Simple Smile. Все пак избор на лекар означава той да бъде при теб и в извънработно време, тоест трябва да е подготвен Simple Smile. Така си мисля аз Simple Smile

Деси, добре дошла при нас и леко раждане ти пожелавам Simple Smile. В кое селце живееш, ако не е тайна, че ми стана любопитно Simple Smile

# 241
  • Мнения: 22
Ехееее добре дошла на Деси.
Леко раждане и съм сигурна,че няма да имаш проблеми щом си при Лазов.
Май трябва да актуализирам страничката и колажчено,но ще оставя за новата първа страничка.

# 242
  • Мнения: 379
Сега ще задам един въпрос ни в клин ни в ръкав, ама ей така от любопитство Mr. Green За да си избереш за израждащ лекар д-р Лазов трябва ли преди това да си ходил на прегледи при него или може и без да си newsm78 Може да е тъп въпроса ама ми е интересно как стоят нещата Embarassed
остави, че трябва да се познавате, но както пише по-назад в темата удоволствието да си избереш лекар вече ти струва 300лв в сметката на болницата. аз вече съм ги внесла и само чакам да дойде момента.
Здравей, Катя. Ти май доста ще ме изпревариш. Термина ми е 12 Февруари, но бебчето ми е много мъничко - по неговите размери началото на Март. Ходя при д-р Лазов и мисля да раждам при него. Заради мъничкото бебе ме накара да си направя изследвания в София и мислеше, че ще ме оставят в болница до раждането, но за щастие Доплера показа, че на бебето всичко му е наред. В петък съм при Лазов и мисля вече да се уговаряме за раждането.
моят термин принципно е за 17 февруари. я те изпреваря , я не ... newsm78 а какво е теглото на бебчето ти та доктора смята че е мъничко?

# 243
  • Мнения: 3 372
Благодаря за отговорите момичета Hug
Ще питам моя доктор дали изражда, ако не ще го мисля Peace По принцип от пернишката болница нищо добро не съм видяла, та съм малко скептично настроена, но ако лекаря е човек на когото вярвам може да се "прежаля" Crazy

# 244
  • Мнения: 379
Благодаря за отговорите момичета Hug
Ще питам моя доктор дали изражда, ако не ще го мисля Peace По принцип от пернишката болница нищо добро не съм видяла, та съм малко скептично настроена, но ако лекаря е човек на когото вярвам може да се "прежаля" Crazy
абе то и аз все лоши неща бях чула, но напоследък взех да надавам ухо относно родилното, та там май не е точно като в другите отделения. в смисъл че е по-добре.

# 245
  • Мнения: 3 372
Благодаря за отговорите момичета Hug
Ще питам моя доктор дали изражда, ако не ще го мисля Peace По принцип от пернишката болница нищо добро не съм видяла, та съм малко скептично настроена, но ако лекаря е човек на когото вярвам може да се "прежаля" Crazy
абе то и аз все лоши неща бях чула, но напоследък взех да надавам ухо относно родилното, та там май не е точно като в другите отделения. в смисъл че е по-добре.
Ами дано Peace От това отделение също имам лош спомен. Едва се измъкнах д-р Цеков да не ме оперира от киста, като ме беше налегнал ooooh! и като почнал да ме заплаша, че незнам си кво ще станело ooooh! а аз я лекувах тая киста и въпреки неговите твърдения, че само с нож ще се оправят нещата ми мина с лекарства Peace Та в този ред на мисли не бих рискувала да отида там без да съм платила на някой и той да ми се падне, ще се върна у нас и ще родя на пода Mr. Green

# 246
  • Мнения: 109
"....ще се върна у нас и ще родя на пода "
 Grinning Grinning Grinning Леле сладурка, и аз така го бях закъсала с Цеков точно на самото раждане. Лазов беше на смяна целия петък( 24 часа), а аз не раждам и не раждам, и той накрая си тръгна. И кой дойде на смяна - Цеков Tired Откачих. И като ме под'фана ooooh! "Спука" ми водите( много грубо при това) и ме метна в коридора да се разхождам. А аз направо изпаднах в паника. Викам си е са си тръгвам и да става каквото ще. Започна много да ме боли и от това още повече ми се замъгли мозъка. Исках да се обаждам на Василев да дойде( щото той ми беше наблюдаващ). Абе ужас. Добре, че го викнаха някъде Цеков, та си замина и ме пое доктор Стерков, да е жив и здрав.

