зъбни импланти?

  • 50 089
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 344
доц.бакърджиев,проф.атанасов.д-р лалабонова-можеш да се консултираш с тях в стоматологичен факултет-пловдив.

# 16
Здравейте ,искам да попитам каква е процедурата при ваденето на всичките зъби и поставянето на импланти.Колко време отнема ,много ли е болезнено,и естествено приблизително цена.Благодаря предварително

# 17
  • Мнения: 8
Здравейте ,искам да попитам каква е процедурата при ваденето на всичките зъби и поставянето на импланти.Колко време отнема ,много ли е болезнено,и естествено приблизително цена.Благодаря предварително
А какво налага изваждането на всички зъби и поставянето на импланти . Дали не е някакво твое хрумване в резултат на временно неразположение?Каквото и да се прави , по-добро от естествения зъб досега не е измислено . Консултирай се с някой качествен зъболекар .

# 18
  • Мнения: 8
А какво налага изваждането на всички зъби и поставянето на импланти . Дали не е някакво твое хрумване в резултат на временно неразположение?Каквото и да се прави , по-добро от естествения зъб досега не е измислено . Консултирай се с някой качествен зъболекар .

# 19
  • София
  • Мнения: 3 841
Аз не вярвам някой изобщо да се наеме да направи такова нещо.

# 20
  • Мнения: 6
Някой ще ми каже ли каква е разликата между зъбни импланти и коронки? След като гледах едно клипче ми се струва, че няма никаква, а като чета по форумите за зъбни импланти казват някакви космически цени??! Ето едно видео, което уж трябва да ми разясни, но аз разлика все още не мога да установя: http://www.dentissimo.bg/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D1 … D0%B3%D0%B8%D1%8F

# 21
  • Мнения: 174
ами те да космически са спор няма..

# 22
  • София
  • Мнения: 3 841
О, има огромна разлика. Имплант се поставя при тотална загуба на зъба, той замества зъбния корен, и върху него вече се поставя короната.

# 23
  • Мнения: 0
                  Подробности за зъбни импланти може да прочетете на сайта www.sofiacrown.com

# 24
  • Мнения: 3
Аз не вярвам някой изобщо да се наеме да направи такова нещо.

Сериозни (множествени) имплантни възстановявания се правят само при сериозна необходимост и съответните медицински индикации.
Което популярно обяснено означава - Вашите зъби, за съжаление са толкова компрометирани, че вече пречат на общото здраве на организма и/или не позволяват нормално да се храните.

ето един пример:
http://usmivkanagodinata.com/files/clientFiles/UNG2013/01complex.pdf

Никой лекар не би се съгласил просто да "подмени" нехаресваните от Вас зъби с импланти ако няма медицински основания за това!

Много дентални лекари вече предпочитат да заместят загубения зъб с имплант, вместо с мост - причините са наистина основателни - не се пилят съседните зъби (особено ако са живи, или интактни - т.е. дори и без пломби) което удължава живота им, запазва се костния обем в зоната с изгубения зъб, не се блокират ненужно зъбите, както е при мостовата конструкция.

Аз лично имам 3 изгубени зъба и те са заместени с импланти (един е още от 1996 г.) и бих направил същото и на най-близките си хора, ако се наложи.

надявам се да съм бил полезен Simple Smile


Общи условия

Активация на акаунт