Приятно ми е :-)

  • 1 750
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 487
Както и другите момичета са ти казали, направи амниоцентеза. Надявам се всичко да е наред и да се окаже, че напразно си се тревожила. Желая ти едно хубаво и здраво бебче!

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Дано всичко е наред Praynig

# 17
  • Мнения: 318
Благодаря ви много,момичета за отговорите и подкрепата.След разговор с двама лекари(от Майчин дом и Токуда) те ме посъветваха да си направя изследването на кръвта като хората в Майчин дом,а не както е въпросното в частна лаборатория.Освен това то ми беше направено в междинна седмица,извън тази ,в която трябва да се направи и допускат и оттам да е станала грешка. Както и да е,след кръвта при проф.Кременски ще ме гледат и на ехограф и едва тогава амниоцентеза,ако се налага.Много се надявам действително да е станала грешка и следващото изследване да покаже друго.В началото на годината преживях спонтанен аборт. Стискайте палци страховете ми да са били напразни. Ще ви кажа след 29-ти какво е станало.
А дотогава-Весела Коледа и безброй красиви моменти на вас и хората,които обичате:-)))

# 18
  • Мнения: 1 796
Може би е хубаво да си направиш следващото изследване и ако резилтатът отново е подобен и амниоцинтеза.
Пожелавам ти всичко да е наред Peace

# 19
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Добре дошла   bouquet
Спокойно сега и другите майки са ти казали изчакай и другото изследване
Успех

# 20
  • Мнения: 805
Снаха ми имаше риск 1:16. Роди напълно здраво дете!
Не твърдя, че съм 100% права, но това завишаване на риска идва от годините.
Снаха ми беше на 39. Показателя възраст е заложен във формулата и над 35 винаги дава по-голям риск. Аз съм на 28 и при сегашната ми бременност резултата ми беше формулиран така: Риск според възрастта 1:400; Риск според хормоните в кръвта 1:20 000....еми малко тъпо ми стана...сякаш съм стогодишна!
Стискам палци всичко да е наред! Много късмет и щастие ти пожелавам! Hug

# 21
  • Мнения: 9 441
Стискам палци всичко да е наред и нещата да се оправят Hug

# 22
  • Мнения: 4 520
И аз искам да ти пожелая спокойна бременност и най-здравото бебе!  Hug

# 23
  • Мнения: 2 334
На моя приятелка резултата и беше 1:150 и направи амниоцинтеза и се оказа всичко наред.Дано и при теб да е така.Успех  Hug

# 24
  • Мнения: 826
Това БХС-то предсказва възможен риск и изобщо не е 100% сигурно изследване. Направи си втори БХС, по възможност на друго място. Ако пак има подобен резултат е хубаво да помислиш за амниоцинтеза. Успех и не се панирай излишно, а се опитай да си спокойна заради бебо. Peace

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Не се тревожи изчакай си и вторите резултати , не се страхувай и от амниоцентезата също  Peace!БХС е възможен риск и не е сигурно изследване.
Дано всичко е наред  Praynig  bouquet

# 26
  • Мнения: 297
Честито и добре дошла в голямото семейство на бъдещите и настоящи мами  Hug Hug Hug
Най-важното е да си спокойна и позитивно настроена,ще се направи всичко което нужно както за теб така и за бебо.Успех мила   bouquet

# 27
  • Мнения: 1 629
Ми аз мисля, че в такива случаи се прави амниоцентеза и при нея най-точно се виждат тези неща, рискове и др. Процедурата е да ти вземат околоплодна вода. На една приятелка и го правиха и няма нищо тревожно. Стискам палци всичко да е наред Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 1 139
Дано вторите резултати са по-добри!
Успех Hug и здраво бебче на финала!

# 29
  • Мнения: 1 447
Добре дошла при нас. Hug Изчакай датата за второто изследване и дано резултатът е добър.
Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност и едно здраво бебче на финала.Успех.

Общи условия

Активация на акаунт