# 247
  • Мнения: 379
За Цеков и аз все лоши неща съм чувала като лекар, макар че лично аз останах с много добри чисто човешки впечатления от него. Като лежах лятото той ме пускаше да си ходя нощно време да си спя вкъщи, защото и сам разбираше, че 8 жени в една стая, не е най-доброто, което може да се предложи като условияна една бременна жена. В резултатна това лечението си даде резултат, а аз бях спокойна и наспала се. Истината е , че като Лазов май друг няма... В тази връзка се сетих - онзи ден на 21.01 по кабелната се изказваше д-р Христов /за който също съм чула хубави неща/ по повод на празника. Някой има ли идея къде е Милачков и защо пропусна да се изяви той? Да не би вече да не е завеждащ отделението?

# 248
  • Мнения: 3 372
Бобя, тоя Цеков не е човек Sick Наистина бих си се върнала и нас и да викна някоя баба отколкото при него Sick Имам мнооого време да мисля за тея неща ама обичам от рано да решавам нещата, та затова отсега разпитвам Mr. Green
Моя лекар е Иванов, много е свестен ама дано изражда Crazy

# 249
  • Мнения: 3 818
Цеков беше на смяна аз като раждах, но честно казано нямам почти никакви впечатления от него. Накрая като ми дойде до главата секциото, докторката ми го викна да даде мнение, той потвърди, че трябва секцио и... толкова са ми допирните точки Laughing Участвал е в самата операция, но аз тогава съм спала Wink Но иначе ми се стори симпатичен чичко Laughing

# 250
  love001Ох сладки здравейте на мен също  ми се налага да мисля в момента къде ще родя а ходя на консултация при Лазов и Крумова lovekiss lovekiss а и си наближава  Rolling Eyes Hug края на април

# 251
  • Мнения: 115
  jumpuu Благодаря ви за доброто посрещане.

Деси, добре дошла при нас и леко раждане ти пожелавам Simple Smile. В кое селце живееш, ако не е тайна, че ми стана любопитно Simple Smile
Сега живея в Богданов дол, тук се чуствам най-уютно.

моят термин принципно е за 17 февруари. я те изпреваря , я не ... newsm78 а какво е теглото на бебчето ти та доктора смята че е мъничко?
Доцентката която ме гледа на Доплера каза, че е около 2.200, но не може да се каже със сигурност

# 252
  • Мнения: 379
Спокойно. Не е задължително да са го измерили точно. Чела съм доста теми в които различни лекари са прогнозирали ниско тегло пък се ражда нормално бебе, както и обратното. Моето "слонче" вчера излезе 3.840кг., а имам още 20 дни до термина...

# 253
  • Мнения: 3 818
 Сега живея в Богданов дол, тук се чуствам най-уютно.

Нормално е да се чувстваш уютно, животът е много по-спокоен Simple Smile.
Аз живях няколко години - докато бях в гимназията -  в едно село до Перник, майка и татко и до днес са си там, често им завиждам за спокойствието и зеленината и тишината Simple Smile

А за килограмите на бебето - те не винаги са най-важното нещо. Ако е доносено, органите са му развити и здрави, килограмите бързо ще ги навакса. Аз  лично след моя 4-килограмов дзвер, който не можа да излезе, вече съм привърженик на по-фините бебета Laughing

# 254
  • Мнения: 109
Бре, колко много бебоци се очкават в нашата тема Hug Суперско, както се казва. Да са живи и здрави. Вие тоже.
Аз в тази връзка пак да ви напомня, ако позволите
Момичета, трябва ли му на някой детско креватче???????? Една приятелка, дето живее в Италия и чат-пат си идва, продава креватче. Нейната госпожица е спала в него точно три пъти и то си е чисто ново. Купено е преди две години; дървено, светло на цвят, с матраче и махаща се решетка от едната страна;с две чекмеджета на колелца( могат да излизат целите от под креватчето). Ако някой се интересува да ми пише на лични.

Общи условия

Активация на акаунт