Pizza Hut

  • 14 402
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 940
Супер, и аз миналата седмица имах гости и им направих пица с кашкавален борд. Много добре стана, всички останаха много доволни. Следващия път ще пробвам и това тесто.
Аз лично кашкавал не ползвам, използвам моцарела, която ми се точи и никога не се препича. Може и гауда, тя също не се препича.

# 16
  • Мнения: 5 250
Когато имаше във Варна пица Хът, бяхме редовни. Много ми харесва, ще опитам да направя тестото  Peace
Някой може ли да ми каже обаче как става номера с този разтегливия кашкавал. При мен не се получава  Crazy Стърже ли се или се слага на парчета? А може би има значение какъв е кашкавала  newsm78

# 17
  • Мнения: 3
Това не е тестото на Пица Хът.

# 18
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Това не е тестото на Пица Хът.

явно знаеш тогава рецептата.
сподели я  Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 4 141
Аsyalein, благодаря за рецептата ще я опитаме в къщи. У нас пицата е на почит и поне веднъж седмично се хапва.

# 20
  • Мнения: 930
ето вълчата пица с риба, лук и зряла гауда  Mr. Green

това ще ни хареса Mr. Green

# 21
  • Мнения: X
Тестото се получи много добро. Ще импровизирам с плънката - няколко сирена, шунка и маслини ще сложа. Ще докладвам за отзивите на домашните.

Пълно одобрение. Изядоха си парчетата и питаха за още.
Голямо благодаря за рецептата!

Последна редакция: вт, 16 юни 2009, 08:59 от Анонимен

# 22
  • Мнения: 655
asyalein  ,благодаря че сподели рецептата  bouquet ама явно аз нещо бавно схващам и затова да попитам-това ръбче как се прави,отделя се от тестото и се слага усукано върху другото тесто ли,или самото тесто се изтегля по ръба на тавата за пица и се поръсва с кашкавал  newsm78 дано само обясних добре  Wink
 

# 23
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
не се отделя тесто.

разточваш/разпъваш си тестото, по края по обиколката на пицата нареждаш кашкавал на ивици.
хващаш края на тестото и загръщаш кашкавала...затискаш хубаво и това е Peace

# 24
  • Мнения: 655
много ти благодаря, asyalein    bouquet
наистина много добре го обясни и сега го разбрах как става това с ръбчето  Grinning
 

# 25
  • Мнения: X
Ася, заради твоето тесто вече 3-ти ден вечеряме пица, друго не искат. Аман. Килата кой ще ми сваля?

# 26
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Ася, заради твоето тесто вече 3-ти ден вечеряме пица, друго не искат. Аман. Килата кой ще ми сваля?

 Mr. Green
оооо аз си имам тайна.
правя пица и за мен си режа едно малко парче.
винаги правя и салата и ям основно салата и малко пица Mr. Green

така мъжът доволен, аз слаба hahaha

# 27
  • Мнения: 27 524
Мами, кажете кашкавала кога го слагате - преди или след печене, моя винаги се препича, а аз искам да се "точи"

Това не е кашкавал, това е жълта моцарела, тя е за пици и така се точи и тя се ползва за пици Peace

Ася, мисля петъчно да се пробвам с твоята пица, само дето пълнежа ще трябва да е от вълчи по-вълчи, иначе няма да се уважи  Tired

# 28
  • Мнения: 4 380
не ядете пица?
не ядете Hut?
или плънката е смущаваща  newsm78

Най-обикновено тесто с мая. От къде пък накъде Хът?

# 29
  • Мнения: 383
опитайте и това тесто, то е за машина но става и на ръка

Традиционно Тесто за Pizza

Общи условия

Активация на акаунт