Местя се на British Virgin Islands

  • 1 821
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • UK
  • Мнения: 1 334
здравей,
собственика на Върджин Ричард Брансън притежава един от тези острови,та като му четох книгата видях и снимки-плуваше с делфини. погледнах и в интернет,много красиво. поздравления за добрия избор Grinning чакаме снимки и от теб Wink

# 16
  • Мнения: 11
Разбира се че ще има снимки. Само стискайте палци да пристигна нормално и да ми хареса там Simple Smile

# 17
  • Мнения: 780
Добре дошла и от мен, макар че и аз съм от скоро тук!  Hug
Много ще ти хареса и момичетата са много отзивчиви! В сигурни ръце си!!   bouquet
Аз да питам де, че ме човърка любопитството.. как стигна до тези острови??  newsm78

# 18
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Аз инфо май не мога да ти дам newsm78
Но мога да ти кажа:
Добре дошла сред нас!
 welcome welcome welcome

Това местенце:Форума е място невероятно, пълно с мами отзивчиви и бебета игриви! Добре си дошла! smile3501 welcome welcome welcome


Хи-хи не знаех ,че моите думички учтиви предизвикват рими мили
 newsm44 newsm68 newsm44

# 19
  • Мнения: 5 183
Добре дошла и от мен!!!
Аз също съм от скоро във форума, но съм ве4е пристрастена ... Тук ще ти хареса МНОГО, надявам се да ти хареса и на островите. Късмет!!!   bouquet

# 20
  • Мнения: 11
Там ще работя, затова отивам там

# 21
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Аз да питам де, че ме човърка любопитството.. как стигна до тези острови??  newsm78
Със самолет Wink Макар че повечето компании май летят до St. Maarten и Antigua и от там с карибските компании до отделните острови. Може и с корабче..

# 22
  • Мнения: 5 183
Аз да питам де, че ме човърка любопитството.. как стигна до тези острови??  newsm78
Със самолет Wink Макар че повечето компании май летят до St. Maarten и Antigua и от там с карибските компании до отделните острови. Може и с корабче..

А аз мисля 4е съвсем друго искаше да пита Мили - как въобще се е зародила идеята за тази дестинация, неината реализация  и т.н. Rolling Eyes

# 23
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Добре дошла сред нас   bouquet !
Желая ти лек път и бързо устройване

Общи условия

Активация на акаунт