КОЛКО СТРУВА АБОРТ?

  • 61 885
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 099
Гуш за теб Зуки,но понякога идват трудни времена и човек рядко вижда светлинка в тунела.Не съм правила никога аборт,но сериозно мислех да махна второто си дете.Просто в онзи момент точно мисълта за бебе ме побъркваше,не го исках особенно и сега изпитвам угризения че съм искала да го махна...

# 16
  • Мнения: 21
Объркана, незнам от къде си, аз съм от Варна и скоро правих аборт, но предпочетох да ми го направи лекар който ми е близък и за това го правих в Добрич, струваше ми 105 лв. , упойката беше мого добра, веднага се унесох и много бързо излязох от нея, цялата манипулация е около 10 минути, когато се събудих усещането беше все едно съм спала в нас на обяд, усетих съвсем лека болка след като се събудих, дори не бих я нарекла и болка, защото когато ми идва болката е много по-голяма , бях във 5 седмица. Вечерта нищо не ме болеше, успях да изкъпя малкият ми син без помощ. Пих 5 дена Доксициклин. Усложнения винаги могат да настъпят, както и при всяка друга оперативна намеса, но ти не трябва да мислиш за това. Желая ти успех!

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
За моят лекар знам, че взима 200 лв.

# 18
  • Мнения: 2 471
Направо ме сви стомаха от тази тема.

Здравейте искам да попитам тези,които са наясно каква средно е цената на аборт,налага ми се спешно да направя,моля ви за сериозни отговори.Също така искам да попитам по-добре ли е,ако се направи по-рано примерно към 4-5 седмица и възможни ли са усложнения?Благодаря сърдечно на отзовалите се.  bouquet

# 19
Струва ... много .Предстои ти живот със съмнения дали си е струвало за пари да се лишиш от проблема (за теб е проблем сега)Когато ти се наредят нещата в живота и си родиш детенце тогава ще разбереш колко струва един аборт.Това е от опит Peace
Миличка аз вече имам дете на 1год и половина,знам какво е това,просто се налага да го направя.

# 20
  • Мнения: 2 448
Отиди при добър лекар.
Относно усложненията, то и като си вървим по улицата могат да възникнат, така, че по добре аборт, отколкото дете, което преценяш, че няма да можеш да гледаш. И аз съм на мнение, че децата не трябва да се раждат на всяка цена. След като си преценила положението си и си решила, че това е най добре за теб, единственото, което ти остава да се консултираш с добър лекар за твоето състояние.
Успех!  Hug

# 21
  • Мнения: 562
Ако ти си обърканата от темата "Посъветвайте ме", ето какво написах там: "Нали искахте детето, защо сега аборт? Не ти е лесно. Не може първо да иска, а след това да не е готов! Sad"

 Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

ЗАЩО?

 Sad

П. С. Вие си знаете. Успех!
 Hug  bouquet

# 22
  • Мнения: 139
Разтрогване на брак по исков ред струва до 500 лева.
Четох другата ти тема. Това е единственото нещо, което можеш да направиш, за да продължи животът ти нормално (въобще).
Ти и вече роденото ти дете живеете с човек, който е заплаха за здравето и живота Ви.
Сега ще скочи форумното сестринство да го защитава и да ме плюе.
Ама го разкарвай докато е време, че явно е с "потенциал" момчето.
Желая ти сили и кураж, всичко се нарежда, да знаеш, не се страхувай. Страхът е най-лошият съветник. Съдбата прощава грешките на смелите  bouquet

# 23
Разтрогване на брак по исков ред струва до 500 лева.
Четох другата ти тема. Това е единственото нещо, което можеш да направиш, за да продължи животът ти нормално (въобще).
Ти и вече роденото ти дете живеете с човек, който е заплаха за здравето и живота Ви.
Сега ще скочи форумното сестринство да го защитава и да ме плюе.
Ама го разкарвай докато е време, че явно е с "потенциал" момчето.
Желая ти сили и кураж, всичко се нарежда, да знаеш, не се страхувай. Страхът е най-лошият съветник. Съдбата прощава грешките на смелите  bouquet

Станало е някакво объркване не съм пускала друга тема!!!

# 24
  • Мнения: 6 604

Станало е някакво объркване не съм пускала друга тема!!!
С"обърканите" гости винаги така става Peace. Сори за off-a

# 25
  • Мнения: 337
250 лв крайна цена в джоба на лекаря - информация от четвъртък.  И все пак зависи от лекаря, болницата и т.н.

# 26
Току що звънях в Шейново там ми казаха,че е 150лв. дали ще ми искат други пари за иследвания и т.н.

# 27
  • Мнения: 385
Не нападайте жената, за да реши подобно нещо значи има основание. И без друго сигурно не и е лесно.
Цената до колкото аз знам е толкова 150 лв.

# 28
  • Мнения: 959
Току що звънях в Шейново там ми казаха,че е 150лв. дали ще ми искат други пари за иследвания и т.н.

Обади се отново в болницата, и се информирай за всичко, което те интересува.Там ще ти дадат, най точна информация. Няма смисъл, да питаш тук.

Успех.  Peace

# 29
  • Мнения: 1 447
Току що звънях в Шейново там ми казаха,че е 150лв. дали ще ми искат други пари за иследвания и т.н.
Мисля,че всичко влиза в цената.

Общи условия

Активация на акаунт