Спрей,притъпяващ глада

  • 3 779
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 912
че се тъкмо се зарибих и погледнах, че доволните (magdanoz,  Sany-Mar) са чистак нови потребители и мнителността ми надви над обнадеждеността  ooooh!

# 16
Защо трябва винаги да сме с рогата напред.Че погледнете  хубаво датата на регистрацията ми-14  август.  За незнаещите-цък върху профила.Освен това не съм писала,че съм отслабнала и че съм доволна.Просто споделих.Не виждам и смисъл да се обяснявам повече.Проблемът не е мой.
Весела Коледа!!!

Последна редакция: ср, 24 дек 2008, 17:35 от magdanoz

# 17
Ле-ле, това беше грубичко :
че се тъкмо се зарибих и погледнах, че доволните (magdanoz,  Sany-Mar) са чистак нови потребители и мнителността ми надви над обнадеждеността  ooooh!
Какво означава това, че само който има регистрация преди 2000-та година може да изказва мнения??????? При това искам да споделя нещо от европейско качество. Пийте си китайските боклуци, но след това не плюйте по докторите, че не можели да ви помогнат!!!!!!
Весели и празници на всички!

# 18
  • Мнения: 366
ЧЕСТИТА КОЛЕДА!!!!
Ей,ама къде се забихте?С тези гневни диалози най-много да трупнете някое и друго килце,а после -помощщщщщщ!!!
Всичко ,което е написано,трябва да се докаже.Никой не вярва вече на рекламата
Достатъчно се опитвахме да разясним какъв е контрола /по-скоро -липсата на такъв/при внос на хранителни  добавки.А освен това ,m_a_y_a ,несериозно е да се твърди,че редуктилът и линдаксата са различни.Има лекари,диетолози,изготвят се хранителни режими,трябва и двигателна активност.Въобще всичко трябва да е балансирано и разумно.
Между другото,някой запази ли си килограмите,свалени от Лидата?Срам-аз не!
 

# 19
  • Мнения: 4 784
Между другото,някой запази ли си килограмите,свалени от Лидата?Срам-аз не!
Аз да! Wink

# 20
  • Мнения: 366
Браво на Вени,но ако си сравним годините......
По повод на въпросния спрей сме поканили лекар-диетолог за повече разяснения.
Онлайн консултациите ни за отслабване вече дадоха резултати. Поканени сме на кафе във Виена.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 8 221

Между другото,някой запази ли си килограмите,свалени от Лидата?Срам-аз не!
 
Аз явно си купих менте, свалих само 2 кг за месец. Embarassed

# 22
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Ще следя темата  Laughing

# 23
  • Мнения: 959
аз така и не разбрах от къде може да се купи въпросният спрей?

# 24
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Май няма и да разберем  Rolling Eyes

# 25
Има го в аптеките. Ако в момента го няма, поръчват го и на другия ден вече е наличен. Само че съдържа кофеин и таурин и действа доста ободрително.
От доста време се каня, ама имах много пътувания, да ви кажа, че малко след Коледа на www.zdrave.bg се появи следното съобщение:

Публикуваха списък с опасни хранителни добавки

Американското управление по контрол на храните и лекарствата (FDA) публикува в дните преди Коледа списък с няколко десетки опасни за здравето хранителни добавки.

По-голямата част от тях са произведени в Китай. Всички те съдържат лекарствени вещества в доза, значително превишаваща терапевтичната. Сред изброените добавки най-много са слабителните и тези за намаляване на теглото.

По мнение на специалистите, неконтролираният прием на такива препарати може да нанесе съществена вреда на здравето.

Тъй като у нас няма списък на предлаганите на пазара хранителни добавки, прилагаме пълният списък, публикуван от FDA:
1• Fatloss Slimming,
2• 3x Slimming Power,
3• 2 Day Diet,
4• 5x Imelda Perfect Slimming,
5• 3 Day Diet Japan Lingzhi,
6• 24 Hour Diet,
7• 8 Factor Diet,
8• 999 Fitness Essence,
9• GMP,
10• Extrim Plus,
11• 7 Day/Night Diet Formula,
12• Imelda Perfect Slim,
13• Lida,
14• Miaozi Slim Capsules,
15• Perfect Slim,
16• Perfect Slim 5x,
17• Phyto Shape ProSlim Plus,
18• Royal Slimming Formula,
19• Superslim,
20• TripleSlim,
21• Zhen de Shou,
22• Venom Hyperdrive 3.0,
23• Slim 3 in 1,
24• Slim Express 360,
25• Slimtech,
26• Somotrin.


Общи условия

Активация на акаунт