Как да помогна на един приятел

  • 3 998
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 589
Скъпа Гита! HugОткога не си пускала толкова интересна тема!

# 16
  • Мнения: 3 675
Това за сватосването беше негова идея, не моя.

# 17
  • Мнения: 2 388
Не мога да напиша това, което искам. Не мога да коментирам болката, която виждам отстрани, че изживяват.
Отговорът ми е - да, познавам. Две мои приятелки преживяха това тази година.

# 18
  • Мнения: 3 675
Може би Бърдфлу е права за второто, един път той ми каза, че ако не съм била женена, щях да ми предложи.
Е, казах това на мъжа ми,той знаете ли какво ми каза.Крайно време е твоя приятел /който е и негов познат/ да си намери работа и да спре да мисли само за секс.Моят мъж мисли, че въпросният ми приятел не е лош човек, но е мързеливичък.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 869
Съвсем го уреди с това...мързеливичък! Ще му `върже` все някоя!

# 20
  • Мнения: 3 675
Да ви призная понякога смъртта на близък човек е голям шок и хората вършат глупости определено.Просто човек трябва да намери начин да премине през този период и да продължи да живее, защото живота продължава.
Мога да кажа, че приятелката ми издържаше домакинството, той беше без работа, и сега е.Мъжът ми казва, вместо да мисли за секс да си намери работа и там да хаби своята енергия.

# 21
  • Мнения: 589
Сигурно ли е,че търси секс? Да не се окаже,че търсел секс И някой да му издържа домакинството? newsm78

# 22
  • Мнения: 3 675
Кой знае, може би и двете. Mr. Green

# 23
  • Мнения: 589
Кой знае, може би и двете. Mr. Green
Тогава единственият начин да му помогнеш е като вземеш една чепата гьостерица и хубаво му наложиш задника.

# 24
  • Мнения: 3 675
Олимпия е много права, по-добре да се вземе в ръце и да престане да мисли за глупости. hahaha
Но просто сега ми се струва объркан и самотен. Според мен не трябва да го съдя, защото всеки сам отговаря за действията си.Аз просто се опитвам да бъда добър слушател, защото е хубаво понякога човек да сподели с друг това, което му тежи на душата.
Малко офтопик, но.........
В днешно време мъжете си мисля, че могат да вкарат в леглото всяка жена, която си поискат, но не е така, защото жената освен сексуален атлет иска и мъж с дебел и стабилен портфейл.Мъжът ми има познати, които се запознават с мадами и са ми разправяли, че са ги черпили само с кафе и минерална вода. После да не се учудват, защо толкова време не могат да си намерят приятелка.Просто в днешно време нещата се въртят само около две неща, секс и материална положение на бъдещата половинка.Къде изчезнаха чувствата, защо всичко се свежда до материализъм?

# 25
  • Мнения: 712
В днешно време мъжете си мисля, че могат да вкарат в леглото всяка жена, която си поискат, но не е така, защото жената освен сексуален атлет иска и мъж с дебел и стабилен портфейл.Мъжът ми има познати, които се запознават с мадами и са ми разправяли, че са ги черпили само с кафе и минерална вода. После да не се учудват, защо толкова време не могат да си намерят приятелка.Просто в днешно време нещата се въртят само около две неща, секс и материална положение на бъдещата половинка.Къде изчезнаха чувствата, защо всичко се свежда до материализъм?

Жена, ти чуваш ли се какво говориш?! Извинявай, но не само в днешно време, но в никоя епоха мъжете не са можели да вкарат в леглото си която жена си поискат (обикновените мъже де - не говоря за царе, султани, или в днешно време - филмови звезди и прочее величия със слава...). Като цяло - от както свят светува - жената си избира партньора. А мъжа, за да увеличи шансовете си да бъде избран, демонстрира физика, материално положение, интелект, известност или каквото там си има като предимство.
Твоичкия приятел, така както го описваш, май нищичко си няма, освен единия гол мързел и също толкова голите претенции. Съжалявам за трагедията, която го е сполетяла, и най-вече съжалявам за тази млада жена, отишла си без време, ама на тоя господин наистина една здрава гьостерица най-добре ще му се отрази. И вместо да се правиш на добър слушател, по-добре му кажи да спре да се самосъжалява, защото ви е дотегнал на всички, а да вземе да си намери занимание, за предпочитане доходоносно, с което да си запълва времето. Пък току виж срещнал там и жената която търси - за каквото там общуване сметнат за уместно.

# 26
  • Мнения: 3 675
Да, хареса ми мнението на Роксана.Приятелят ми вместо да се оплаква да вземе да послуша мъжа ми, по неговите думи - след като е здрав, прав и корав мъж да си намери работа, вместо по цял ден да се чуди какво да прави и да залага на еврофутбол.Направо това неговото е срамно, така да лентяйства.Мъката е едно, а да не можеш да си подредиш живота съвсем друго.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 064
Да, определено му трябва работа на твоя човек, а не мацка.
1. Ще печели пари.
2. Вследствие от 1.  - ще му се вдигне самочувствието.
3. Ще заеме мозъка си с други неща, освен с тъга по загубата и търсене на нова жена.
4. Ще увеличи шансовете си да срещне някоя дама, работейки и контактувайки с хора.

По - добре му помогнете да намери работа. Какво умее, какъв е по професия? А деца имат ли?

# 28
  • Мнения: 289
Мъжът ми има познати, които се запознават с мадами и са ми разправяли, че са ги черпили само с кафе и минерална вода. После да не се учудват, защо толкова време не могат да си намерят приятелка.

 newsm78 ама и твоите размисли си ги бива...

# 29
  • Мнения: 87
Като не работи твоят приятел откъде има пари да залага на Еврофутбол?
И така съжалително както го описваш, още малко и по приятелски ще му предложиш май ти секс, ей така, по приятелски?  newsm78
Как за 6 месеца прежали жена си? Имал нужда от секс! Има две ръце, да ги редува, ако ли не - да почне работа.

Последна редакция: сб, 20 дек 2008, 19:06 от Грозната_Бети

Общи условия

Активация на акаунт