Клише ли е изказването"Винаги двамата са виновни"

  • 2 487
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 477
Няма еднозначен отговор.Всичко зависи от ситуацията.А що се отнася до човешките отношения-те  са непредвидими.

# 16
  • Мнения: 7 127
Клише е, да. В почти всички случай единият (по-често жената) е опитала всичко за да спаси връзката/брака.

За това говоря Simple Smile

Дива-не , чувство за вина нямам, само усещане за безсилие.

# 17
  • Мнения: 7 127
Аз също мисля ,че и двамата имат вина.Отношенията между двама души са много сложни и се градят много трудно.Често има нужда от много компромиси и разбиране и от двете страни.Затова мисля,че вината е и на двамата.

Съгласна съм с почти всичко, без подчертаното изречение.

# 18
  • Мнения: 7 127
Момичета, благодаря за споделеното.  bouquet
Ще видя какво да го правя това мое чувство за безвиновност.

# 19
  • Мнения: 2 309
Двамата са виновни само в случаите,когато се стигне до раздяла и никой не прави опит да се върнат нещата!
Но защо се стига до това,вина има единият... Peace

# 20
  • Мнения: 35 968
Клише е, да. В почти всички случай единият (по-често жената) е опитала всичко за да спаси връзката/брака.

съгласна съм и с клишето, и с Рени  Peace

# 21
  • на майната си
  • Мнения: 425
Клише е разбира се, аз никога за нищо не съм виновна.

# 22
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не е клише и е вярно, съотношението на вината ако може да се изчисли е различно.

# 23
  • Мнения: 562
не е клише и е вярно, съотношението на вината ако може да се изчисли е различно.

Ей, един път да съм съгласна на 100% с Лабрадор. (въпреки твърдението ми, че всяко правило си има изключение)

# 24
  • Мнения: 293
Има ли само лошо или само добро? Или само черно и само бяло? Няма. Нещата придобиват цветовете и нюансите,които ние им придаваме. Та така- няма никога само един виновник и един невинен!!!

# 25
  • София
  • Мнения: 18 679
Не е клише, защото е вярно в почти всички случаи, но има и изключения, разбира се Peace Аз лично съм изживявала и двата варианта. Веднъж се разделихме с мъжа ми като гаджета - и двамата бяхме "виновни", и двамата го искахме. Втория път за една бройка да се оставим окончателно, вината беше само и единствено негова, макар че раздялата поисках аз. Добре, че той не беше съгласен, сега щях много, много да съжалявам Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 2 388
Клише е. Винаги аз съм виновна.

# 27
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
за теб ясно, но пък всяка неделя вземаш прошка ....

# 28
  • Мнения: 2 388
Ако съм много виновна и през седмицата...

# 29
  • Мнения: 7 127
Клише е. Винаги аз съм виновна.

Личи ти от аватара Simple Smile Hug

Общи условия

Активация на акаунт