Нямаме ли зимни блузки?

  • 19 540
  • 488
  •   1
Отговори
# 465
  • Германия
  • Мнения: 8 103
Ааааааааааа, Бръм, раздаването за Центъра съм си го заплюла (че и без това с друго не се включих).  Wink

Ти пък с този корем къде се слагаш в А група, ааааааааааа?!  Mr. Green Айде, от мен да мине, отиди до ул. "Иван Вазов", останалите са си мои!  Heart Eyes
Не се карайте бря! Питах за Иван Вазов, щото кумата ми работи наблизо и евентуално да може да ми вземе тениските. Иначе ще кибичат при Шаманката, докато и донеса немската бира на крака Mr. Green

# 466
  • Мнения: 3 718
Katinche и компания, ориентировъчния  срок е средо-края на февруари. Не казвам точно защото вече изгубих една седмица заради непредвидени проблеми и знам ли какво ще се случи още. Много се надявам скоро да разпратя всичко  Peace
Като се спомена немска бира, аз нещата на Пепеляшка май ще ги задържа при мен  Mr. Green Ако Амейката реши да спомене швейцарски шоколад, нейните също ги арестувам  Wink

# 467
  • Мнения: 4 242
ц ц ц , еййй ти всичко с връзки винаги  Crossing Arms

# 468
  • Мнения: 3 718
Ако предлагате някой Айтоски специалитет, да взема да направя лична доставка пък  Mr. Green

# 469
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Направили превод на 02.02.2009 :

koalkata - 30 лв.
Gerit0 - 30 лв.
belinda - 25 лв.
микки - 50 лв.

Хайде, момичета. Който е закъснял, да изтичка до банката утре.  Mr. Green

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 18:53 от mimsat

# 470
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Като се спомена немска бира, аз нещата на Пепеляшка май ще ги задържа при мен  Mr. Green Ако Амейката реши да спомене швейцарски шоколад, нейните също ги арестувам  Wink

Шаманич Hug Heart Eyes, споменавам и още как...само дай  адреса на 3атвора Wink Grinning...може и на ЛС Heart Eyes

# 471
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 754
шаманке, не знам изобщо докъде стигна с блузките
моля те, ако мога да ти помогна нещо, обещах ти и се чувствам длъжна, пиши на скайпа, във форума вече рядко влизам... не остава време Sad

# 472
  • Мнения: 3 718
Спокойствие и само спокойствие  Mr. Green Ако имам нужда, ще кажа. За сега съм впрегнала съпружеството да шофира, а другото върви по лека. Мога да кажа, че цвета на дамските и детските ще е екрю, надявам се скоро да печатаме  Peace
amei , майтапя се аз за шоколадите, ама ти с тоя аватар подстрекаваш към грехопадение  Wink

# 473
  • Мнения: 622
Шаманке, страшна си!  Hug
С нетърпение чакам да станат блузките!

# 474
  • Мнения: 4 242
Велики Шамане, ти ела, аз ще намеря с какво да зарадвам отрудената ти душа  Mr. Green

# 475
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765

amei , майтапя се аз за шоколадите,   Wink

aма а3 не  Naughty   Hug Heart Eyes ...

# 476
  • Мнения: 3 718
Добре тогава, стягам куфарите  Mr. Green

# 477
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Направили превод на 04.02.2009 :

Groznoto pate - 18 лв.

# 478
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Направили превод на 05.02.2009 :

hrisiv - 20 лв.

# 479
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Направили превод на 06.02.2009 :

milena1976 - 20 лв.
babahil - 20 лв.
doika - 20 лв.
Aquariel - 20 лв.

Общи условия

Активация на акаунт