Косматите мъже отново се завръщат

  • 5 855
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 447
Аз съм за златната среда,нито голи охлюви ми се гледат,нито много окосмени мъже.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 064
И аз съм за златната среда. Нищо против нормално окосмяване, не си падам по ангорски пуловери, нито по мъже без косъм - най-малкото ще ме комплексира Joy

# 17
  • Мнения: 1 470
Никога не съм харесвала мъже които имат повече козметика от мен,и седят в банята и пред огледалото повече от мен...накрая ще предпочетат и тях да...На мъжът ролята в живота му е друга Wink...

# 18
  • Мнения: 4 138
бррррррррррррррр, гадну. не си падам по космати.

Е бива ли такъв ник да си сложиш тогава?  Laughing


 Joy

нищо не разбирате. матакосмата е шпионка, съратничка на агента Ланс Линк. не сте гледали филма явно. hahaha
Никога не съм харесвала мъже които имат повече козметика от мен,и седят в банята и пред огледалото повече от мен...накрая ще предпочетат и тях да...На мъжът ролята в живота му е друга Wink...

абе, не е важно кой кого, важното е да кипи полов живот.

# 19
  • Мнения: 2 478
Червената Шапчица ме е изпреварила:
"Никога не съм харесвала мъже които имат повече козметика от мен,и седят в банята и пред огледалото повече от мен"
И ми писна от тези голи охлюви,какво е това епилиране на ръце и крака?Кому е нужно?
Нормалния мъж определено не прилича на оскубано пиле.Поне за мен.

# 20
  • France
  • Мнения: 726
Чудесно! Дойде моето време! Grinning

# 21
  • Мнения: 12 665
Твърде косматите мишници развалят гледката на хубавия потник и всичко онова под и около него.

Стига, бе. Според мен потник задължително върви с космати подмишници. Иначе си губи смисъла.

# 22
  • Мнения: 3 675
Сори за оффа, но наистина мата космата е маймуна от сериал, където имаше маймуни ченгета, беше известен през 80 те.Това, че някои жени са космати като маймуни е довело до раждането на съответното клише.

# 23
  • София
  • Мнения: 5 255
Стига бе... не искам и да си помисля за мъж, който "бълва" косми от подмишниците, особено лятото  Sick Или пък косми по гърба, дуп***о.. На краката и ръцете е ОК, но все пак не е хигиенично да има окосмения на някои места..  Naughty

# 24
  • Мнения: X
Ауууууу, от разкопчаната риза да надничат гъсти къдри заплетени в златните ланци е направо класика..  tooth

Подкрепям изказването за Хю Джакман:)

# 25
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Стига бе... не искам и да си помисля за мъж, който "бълва" косми от подмишниците, особено лятото  Sick Или пък косми по гърба, дуп***о.. На краката и ръцете е ОК, но все пак не е хигиенично да има окосмения на някои места..  Naughty
Е никой не ти говори за Буги Барабата  Wink той е класика ..... Grinning

Примерно нещо  такова
Blush


п.п.rainy...Винсент Фурние  Wink старахотно ави  Simple Smile

# 26
  • Мнения: X
Няма да ми обиждате Буги, аз много обичам да се събуждам със него.... Heart Eyes
По радиото де Laughing

# 27
  • Мнения: 4 585
Разгеле. Пак ще се котирам.

# 28
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
buttinsky Wink......а представяш ли си го настръхнал от .... възбуда  Grinning Бугито де   Wink


# 29
  • Мнения: 320
Окосмен торс - тип мохерен пуловер, определено не ми е от любимите гледки (това с възбудения Буги ми идва множко), нооооо и телце изпилено до кожа, също не хваща окото. Що се отнася до обезкосмяването под мишниците определено съм ЗА - от хигиенична гледна точка.

Общи условия

Активация на акаунт