Коледната пуйка е в напрежение - Дюканките я чакат с нетърпение - 140

  • 24 573
  • 456
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 3 090
Танче  Hug мерси за подкрепата!   bouquet На финала е най-трудно и човек има най-голяма нужда от потупване по рамото! За мен ще е удоволствие да приключим заедно втора фаза и да влезем в трета  bowuu
Новобрачните, четете как си Цоци и си записвайте като Татянка  Joy Не е лесно да се постигне дълъг и щастлив съвместен живот! Joy

# 91
  • Мнения: 202
Здраявейте Дюканска дружинка!
Отдавна не съм писала във форума, но честичко го чета! И така искам специално да поздравя Цоци, tuningmania, tonito 76, и Lepidopteria за постигнатите резултати!  bouquet Желая на всички останали да постигнат целите към които се стремят!
За Филюдка newsm51

Относно мен- аз вече съм в 4-та и към днешна дата съм 51кг!
Пожелавам на Всички Весела Коледа и Честита Нова Година, бъдете здрави, щастливи и обичани и нека всичките Ви мечти станат реалност! smile3525 smile3525 smile3525
 Hug Hug Hug

# 92
  • Мнения: 228
Хайде и аз да се цопна,аз пък съм леко разочарована,че хем съм стриктно режимна,хем килцата са почти +1.Какво се случва newsm78 и аз не знам,май ще да е от овулацията.Много разколебавало пустото задържане и сигурно аха-аха да се откажа за Коледа,ама нямаааааааа ще стискам и в 3та ще вляза на 01.01.Ще вечерям след 12 и туй то.

# 93
  • Мнения: 234
И аз да се отчета предпразнично. Кантара се чуди, чуди и аз реших вместо него 72,5. Не ще да се спре на 72 и това си е  Sad . Ама нищо ше го преборя и това килце, няма да ми избяга.

# 94
  • Мнения: 158
Мацки,някой пробвал ли е Филаделфия с маслини лайт?Нещо не ми се видя особено режимна .2% масленост.Има и една фитнес,но в момента я нямаше в наличност ,да проверя процента.Ескуизата я ползвам за намазване ,но ако случайно остана по празниците без нея,дали да не я заместя с Филаделфия?Бая ще ми трябва,мисля да си посрещам гостите с режимни неща,те така пожелаха,за мое изумление #Crazy

# 95
  • Мнения: 27
Здравейте мили дюканчета
Да дам и аз отчет.Вчера беше коледното ни парти и моята първа истинска гала т. е. едно малко парче паста и 50г вино.Резултат нито грам отгоре поне за днес.Утре ще видя дали има поражения.
Цоци ти си мъжко момиче и ще се справиш с всичко.
Айнур изглеждаш прекрасно,а децата ти са големи сладури.
На всички с минусчета честито,а на задържащите побут,побут и надолу

# 96
  • Разград
  • Мнения: 2 102
tania2007, antich_e, Зехира, Dari68, monnnn, netty77, nasitka (+ 2 Скрит/и) и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Много пусто е тук.

# 97
  • Мнения: 146
tania2007, antich_e, Зехира, Dari68, monnnn, netty77, nasitka (+ 2 Скрит/и) и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Много пусто е тук.


да Sad жива душа нема цял следобед. Аз понеже мързелувам пред компа днес и само гледам форума...

Мацки,някой пробвал ли е Филаделфия с маслини лайт?Нещо не ми се видя особено режимна .2% масленост.Има и една фитнес,но в момента я нямаше в наличност ,да проверя процента.Ескуизата я ползвам за намазване ,но ако случайно остана по празниците без нея,дали да не я заместя с Филаделфия?Бая ще ми трябва,мисля да си посрещам гостите с режимни неща,те така пожелаха,за мое изумление #Crazy



Аз я ползвам понякога(сравнително рядко), тук не мога да си намеря Ескуиза. Ама диетичната филаделфия няма маслини тука.

Кри  Hugмного воля ти желая във финалната битка и стискам палци да стане бързо. Знам, че бавно е по добре но накрая човек просто му писва.*tan4eto*  и на теб. Hug

# 98
  • Мнения: 2 425
Фийлгудче, благодаря тии  Hug, както винаги си на среща  Heart Eyes
чочосанHug

# 99
  • Мнения: 38
хей здравйте и от мене всички бързам да се похваля и тук
след 7 дни ударен етап- минус 2.200 кг днес се претеглих.Почвам ПЗ от днеска но съм объркана колко към колко да са дните,кое съотношение работи най-добре при вас.Имайки впредвид,че не съм от бързо свалящите малко съвети да ми дадете? newsm78

zorita-zoraide аз си хапвам филаделфия понеже няма друго крема сирене,но тук в канада продават едно което е на 95% обезмаслено значи само 5 процента масленост има,има едно лайт което не си е много диетично,ама е по вкусно.Аз него хапвам примерно 1-2 ч.л. на ден не повече и пак свалих нещо.Много се радвам,че най накрая намерих един кашкавал с 4% масленост,ясно е че не е от най вкусните,но пък не е лош.
За всички останали хубав и слънчев ден ви желая Hug
Аз като поотслабна ще дам снимка с преди и сега,просто нямам с какво да се похваля Flutter

# 100
  • Мнения: 2 425
sissleyy , карай 5/5. Така за сега ще си най-добре.
5% масленост, пак си е масленост  newsm78. Ескуизата, която ние купуваме е 0.2%. Така че си направи сметка и реши дали да ядеш или не  Peace. Може би ще намалиш скороста и на свалянето на килограмите  Rolling Eyes. Нека кажат по-напредналите в режима, но...

# 101
  • София
  • Мнения: 3 090
Татянка Hug, наистина вече ми писна  Sad няма какво да го крия. Но няма да се предаваме, я. Дето вика Бачи, когато лапахме, не се оплаквахме  Laughing
sissleyy, слушай Айнур, 5/5 е най-удачно!
Около 4-5% масленост за сирене и кашкавал е супер, можеш да си го ползваш!

# 102
  • Мнения: 38
aynur ми няма ескуиза в пустата канада къде ли не търсих не мога да намеря #Cussing out
затова се задоволявам с филаделфия там колкото да не е без хич,значи 5 дена П и 5 дена ПЗ казвате вие,ами супер ще правя тая схема да видим,много ви благодаря Hug

# 103
  • Мнения: 5
за протокола - днес съм 93.500 кг. Hug
Снощи на рождения ден отнесох и комплименти и намеци за нездравословно хранене и реплики от слаби жени-ееее,ама опитай я,шоколадова е,разкошна е..... smile3505
признавам изпих 0.5 гр.червено вино и близо 3 л.вода-подух се от всякъде,беше ми течение и днес не се чувствам конфортно newsm45
До утре,мили дами. newsm10
aynur ми няма ескуиза в пустата канада къде ли не търсих не мога да намеря #Cussing out
затова се задоволявам с филаделфия там колкото да не е без хич,значи 5 дена П и 5 дена ПЗ казвате вие,ами супер ще правя тая схема да видим,много ви благодаря Hug
схемата действа перфектно Peace

# 104
  • Мнения: 145
Еййй,никой няма,дюканците го удариха на живот!

Премерена,претеглена-67 кила живо тегло,ха да видим след 10 дни!

Общи условия

Активация на акаунт